Україна – Мальта – 1:0. Один гол із двох пенальті. Відео голу і огляд матчу

Дивіться відеоогляд поєдинку 4-го туру кваліфікації Євро-2024

22392
6
УАФ

У понеділок, 19 червня, у матчі 4-го туру кваліфікації Євро-2024 у Трнаві (Словаччина) зіграли збірні України та Мальти (1:0).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Стартовий свисток французького арбітра Рудді Буке пролунав о 19:00 за Києвом.

На 52-й хвилині Андрій Ярмоленко не реалізував пенальті, призначений за гру рукою. М'яч поцілив у поперечину.

Ярмоленко виправився та заробив другий пенальті, який на 72-й хвилині реалізував Віктор Циганков. Цей гол виявився єдиним у матчі.

Збірна України під керівництвом Сергія Реброва виграла два матчі, набрала 6 очок та вийшла на друге місце групи, попереду лише Англія.