| Оновлено 15 квітня 2023, 21:36
9437
38

Асист Мудрика не допоміг. Брайтон Де Дзербі обіграв Челсі на Стемфорд Брідж

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «чайок», українець взяв участь у першому голі цього матчу

9437
38

У суботу, 15 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Челсі» та «Брайтон» на полі стадіону «Стемфорд Брідж». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «чайок».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Рахунок у матчі було відкрито на 13-й хвилині. Відзначився Конор Галлахер, а асист на свій рахунок записав український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик. Для Мудрика це друга гольова передача у складі «Челсі». Першу українець зробив 11 березня у матчі проти «Лестера». До речі, Мудрик провів на полі усі 90 хвилин.

На жаль, перевагу «Челсі» втримати не вдалося. На 42-й хвилині підопічні Роберто Де Дзербі зрівняли рахунок завдяки голу Денні Велбека. На 70-й хвилині гості взагалі вийшли вперед – забив 19-річний Хуліо Енсісо.

Для «синіх» ця поразка стала третьою поспіль. У всіх трьох іграх командою керував Френк Лемпард. Зараз у «пенсіонерів» 39 очок, вони розташовуються на 11-му рядку після 31 туру. «Брайтон» йде сьомим із 49 пунктами.