Україна в гостях перемогла Хорватію у Золотій Євролізі

Підопічні Угіса Крастіньша достроково вийшли у фінал чотирьох

7750
3
CEV

У хорватському Задарі сьогодні відбувся поєдинок четвертого туру волейбольної Золотої Євроліги серед чоловіків, де збірна України зустрічалася з господарями майданчика. У першому колі в польському місті Лодзь українці без особливих проблем досягли успіху у трьох партіях.

І у цій грі перевага була на боці нашої команди. Вже у першому сеті гості діяли явно сильніше за своїх опонентів і впевнено їх обіграли 25:17.

Далі підопічні Угіса Крастіньша продовжили у тому ж ключі, не залишивши суперникам жодних шансів. Другу партію вони взяли 25:21 і третю – 25:22. В підсумку знову перемога із загальним рахунком 3:0.

Збірна України грала у такому складі: Ілля Ковальов (набрав 8 очок), Дмитро Терьоменко (8), Віталій Щитков (1), Олег Плотницький (10), Юрій Семенюк (9), Василь Тупчий (15), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Владислав Щуров (0), Тимофій Полуян (0), Олександр Бойко (ліберо).

Золота Євроліга 2023 року. Чоловіки
Група В. Четвертий тур. 11 червня
Задар (Хорватія)
Хорватія – Україна

0:3 (17:25, 21:25, 22:25)

ХОРВАТІЯ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

У цій же групі напередодні збірна Бельгії вдома перемогла Північну Македонію 3:0.

Бельгія – Північна Македонія
3:0 (27:25, 25:23, 26:24)

Становище команд у групі В після 4 турів: Україна (4 матчі, 4 перемоги, 0 поразок, 12 очок, співвідношення партій 12-0), Бельгія (4, 2, 2, 6, 7-7), Північна Македонія (4, 2, 2, 5, 6-9) Хорватія (4, 0, 4, 1, 3-12)

У наступному турі 14 червня українці у місті Лодзь прийматимуть волейболістів Бельгії.

Підопічні Угіса Крастіньша достроково вийшли у фінал чотирьох.