Таблиця АПЛ після перемог лідерів, поразки Ман Юнайтед та нічиєї Ліверпуля

11–13 травня відбулися матчі 37-го туру чемпіонату Англії 2023/24

0
Getty Images/Global Images Ukraine

11-13 травня відбулися матчі 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2023/24.

«Манчестер Сіті» в гостях розгромив «Фулхем» 4:0.

«Арсенал» на виїзді мінімально здолав «Манчестер Юнайтед» з рахунком 1:0. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко провів поєдинок на лаві запасних.

«Ліверпуль» на «Вілла Парк» втратив перемогу над «Астон Віллою» (3:3), пропустивши два голи на 85-й та 88-й хвилинах.

«Челсі» виграв у «Ноттінгем Форест» 3:2. Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі, відзначився голом на 8-й і був замінений на 73-й на Рахіма Стерлінга.

«Евертон» вдома обіграв «Шеффілд Юнайтед» 1:0. Віталій Миколенко, який захищає кольори «ірисок», пропустив зустріч через травму.

«Борнмут» разом з Іллею Забарним поступився на своєму полі «Брентфорду» з Єгором Ярмолюком 1:2. Забарний відіграв усі 90 хвилин, а Ярмолюк з'явився на полі лише на 80-й хвилині.

Наразі перше місце посідає «Арсенал» із Зінченком з 86 очками. Найближчий переслідувач «Манчестер Сіті» має 85 пунктів і на 1 зіграний тур менше. Топ-3 замикає «Ліверпуль» (79).

На 4-му місці розташовується «Астон Вілла» (68), а на 5-му – «Тоттенхем» (63). Для кваліфікації в Лігу чемпіонів 2024/25 Унаї Емері та компанії достатньо набрати 1 очко в останній грі з «Крістал Пелас» на виїзді.

«Челсі» та Мудрик йдуть сьомими. У «пенсіонерів» 57 очок. Стільки ж і у 6-го «Ньюкасла». «Манчестер Юнайтед» через поразку «Арсеналу» відстав – 54 бали та 8-ме місце.

«Борнмут» із Забарним – 11-й (48), «Евертон» з Миколенком – 15-й (40), «Брентфорд» з Ярмолюком – 16-й (39).

АПЛ 2023/24. 37-й тур. 11–13 травня

• Фулхем – Манчестер Сіті – 0:4
  • Вулверхемптон – Крістал Пелас – 1:3
  • Вест Хем – Лутон Таун – 3:1
  • Тоттенхем – Бернлі – 2:1
  • Ньюкасл – Брайтон – 1:1
  • Евертон – Шеффілд Юнайтед – 1:0
  • Борнмут – Брентфорд – 1:2