19 червня о 20:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Судакова збивають біля чужого штрафного.

19 червня о 20:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Підтримуємо. ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА!!!!!!!!!!

19 червня о 20:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміна в нас.

Ярмоленко обнявся з Степаненком, віддав тому пов'язку і поступився місцем на полі Сидорчуку.

19 червня о 20:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Миколенко заробив на собі фол біля нашого штрафного.

77’

Момент!

Після навісу з кутового Забарний міг забити гол-близнюк, як з Північною Македонією, але на цей раз трохи не влучив у дальній кут!

19 червня о 20:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Пожвавилася гра, наші ніби кайдани з ніг скинули.

19 червня о 20:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Після паузи на водопій відновилася гра.

19 червня о 20:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

ГГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Циганков точно пробив у лівий кут, як це хотів зробити Ярмоленко!

19 червня о 20:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Малював наш капітан, треба визнати. С. Борг картку отримав.

69’

Ще один пенальті!!!!

Ярмоленка збили!

19 червня о 20:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Починають наші трохи швидше бігати. Аби встигли уникнути ганьби.

19 червня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Момент!

Після прострілу Циганкова бив Буяльский головою - кіпер не втримав і Віталій хотів добити. Але кіпер накрив, хоча злегка теж постраждав.

19 червня о 20:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Заміни в нас.

Довбик замість Ваната, Буяльський замість Маліновського.

19 червня о 20:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Заміна в Мальти.

Дімек замість Джонса.

19 червня о 20:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Момент!

Мальтійці довго пасувалися в нашому штрафному, внаслідок чого Трубін був змушений рятувати після удару метрів з 10 від Янкама.

19 червня о 20:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Небезпечно!

Ярмоленко вивели на ударну позицію справа і він пробив у захисника!

19 червня о 20:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Маліновський фолить в атаці, відмахується і отримує картку.

19 червня о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Готуються заміни в нас.

19 червня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

ПЕРЕКЛАДИНА!!!!!!!!

Ярмоленко пробивав у ліву дев'ятку і влучив у каркас воріт.

19 червня о 20:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Пенальті!

Все ж арбітр все правильно оцінив після повтору! Жан Борг попереджений.

19 червня о 20:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

МОМЕНТ!

Захисник скидав воротареві, Ярмоленко перешкодив, Ванат добивав, влучив у Ярмоленка, а постріл Циганкова, можливо, случив у руку захиснику - арбітр пішов дивитися повтор!

19 червня о 20:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Момент!

Ярмоленео не встиг замкнути на дальній штанзі простріл зліва після довгого розіграшу і красивої комбінації!

19 червня о 20:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Степаненко на дальній штанзі замикав навіс Маліновського з лівого флангу з штрафного, але момент для удару був втрачений.

19 червня о 20:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Ярмоленко занадто сильно навісив справа.

19 червня о 20:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заіни в команд.

Звісно, Миколенко замість Матвієнка, в Мальти Сатаріано поміняв Нвоко.

19 червня о 20:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

19 червня о 20:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Мій прогноз - на другий тайм вийдуть Миколенко замість Матвієнка і Мудрик замість Судакова.

19 червня о 19:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Читаю ваші коментарі про Реброва в роздягальні, з усім згідний.

19 червня о 19:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +8

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

19 червня о 19:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

Міг бути гол....

... якби Циганков під час дальнього удару Маліновського не заліз в офсайд. Там воротар потягнув, Ванат добивав - перекладина, відскок від якої замкнув Віктор, але все виявилося даремно.

19 червня о 19:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Ні, буде заміна воротаря.

Замість Бонелло, в якого рука забинтована, виходить Грек.

19 червня о 19:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Обійшлося без заміни, дивимось далі.

45’

Сім хвилин тим часом додано, гра ще не поновилася.

19 червня о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Ванат все ж отримує попередження.

19 червня о 19:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Затягується пауза, повтор показав, що там Ванат коліном у голову потрапив, можливо, навіть поміняють мальтійці голкіпера.

19 червня о 19:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Момент!

Циганков прострілював зліва, Ванат летів у підкаті замикати, не встиг і врізався у кіпера. Тому потрібна допомога, медики на полі.

19 червня о 19:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Небезпечно!

Циганков в своєму стилі бив справа - поруч з лівою дев'яткою!

19 червня о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Навіс Ярмоленка після проходу справа перервав захисник.

19 червня о 19:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Ігрова пауза в плані подій на полі.

19 червня о 19:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Тим часом на трибунах чути скандування: «ЗСУ!»

19 червня о 19:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Ванат впав у боротьбі, піднявся і сфолив на супернику, який в нього відібрав м'яч.

