Названо суперників жіночої збірної України 3х3 в олімпійській кваліфікації

Суперниками синьо-жовтих у групі будуть Німеччина, Польща та Туніс

510
0
ФБУ

На вихідних в японській Уцономії відбувся другий кваліфікаційний олімпійський турнір в баскетболі 3х3, на якому в жіночій сітці змагань путівку на Олімпіаду в Париж-2024 завоювала збірна Австралії.

Таким чином, відомі вже 5 з 8 учасників Олімпійських ігор 2024 в жіночому баскетболі 3х3 – США, Китай, Франція, Азербайджан та Австралія. Решта три збірні визначаться на третьому кваліфікаційному олімпійському турнірі, який пройде 16–19 травня в угорському Дебрецені.

В залежності від підсумків турніру в Уцономії, склад груп в Дебрецені міг змінитися – зокрема Німеччина, Канада, Нідерланди та Японія, якби виграли в Уцономії, то не грали б в Дебрецені. Перемога Австралії означає, що склад груп на турнірі в Дебрецені не зазнає змін.

Збірна України зіграє в групі A разом зі збірними Німеччини (перший номер посіву, півфіналіст кваліфікаційного турніру в Уцономії), Польщі (фіналіст кваліфікаційного турніру в Гонконгу) та Тунісу.

До плей-оф вийдуть дві найкращі команди з групи. В чвертьфіналі представники групи A будуть грати з командами групи C, куди потрапили Іспанія, Японія, Єгипет та Монголія. Для того, щоб пробитися на Олімпіаду в Парижі, українкам потрібно увійти до трійки найкращих команд кваліфікації.

Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу