Кубок Англії. МЮ втратив перевагу в 3 голи над Ковентрі. Хто вийшов у фінал

Вигравши по пенальті, у фіналі Кубка Англії Ман Юнайтед зіграє з Ман Сіті

10008
6
Getty Images/Global Images Ukraine

Увечері 21 квітня відбувся матч 1/2 фіналу Кубка Англії, в якому зустрічалися Ковентрі та Манчестер Юнайтед.

Команди грали у Лондоні на знаменитому стадіоні «Уемблі».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Ман Юнайтед до 70-ї хвилини комфортно вів з рахунком 3:0, проте команда Чемпіоншипу здивувала всіх і зуміла відіграти три м'ячі за 20 хвилин (3:3). Причому третій гол був проведений Хаджі Райтом на 90+5 хвилині.

Наприкінці другого екстратайму взяття воріт від Ковентрі не було зараховано через офсайд.

Було призначено серію пенальті, де перемогу здобув Ман Юнайтед (пен. 4:2), хоча на старті Каземіро свій удар не реалізував.

У фіналі Кубка Англії відбудеться дербі: Манчестер Юнайтед зіграє 25 травня на Уемблі проти Манчестер Сіті, який днем раніше обіграв Челсі (1:0).

Кубок Англії. 1/2 фіналу, 21 квітня

Ковентрі – Манчестер Юнайтед – 3:3 (пен. 2:4)

Голи: Сіммс, 71, О'Хар, 79, Райт, 90+5 – Мактоміней, 23, Магуайр, 45+1, Бруну Фернандеш, 58

Серія пенальті: Каземіро (не забив), Райт (1:0), Далот (1:1), Торп (2:1), Еріксен (2:2), О'Хар (не забив), Бруну Фернандеш (2:3), Шіф (не забив), Хойлунд (2:3).

Ковентрі: Коллінз, ван Евейк, Латібодьєр (Тавареш, 63, Годден, 105), Кітчінг (Бінкс, 63), Томас, Бідвелл (Дасілва, 80), Шіф, О'Хар, Екклз (Торп, 63), Райт, Сіммс.

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Магвайр, Каземіро, Ван-Биссака, Бруну Фернандеш, Мактоміней (Форсон, 103), Майну (Еріксен, 72), Гарначо (Антоні, 66), Решфорд (Діалло, 90), Хойлунд.

Попередження: Онана, 1, Коллінз, 1, Томас, 82, Дасілва, 111.

Відео голів та огляд матчу

Події матчу

121’
ГОЛ ! З пенальті забив Расмус Хейлунн (Манчестер Юнайтед).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Бруну Мігель Фернандеш (Манчестер Юнайтед).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Віктор Торп (Ковентрі Сіті).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Крістіан Еріксен (Манчестер Юнайтед).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Діогу Далот (Манчестер Юнайтед).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Хаджи Райт (Ковентрі Сіті).
90’ +5
79’
ГОЛ ! М'яч забив Каллум О'Хейр (Ковентрі Сіті).
71’
ГОЛ ! М'яч забив Елліс Сіммс (Ковентрі Сіті).
58’
ГОЛ ! М'яч забив Бруну Мігель Фернандеш (Манчестер Юнайтед).
45’ +1
ГОЛ ! М'яч забив Гаррі Маґвайр (Манчестер Юнайтед).
23’
ГОЛ ! М'яч забив Скотт Мактоміней (Манчестер Юнайтед).
(43)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії