Юнайтед обіграв Аталанту, поступаючись 0:2, Маліновський вийшов на заміну

«Вільярреал» на виїзді розгромив «Янг Бойз»

6550
26

Відбулися матчі третього туру Ліги чемпіонів в групі F. «Аталанта» вела 2:0 після першого тайму в виїзному матчі проти «Манчестер Юнайтед», однак програла 2:3. Переможний гол забив Кріштіану Роналду.

Руслан Маліновський почав матч на лавці запасних, і вийшов на заміну на 68-й хвилині замість автора першого гола Маріо Пашаліча. На той момент рахунок був 2:1 на користь «Аталанти».

В іншому матчі третього туру «Вільярреал» на виїзді розгромив «Янг Бойз» і наздогнав за очками «Аталанту» - у них по 4 бали.

«Манчестер Юнайтед» - «Аталанта» - 3:2
Голи: Решфорд 53, Магуайр 75, Роналду 81 - Пашаліч 15, Демірал 29

«Янг Бойз» - «Вільярреал» - 1:4
Голи: Мешак 77 - Піно 6, Морено 16, 89, Чуквуезе 90+2