Петраков визначив склад збірної України на матч проти Боснії

Один з ключових поєдинків відбору ЧС-2022

15826
50
uaf.ua

Сьогодні о 21:45 почнеться передостанній матч збірної України у відборі ЧС-2022. Команда Олександра Петракова у Львові зіграє проти Боснії.

Тренер вибрав той же стартовий склад, що і в минулому поєдинку проти Фінляндії.

Україна: Пятов, Тимчик, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь, Степаненко, Шапаренко, Ярмоленко, Циганков, Яремчук

В запасі: Бущан, Різник, Сирота, Корнієнко, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, Харатін, Зубков, Булеца, Сікан, Довбик

(56)

Матвій ПОНОМАРЕНКО: «Було відчуття, що сьогодні заб'ю перший гол за Динамо»

aleks19826
Відчуваю, що петраков сьогодні зробить чудо на Львів-Арені! Цей тренер посланий нам Богом і з ним Україна досягне в майбутньому найвищих висот. А ребров очолить збірну тільки після євро 2028 році після невизоду з групи, де гратиме Іспанія, Хорватія і Кіпр!!!! Вангую
PFCLviv
Удачі Нашим! Я вже їду нв стадіон !
brighi10
разнесем как сербов)ну может не 5, а три забьем. Яремчук сегодня минимум двушку клепанет
Burevestnik
min 1-2, max 2-2
Bogdan Moiseenko
Удачи! Только победа!!!
Смотрю на турнирную и понимаю, что не хватает 4 очков, потерянных с Казахстаном.
Empty
Удачи Петраков .. хоть и хейтил его
avtv5555
Будет очень сложно, особенно традиционно во втором тайме. Верим, что наша сборная победит.
Scofield Lincoln
Ну победный состав не меняют! Хотя у нас особо и некем...
Віталій Ткачук
Погано те, що немає ким підсилити атаку, окрім Довбика. Якщо щось станеться з Ярмоленком, Шапаренком чи Яремчуком, то не буде кому створювати моменти. Боснія не казахи чи фіни, вони в усіх лініях переважають вище названих.
MaX_moLE⚒️
Shurik1977
С Богом!!!!
dadaali177188
чего следовало ожидать, ротации ноль, как и усиливать по ходу игры некем , одна надежда, что в ворота боснийцев будет залетать всё что летит
antt
Сьогодні яка проблема - якщо щось не піде з початку, то дійсно буде важко виправляти ситуацію. На заміну майже нікого. Бо це фактично 4 тайми із Боснією - і два останні на виїзді. Плюс заочне змагання із фінами які знову нас випереджають, по втраченим, за початкового нічийного рахунку. Як і босни. Але вперед.