19 червня о 19:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Миколенко пішов розминатися, очевидно, поміняють Матвієнка в перерві. Зіпсувалася форма в Миколи останнім часом, постійні привози. Колишня впевненість і стабільність ніби випарувалися. Дивно.

19 червня о 19:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Матвієнко в підкаті прострілював зліва - воротар накрив.

19 червня о 19:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Знову треба чекати перерви, щоб Ребров провів виховну бесіду.

Не йде гра у наших, не дивно буде, якщо пропустять і знову треба буде відігруватися.

19 червня о 19:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

МОММЕНТ!!!

Після навісу зліва м'яч від голови нашого захисника відскочив у центр штрафного і Джонс відверто нас пробачив, пробивши з льоту поруч з правою штангою. А Трубін вже був безсилим...

19 червня о 19:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Небезпечно!

Теума видер м'яч в наших і метрів з 18 пробив поруч з правою штангою!

19 червня о 19:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Небезпечно!

Мбонг прострілював справа, на щастя, Конопля виніс.

19 червня о 19:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Маліновський черпаком вивів Ярмоленка під гострим кутом на воротаря, але Андрій не встигав і просто бив у напрямку Ваната - кутовий.

19 червня о 19:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

«Режим Мудрика» - це зворот, без образ для Циганкова, звісно, Віктор теж класний футболіст.

19 червня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

МОМЕНТ!!!

Циганков включив режим Мудрика в кращій його формі, прокинув собі м'яч на фланзі, обігнав на віражі захисника і вирізав на ближній кут воротарського - там Ванат в підкаті не влучив у лівий кут воріт!

19 червня о 19:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Не хочу накаркати, але виглядає, що сьогодні буде дуже важкий матч, немає у нашої команди, не знаю, впевненості у діях, чи що.

19 червня о 19:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Степаненко підключився допомагати при розіграші центрбекам і неточно перевів в простій ситуації на Матвієнка.

19 червня о 19:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Удар!

Джонс з правого кута штрафного пробив низом у ближній кут - Трубін накрив.

19 червня о 19:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Мальтійці перехопили м'яч, наші з труднощами намагаються його відібрати в центрі.

19 червня о 19:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Ніби все нормально.

19 червня о 19:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Циганков на газоні - в нього у підкаті влетів Мускат.

19 червня о 19:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Матвієнко в дотик неточно на фланзі грає на Судакова.

19 червня о 19:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

МОМЕНТ!

Заблокований удар Ярмоленка продовжився поверненнням м'яча в штрафний, де Ванат бив у правий кут - воротар відбив, а захисник в підкаті заблокував спробу Ярмоленка віддати на порожні ворота Циганкову!

19 червня о 19:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Кривцов віддає сильний пас Трубіну, той в підкаті вибиває його на кутовий, добре, що не в площину йшло. Таке...

19 червня о 19:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Циганков побіг не туди, куди віддавав йому пас Судаков.

19 червня о 19:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Відразу ж наші побігли пресингувати аж в чужий майданчик.

19 червня о 19:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

19 червня о 19:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Дещо незвичне аранжування гімну України тільки підкреслило, як його виконують гравці та вболівальники - десять тисяч на трибунах присутні, аж відвиклося вже бачити, як за нас вболівають наші вболівальники.

19 червня о 18:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Слухаємо гімни країн.

19 червня о 18:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

«Все буде добре, ми переможемо!» - український баннер на трибунах.

19 червня о 18:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

18 червня о 10:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В понеділок, 19 червня, відбудеться поєдинок відбору на чемпіонат Європи 2024 року з футболу, в якому гратимуть національні збірні України та Мальти. Гра пройде в Трнаві (Словаччина) на полі стадіону «Антон Малатинськи», початок 0 о 19:00 за Києвом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Наша національна збірна у відборі на Євро-2024 провела вже два матчі. Спершу під керівництвом Руслана Ротаня без шансів поступилася Англії, а 16 червня в першому офіційному матчі Сергія Реброва (до цього була нічия 3:3 в товариській зустрічі з німцями) здійснила суперкамбек і виграла 3:2. Збірна Мальти є аутсайдером нашої групи, але ми знаємо, чим закінчується шапкозакидання суперників нашими футболістами - свіжий приклад з македонцями, а ще ж була і програна гра тій самій Мальті - 0:1 в 2017 році ще під керівництвом Андрія Шевченка.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Україна - Мальта.

Опитування

Голосів 144
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу кваліфікації 🏆 Євро-2024 між збірними України та Мальти, який пройде 19 червня о 19:00 у Трнаві.