Сергій КУЛІШ: «Звичайно, переживав, хвилювався. Важкий фінал був»
Український стрілець, що здобув срібну медаль на Олімпійських іграх 2024, розповів про змагання
![Сергій КУЛІШ: «Звичайно, переживав, хвилювався. Важкий фінал був»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/orig_696926.jpg)
Український стрілець Сергій Куліш, що здобув срібну медаль на Олімпійських іграх 2024, розповів про свою медаль:
«Стрільба з трьох положень – це моя коронна дисципліна. А на 10 метрів – тоді так зірки склалися у Ріо-2016, що взяв медаль. Хоча я на 10 метрів теж добре стріляю. Чому не подолав кваліфікацію? У нас не працював кондиціонер, було дуже спекотно, і це, мабуть, не зіграло на мою користь. У цьому костюмі було спекотно. Хоча, це всім було, і я відмазуюся.
Все підіграло. Звісно, переживав, хвилювався. Важкий фінал був. Щільність результатів була високою. Я влучаю у 10.0 і з третього місця спускаюся на п'яте. Дуже важко. Чи можна у Лос-Анджелесі-2028 перестріляти китайця? Та можна, всі ж люди.
Три роки тому на Олімпійських іграх у Токіо я припустився прикрої помилки: останнім пострілом влучив у десятку, але у мішень іншого спортсмена. Я десь пів року про це думав. Гадаю, що я став сильнішим після цього. Те, що нас не вбиває – робить нас сильнішим. Проте після цього і результати кращі пішли. Мабуть, мені не було більше, чого боятися.
Стріляв у Парижі з гвинтівки з Олімпіади у Токіо? Нова гвинтівка приїхала до мене нещодавно, і я не встиг її пристріляти. Це тривалий процес: треба підібрати патрони, стріляти з руки. Важкий процес, тому й залишив її. Забобони щодо старої гвинтівки? Ні, не було. Вона працює, я халтурю».
Куліш зміг вибороти другу в історії України медаль на Олімпіадах у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костевич не змогла вийти до фіналу зі стрільби з пістолета на 25 м на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696902.jpg)
![Костевич не змогла вийти до фіналу зі стрільби з пістолета на 25 м на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696902.jpg)
Знову невдача для Олени
![Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696936.jpg)
![Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696936.jpg)
Збірна України вилетіла з футбольного Олімпійського турніру, посівши 3-тє місце на груповому етапі
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696814.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696814.jpg)
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696830.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696882.jpg)