Денис УСТИМЕНКО: «З кожним матчем все може змінитись»
Гравець «Кривбаса» – про готовність команди до гри з «Вересом»
![Денис УСТИМЕНКО: «З кожним матчем все може змінитись»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/103/orig_620630.jpg)
Нападник криворізького «Кривбаса» Денис Устименко поділився очікуваннями від матчу 19-го туру УПЛ з «Вересом», який відбудеться у суботу, 1 квітня.
– Підготовка проходить як завжди у штатному режимі. Розбираємо «Верес». Награємо певні тактичні вправи, які можуть дати нам позитивний результат. Усі з нетерпінням чекаємо гри, адже за два тижні без офіційних матчів встигли скучити за УПЛ. Щодо «Вереса», то це дуже злагоджена команда, має хороші бійцівські якості. Непоступливий суперник, одним словом. Відзначу, що вони також добре грають на контратаках.
![Верес – Кривбас. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/103/middle_620628.jpg)
– Чи памʼятаєш матч першого кола [з «Вересом»] у Києві?
– Так, звісно, гра була напруженою і рівною. Вони забили першими й нам так і не вдалося зрівняти рахунок. Налаштовувались взяти очки у тому матчі, але не пощастило. До Рівного їдемо за реваншем. Чесно кажучи, у Рівному ніколи раніше не грав, навіть на юнацькому рівні, тому це може бути мій дебют у цьому місті.
– У таблиці «Кривбас» йде сьомим. Які думки з цього приводу?
– Щільність у таблиці досить велика, тому з кожним матчем все може змінитись: можна піднятись, але й можна трохи опуститись. Тому у кожному турі граємо тільки на перемогу. Пʼяте єврокубкове місце? Не хочеться загадувати, але все реально. Ми працювали і будемо наполегливо працювати задля того, аби досягнути максимальних результатів у чемпіонаті. Тільки час покаже, як воно буде.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
Ярослава та Ірина продовжать боротьбу за медалі
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696864.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696864.jpg)
Донна Векич у двох сетах впевнено переграла Анну Кароліну Шмідлову в 1/2 фіналу
![Ексарбітр ФІФА – Усику: «Критика суддівства після гри Полісся – це емоції»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696932.jpg)
![Ексарбітр ФІФА – Усику: «Критика суддівства після гри Полісся – це емоції»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696932.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696882.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)