Ударний другий тайм: Динамо дотисло Верес

Команда Вірта навряд чи омине перехідні матчі

6451
43
ФК Динамо

Помінялися місцями. У першому колі «Верес» приймав «Динамо» у Києві, тепер настала черга «Динамо» приймати «Верес» у Рівному.

Від перестановки доданків сума не змінилася. Кияни були сильнішими протягом усього поєдинку і здобули закономірну перемогу.

В принципі, для «біло-синіх» цей матч не мав навіть найменшого турнірного значення. Ні вище, ні нижче за четверте місце столичні вже не могли мігрувати. А ось для «народної команди» гра навіть дуже мала значення, адже підопічні Вірта ведуть запеклу боротьбу за збереження прописки в УПЛ.

У цьому матчі «Динамо» через дискваліфікацію не міг допомогти Ванат. На вістрі атаки його замінив Рамірес. Через перебір карток не зіграв і Вівчаренко, якого на фланзі захисту замінив Дубінчак.

А ось Вірт кадрових проблем не мав: у стартовому складі «Вереса» виявилися всі найсильніші на даний момент.

Головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу на грі знову не було: румунський фахівець продовжує відновлюватися після операції. Діями киян керував Олександр Шовковський. Цікаво, що в цьому матчі протистояли один одному два колишні голкіпери збірної України – Шовковський та Вірт.

Кияни активніше розпочали зустріч. Вони нагнітали на флангах, намагаючись розіграти м'яч до вірного. Не виходило, бо часто вони збивалися на дрібні передачі. «Червоно-чорних» у ці хвилини в атаці не було видно. Проте саме рівняни завдали першого удару у площину воріт: зусиллями Близниченка. Бущан без проблем впорався із завданням.

Динамівці відповіли непоганим моментом, фінальним акордом якого був удар головою Раміреса. Когут впорався з ударом, хоча судді й зафіксували офсайд.

Ці два моменти – скоріше виняток із правил, бо в основному на полі була позиційна боротьба. Динамівці більше володіли м'ячем, більше комбінували, але без найменшої небезпеки біля чужих воріт. «Верес» грав строго за ситуацією, не форсуючи подій, проте за першої ж нагоди номінальні гості намагалися контратакувати. В одній із таких спроб Шарай вискакував віч-на-віч із Бущаном, але далеко відпустив м'яч, чим скористався динамівський голкіпер.

Найкращий момент у першому таймі – черговий класний дальній удар Андрієвського. Зі штрафного динамівський опорник зарядив у поперечину. Більше цікавого у першій половині гри не було. Начебто суперники і намагалися, але за фактом виходило нецікаво. Точніше, майже нічого не виходило.

Другий тайм динамівці розпочали дуже активно. І вже через три хвилини після відновлення гри могли повести в рахунку, коли Рамірес бив головою з дуже вигідної ситуації, але м'яч знову влучив у поперечину.

Проте за хвилину той же Рамірес реабілітувався. Ерік отримав чудову передачу від Караваєва і на замаху прибрав одразу двох суперників – Вовченка та Когута, після чого забивав уже у порожні ворота. Дуже видовищний момент.

Через кілька хвилин Рамірес міг подвоювати рахунок, але в метушні влучив м'ячем у голкіпера.

Черговий момент біля воріт Когута виник після передачі Андрієвського від кутового прапорця. Дячук бив, здавалося, напевно, але м'яч розминувся із дальньою штангою.

Рівняни видавили із себе момент імені Кльоца: дальній удар півзахисника не досяг мети.

Динамівці відповіли набагато серйозніше. Гармаш видав хорошу передачу на Волошина, той обіграв Когута і під кутом бив по порожніх воротах, але не влучив.

Динамівці й надалі контролювали гру. Без явних моментів біля воріт Когута, але й без моментів біля воріт Бущана.

Однак наприкінці матчу динамівці ледь не перекреслили все, що створили у другому таймі. Сирота на рівному місці збив Балана у своєму штрафному майданчику, і арбітр Шурман вказав на «точку». Шестаков мав усі шанси перевернути гру, але пробив нехитро: Бущан парирував.

І тут зіграло неписане правило: ти не забиваєш - заб'ють тобі. Дубінчак промчав своїм флангом і переадресував м'яч у центр воротарського майданчика, де Гармаш не залишив шансів Когуту.

Все, гру було зроблено. Але на цьому динамівці не зупинились. Вже у компенсований час Волошин забив третій гол, відгукнувшись на флангову передачу Караваєва.