Ексгравець Реала: «Винні всі. Не тільки Карло Анчелотті»
Гуті – про поразку «вершкових» від «Манчестер Сіті»
![Ексгравець Реала: «Винні всі. Не тільки Карло Анчелотті»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/133/orig_626729.jpg)
46-річний колишній півзахисник мадридського «Реала» Гуті висловив розчарування грою команди у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів із «Манчестер Сіті» (0:4).
![Реал не планує звільняти Анчелотті. У команді будуть зміни](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/133/middle_626708.jpg)
«Я не побачив «Реал» на полі. Який був план на матч? Було зрозуміло, що «Реал» не отримає можливості для контролю м'яча, а «Ман Сіті» буде частіше атакувати. У матчі були відрізки, коли «Реал» пресингував, але не організовано – і це збивало гравців з пантелику.
«Ман Сіті» ж все робив ідеально, а «Реал» не розумів, як із цим впоратися. З іншими суперниками «Реал» може більше володіти м'ячем, але не проти «Ман Сіті».
«Реал» зіграв відверто погано. Тібо Куртуа виручав. Винні всі. Не тільки Карло Анчелотті», – заявив Гуті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697178.jpg)
![Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697178.jpg)
Ігор Йовічевіч виділив Артема Довбика
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
У півфіналах зіграють Франція – Єгипет, Марокко – Іспанія
![Не без нервів. Кривбас утримав перемогу над Чорноморцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697190.jpg)
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696931.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)