5596
0
soccafederation.com

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 11 червня.

1. Збірна України програла по пенальті фінал чемпіонату світу із socca. У німецькому Ессені перемогою Казахстану завершився ЧС-2023 із socca

2. ФОТО. Збірна України провела тренування на бременському Везерштадіоні. Матч відбудеться 12 червня о 19:00 за Києвом

3. Шахтар одужує. І втрачає людське обличчя. Валерій Василенко – про відставку Йовічевіча, що майже відбулася

4. Джерело: Патрік ван Леувен найближчим часом підпише контракт із Шахтарем. Нідерландського фахівця у «Зорі» може замінити Валерій Кривенцов

5. Уругвай виграв у Італії фінал чемпіонату світу 2023 серед молоді U-20. Єдиний у матчі гол на 76-й хвилині головою забив Лусіано Родрігес

6А. Прощавай, еліто. Спеція програла Вероні матч за право залишитися в Серії А. Віктор Коваленко вийшов на заміну, але не зміг допомогти своїй команді

6В. Переможний гол на 90+4 хвилині. Кальярі виграв плей-оф за вихід у Серію А. Леонардо Паволетті приніс перемогу своїй команді

7. 7 гравців Манчестер Сіті. Названо збірну сезону Ліги чемпіонів 2022/23. Родрі – найкращий гравець головного єврокубкового клубного турніру

8. Україна в гостях перемогла Хорватію у Золотій Євролізі. Підопічні Угіса Крастіньша достроково вийшли у фінал чотирьох

9А. Джокович обіграв Рууда у фіналі Ролан Гаррос, взявши 23-й титул Grand Slam. Новак виграв у Каспера у трьох сетах за 3 години та 15 хвилин

9В. Рекорд Джоковича, 3-й титул Свьонтек, судоми Алькараса і успіх Світоліної. Огляд головних подій Ролан Гаррос 2023

10А. Крейзі-файт! Дерев'янченко програв Мунгії перестрілку за пояс WBC Silver. В Онтаріо, штат Каліфорнія, відбувся бій за участю українського боксера

10В. Теофімо побив Тейлора. Це було розумно і красиво. А от що далі – невідомо

10С. Теофімо Лопес оголосив про завершення кар'єри після перемоги над Тейлором. Американець прокоментував своє рішення