Калініна залишає Мадрид, не впоравшись з Шериф
Українка в іспанській столиці відразу розчарувала
![Калініна залишає Мадрид, не впоравшись з Шериф](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/120/orig_624104.jpg)
Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№34 WTA) у своєму стартовому матчі на турнірі WTA 1000 у Мадриді у рамках другого кола з'ясувала стосунки з Майяр Шериф із Єгипту (№59 WTA).
У першій партії Калініна дозволила суперниці зробити два брейки і програла з рахунком 2:6. За двох втрачених подач українка була близька до провалу і у другому сеті. Вона програвала 2:4, але у підсумку зуміла довести партію до тай-брейку. На нього сил у Ангеліни вже не вистачило - 3:7.
Суперниці билися на корті за перемогу 1 годину 36 хвилин.
WTA 1000 Мадрид. Друге коло
Майяр Шериф (Єгипет) – Ангеліна Калініна (Україна, 30) – 6:2, 7:6 (7:3)
Швидке завершення боротьби у Мадриді дорого обійдеться Калініній у світовому рейтингу. У новій редакції реєстру Жіночої тенісної асоціації вона відкотиться вниз щонайменше на 12 позицій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Свьонтек знищила Шмідлову і здобула бронзу Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696967.jpg)
![Свьонтек знищила Шмідлову і здобула бронзу Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696967.jpg)
Іга у двох сетах обіграла Анну Кароліну у втішному фіналі Олімпіади у Парижі
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
![Ще один розгром. Визначено другого півфіналіста футбольного турніру ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696992.jpg)
![Ще один розгром. Визначено другого півфіналіста футбольного турніру ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696992.jpg)
P.S. Дуже сумно сьогодні стало. Світоліній до повернення форми так само, як до місяця раком йти, а більш молоде покоління, як ми сьогодні побачили, з головою так і не порозумілося. Дуже сумно дивитися на український теніс зараз, а що з ним станеться в майбутньому, аж лячко думати.
Добре хоч хокеїсти покращили настрій!