ЧС з хокею. Україна у матчі з 11 шайбами обіграла Естонію

Команда Шахрайчука оформила 7 шайб

17289
6
IIHF

Збірна України з хокею провела третій матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. Суперником була збірна Естонії, господарі турніру.

Команда Вадима Шахрайчука виграла з рахунком 7:4.

У першому періоді українці володіли перевагою, але на старті противника двічі врятували поперечина та штанга, а після цього Естонія несподівано забила свій гол. На щастя, Україна відігралася наприкінці 20-хвилинки.

У другому періоді українські хокеїсти оформили ще чотири шайби, пропустивши одну. А у заключній 20-хвилинці рахунок був 2:2.

Україна набрала 7 очок і піднялася на 2-е місце з відставанням у два пункти від Японії. Завтра матч з Нідерландами, з якими треба бути обережними. Сьогодні Нідерланди несподівано розгромили Китай 7:2.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B

Україна - Естонія 7:4 (1:1, 4:1, 2:2)

Шайби: 11:37 Паррас (Кіїк, Пузаков) - 0:1, 17:54 Коренчук (Німенко, Ворона) - 1:1, 21:37 Пангелов-Юлдашев (Коренчук, Пересунько - більш) - 2:1, 31:29 Лялька (Мазур, Мережко) - 3:1, 33:44 Рооба - 3:2, 38:12 Пангелов-Юлдашев (Фадєєв) - 4:2, 38:58 Коренчук (Німенко, Ворона) - 5:2, 42:27 Мазур (Ворона, Пересунько - більш) - 6:2, 44:33 Александров - 6:3, 44:54 Трахт (Мазур, Пересунько) - 7:3, 48:20 Рооба (Ембріх - більш) - 7:4

Воротарі: Захарченко - Коотма