Усе вирішили у 1-му таймі. Динамо з дублем Беніто розгромило Унірю Деж

Кияни переграли румунський клуб із рахунком 5:1

12288
11
ФК Динамо Київ

У п'ятницю, 3 лютого, відбувся товариський матч між київським «Динамо» та румунським клубом «Уніря» з міста Деж. Гра завершилась із рахунком 5:1 на користь української команди.

Київську команду можна привітати з першою перемогою на зборах та й взагалі у 2023 році. Так, це лише товариський матч та ще й проти слабкого румунського колективу, проте перемога, так би мовити, не пахне. Тим більше, варто врахувати, що завдяки цьому розгрому і у гравців «Динамо», і у фанатів однозначно підніметься настрій після невдалих минулих матчів.

Перший тайм розпочався із забитого голу – відзначився Беніто. Невдовзі він оформив дубль. Взагалі гра Беніто справді тішила. Нігерійський правий вінгер сміливо йшов у дриблінг, уникав суперників на швидкості і загострював моменти. Діти, які дивилися гру з трибун та підтримували «Динамо», у другому таймі навіть скандували його ім'я, хоча футболіста на полі вже не було.

У першому таймі також відзначилися Тимчик та Ванат. Гра киян у першій 45-хвилинці була досить непоганою: гарна оборона, швидкі фланги, хоч і Кабаєв помітно поступався кількістю корисних дій Беніто, та ще й 4 голи.

Другий тайм розпочався дуже нудно. За перші хвилин 10 команди не створили жодного моменту. Потім на 59-й хвилині Супряга мав непоганий шанс відзначитись: він перекинув голкіпера, проте захисники вибили м'яч на кутовий. Проте Владислава все-таки «прорвало»! Він зміг забити на 83-й хвилині та поставив масну крапку у матчі.

Однак футболісти другого дивізіону чемпіонату Румунії вирішили, що без голів вони не мають піти сьогодні. За кілька секунд до завершення поєдинку Андрій Поп після помилки оборони киян забив гол у ворота Моргуна.

Підсумковий рахунок – 5:1. Наступний суперник «Динамо» – македонська «Шкендія».

Товариський матч. 3 лютого

«Динамо» Київ – «Уніря» Деж – 5:1

Беніто, 2, 13, Тимчик, 25, Ванат, 32, Супряга, 83 – Поп, 89

Катінян, 6, Матіш, 22

Александр Поп, 65

«Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Боль, Д'ячук, Тимчик, Сидорчук, Яцик, Царенко, Беніто, Кабаєв, Ванат (перший тайм)

Моргун, Дубінчак, Сирота, Попов, Караваєв, Лонвейк, Андрієвський, Шепелєв, Діалло, Супряга, Волошин (другий тайм)

Стадіон: Mardan Sports Complex