ГАКМАН: «Коли Динамо додало, у Вереса не знайшлося контраргументів»

Захисник Вереса розповів про поразку від Динамо у перенесеному матчі УПЛ

437
0
ФК Верес. Василь Гакман

В перенесеному поєдинку 5-го туру УПЛ «Верес» в гостях поступився «Динамо» з рахунком 0:3.

Захисник «Вереса» Василь Гакман ексклюзивно для Sport.ua розповів, чому рівняни лише в першому таймі чинили киянам впертий опір:

«Вважаю, що рахунок не по грі, «Верес» не заслуговував розгрому. Ми добре діяли до перерви, і не можна сказати, що необов'язковий пропущений м'яч в роздягальню вибив команду з колії. Швидше, в нас просто не знайшлося вагомих контраргументів, коли на початку другого тайму господарі додали в агресії.

Прикро, бо якби ми реалізували свої гольові моменти, то все могло скластися інакше. Залишається сподіватися, що ця розгромна поразка не позначиться на бойовитості рівненської команди й на фініші сезону «Верес» подолає усі перешкоди».

«Верес» посідає 14-те місце в чемпіонаті УПЛ, маючи в активі 20 очок. «Динамо» йде на 2-й позиції (60) позаду «Шахтаря» (64).