Катар програв Еквадору у стартовому матчі Мундіалю, перемога Ферстаппена

Головні новини за 20 листопада на Sport.ua

2103
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 20 листопада.

1. Господарі осоромилися. Еквадор впевнено обіграв Катар у стартовому матчі ЧС. Дубль Валенсії приніс перемогу еквадорцям.

2. Дві голови краще за досвід. Металіст 1925 не залишив шансів Кривбасу. Перший за майже рік матч у Кривому Розі господарі поля провалили без суттєвого спротиву.

3. Гол Вишневського. Минай на останніх хвилинах дотиснув Металіст. Команда Шарана перервала свою безвиграшну серію, а харків'яни свою продовжили.

4. Україна розгромила Кіпр у кваліфікації ЧЄ-2023 U-19 з футболу. Дублем відзначився гравець київського «Динамо».

5. Фінал сезону Ф-1 в Абу-Дабі. Перемога Ферстаппена, Леклер попереду Переса. Чемпіон Макс Ферстаппен у домінуючому стилі завершив сезон-2022.

6. ОФІЦІЙНО. Дешам не викликатиме іншого гравця на ЧС замість Бензема. Форвард «Реала» залишиться у заявці збірної Франції.

7. Норвегія обіграла Данію у фіналі жіночого чемпіонату Європи з гандболу. Бронзові медалі дісталися Чорногорії, яка здолала Францію в овертаймі.

8. Шахова партія Роналду та Мессі. Хто переможе? Розбираємо гру футбольних геніїв.

9. ФОТО. Мудрик і Бондар сміялися під час хвилини мовчання. Неоднозначний випадок перед матчем «Дніпро-1» – «Шахтар».

10. ВІДЕО. Коліном у голову. У головному бою UFC нігерієць нокаутував Куцелабу. На турнірі UFC Fight Night 215 яскраву перемогу здобув Кеннеді Нзечакву.

(11)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Куртуа або Кепа. Лунін точно не зіграє у наступному матчі Реала у Ла Лізі?
Футбол | 02 травня 2024, 04:34 3

Найближчим часом Карло Анчелотті вирішить, хто гратиме проти «Кадіса»