3

Бруну ФЕРНАНДЕШ: «У нас вистачало майстерності для проходу далі»

Хавбек збірної Португалії – про виліт із ЧС-2022

Getty Images/Global Images Ukraine. Бруну Фернандеш

Півзахисник збірної Португалії Бруну Фернандеш прокоментував поразку 0:1 від Марокко у чвертьфіналі ЧС-2022:

«У нас вистачало майстерності для проходу далі. Враховуючи нашу самовіддачу, ми заслужили більшого. Ми засмучені, приголомшені, пригнічені. Ми втратили шанс.

Ми думали, що здатні пройти далі незалежно від того, з ким граємо – Марокко, Аргентиною, Бразилією чи будь-якою іншою збірною. Ми чекали на цей матч і хотіли вийти до півфіналу, але не змогли.

У цій грі Марокко було краще за Португалію, вони заслужили перемогу, що б ми не говорили про суддів. Марокко заслужило на це. Вони добре грали, і ми маємо віддати їм належне. Ми не можемо чіплятись за все, що бачимо. Ми маємо привітати Марокко».