| Оновлено 02 серпня 2024, 13:46
711
0

Сергій КУЛІШ: «Звичайно, переживав, хвилювався. Важкий фінал був»

Український стрілець, що здобув срібну медаль на Олімпійських іграх 2024, розповів про змагання

711
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сергій Куліш

Український стрілець Сергій Куліш, що здобув срібну медаль на Олімпійських іграх 2024, розповів про свою медаль:

«Стрільба з трьох положень – це моя коронна дисципліна. А на 10 метрів – тоді так зірки склалися у Ріо-2016, що взяв медаль. Хоча я на 10 метрів теж добре стріляю. Чому не подолав кваліфікацію? У нас не працював кондиціонер, було дуже спекотно, і це, мабуть, не зіграло на мою користь. У цьому костюмі було спекотно. Хоча, це всім було, і я відмазуюся.

Все підіграло. Звісно, переживав, хвилювався. Важкий фінал був. Щільність результатів була високою. Я влучаю у 10.0 і з третього місця спускаюся на п'яте. Дуже важко. Чи можна у Лос-Анджелесі-2028 перестріляти китайця? Та можна, всі ж люди.

Три роки тому на Олімпійських іграх у Токіо я припустився прикрої помилки: останнім пострілом влучив у десятку, але у мішень іншого спортсмена. Я десь пів року про це думав. Гадаю, що я став сильнішим після цього. Те, що нас не вбиває – робить нас сильнішим. Проте після цього і результати кращі пішли. Мабуть, мені не було більше, чого боятися.

Стріляв у Парижі з гвинтівки з Олімпіади у Токіо? Нова гвинтівка приїхала до мене нещодавно, і я не встиг її пристріляти. Це тривалий процес: треба підібрати патрони, стріляти з руки. Важкий процес, тому й залишив її. Забобони щодо старої гвинтівки? Ні, не було. Вона працює, я халтурю».

Куліш зміг вибороти другу в історії України медаль на Олімпіадах у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м.

(3)

Костевич не змогла вийти до фіналу зі стрільби з пістолета на 25 м на ОІ
Олімпійські ігри | 02 серпня 2024, 14:35 2

Знову невдача для Олени

Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»
Олімпійські ігри | 02 серпня 2024, 14:20 9

Збірна України вилетіла з футбольного Олімпійського турніру, посівши 3-тє місце на груповому етапі