| Оновлено 28 квітня 2024, 20:00
945
0

Переможцем Плюс Ліги другий рік поспіль став Ястшембски Вегель

Завершився чемпіонат Польщі з волейболу, в якому 12 місце посів львівський «Барком-Кажани»

945
0
plusliga.pl. Юрій Гладир

Сьогодні відбувся третій вирішальний матч польської Плюс Ліги, в якому за головний приз турніру боролися торішній чемпіон Польщі «Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй) та клуб «Алурон Варта» (Заверце). Цікаво, що перші два фінальні поєдинки виграли гості.

Так, у Заверце успіх був на боці волейболістів «Ястшембски Вегель» 3:0, а напередодні у другому матчі вже в Ястшембе-Здруй перемогу святкував «Алурон Варта» 3:1.

У неділю стартовий сет взяли господарі майданчика 25:19. Потім гості вирівняли положення 21:25. Ключовою тут, мабуть, стала третя партія, де суперники ніяк не хотіли поступатися один одному, але у кінці «Ястшембски Вегель» заробив вирішальне очко 25:23. А в четвертому сеті його перевага вже була вагомішою 25:18.

Додамо, що у складі переможців другу золоту медаль чемпіонату Польщі завоював уродженець Сум та вихованець українського волейболу центральний блокуючий Юрій Гладир, який вже багато років виступає у Польщі. До речі, він ще є двократним чемпіоном України. У третьому фінальному матчі цьогорічної Плюс Ліги Гладир (на фото № 13) набрав 8 очок.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Чоловіки. Плюс Ліга
Фінальна серія (до двох перемог). Третій матч
Ястшембе-Здруй. 26 квітня
«Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй) – «Алурон Варта» (Заверце)

3:1 (25:19, 21:25, 25:23, 25:18)
Попередні матчі серії – 3:0, 1:3
Рахунок у серії – 2:1

Нагадаємо, що бронзовим призером чемпіонату Польщі став клуб «Проєкт» (Варшава), в якому виступав гравець національної збірної України Юрій Семенюк. Крім того, цього сезону Семенюк разом зі своїми партнерами виграв європейський Кубок Виклику.

Львівський «Барком-Кажани» другий сезон поспіль грав у Плюс Лізі і посів підсумкове 12 місце.

(9)

Яскрава перемога. Колишній чемпіон оцінив бій Ломаченко – Камбосос
Бокс | 11 травня 2024, 19:11 2

Сенченко впевнений, що Василь легко переможе опонента

Іван ПЕТКОВ: «Готуємось до Євроліги. Все йде за планом»
Волейбол | 08 травня 2024, 19:40 0

Головний тренер жіночої збірної України розповів про підготовку команди до престижного турніру