0

Барком програв вп'яте поспіль з рахунком 0:3 у польській Плюс Лізі

В гостях львів'яни поступилися клубу «Індикпол АЗС» із міста Ольштин

ВК Барком-Кажани

Сьогодні у польському місті Ольштин волейболісти львівського «Баркому-Кажани» провели матч 26-го туру Плюс Ліги. Їхніми суперниками був місцевий клуб «Індикпол АЗС». В першому колі у Кракові українці поступилися 2:3 і у повторній грі, напевно, сподівалися на успіх.

Але, на жаль, гра склалася не на користь нашої команди. Вже у першій партії господарі майданчика виявилися сильнішими та перемогли 25:17.

До середини другого сета гості частіше лідирували у рахунку, причому після чергової вдалої атаки діагонального Василя Тупчія навіть із перевагою у два очки 7:9. Потім якийсь час суперники йшли врівень 11:11, 14:14, 16:16. А далі поляки пішли вперед 20:17, 21:18 та вже не дозволили гравцям «Баркому» їх наздогнати – 25:22.

Третя партія була схожа на першу. Знову велика перевага «Індикполу АЗС» і такий самий результат 25:17.

Український клуб виступав у такому складі: Артем Смоляр (набрав 5 очок), Мурат Єніпазар (0), Юліус Фіркаль (10), Владислав Щуров (6), Василь Тупчій (8), Йонас Квален (6), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (1), Олег Шевченко (0), Віталій Кучер (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс-Ліга
26 тур. Ольштин (Польща). 3 березня
«Індікпол АЗС» (Ольштин, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:0 (25:17, 25:22, 25:17)

Це була вже п'ята поразка поспіль «Баркому-Кажани» з рахунком 0:3 у п'яти останніх поєдинках. А всього у підопічних Угіса Крастіньша в 27 іграх 6 перемог та 21 поразка. Із 24 очками львів'яни, як і раніше, посідають 14 місце у турнірній таблиці серед 16 учасників.

Свій наступний матч у польській Плюс-Лізі український клуб проведе 13 березня у Кракові, де прийматиме команду «ЛУК» Люблін.