Нічия Динамо і Шахтаря, скандальний Селезньов, Вернидуб в центрі штовханини

13313
1
ФК Шахтар Донецьк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 3 жовтня.

1. Паритет зберігся. Динамо і Шахтар зіграли внічию на НСК Олімпійський. Українські гранди завершили очну дуель без голів.

2. Сильні тільки в УПЛ. Зоря без проблем обіграла Десну. Чернігівці не зуміли створити належного опору суперникам.

3. Основний форвард Шахтаря Лассіна Траоре вибув на 7 місяців. У форварда «Шахтаря» дуже серйозна травма.

4. Ліверпуль двічі вів у рахунку, але не зміг обіграти Манчестер Сіті. Команда Клоппа продовжує йти у чемпіонаті без поразок.

5. Металіст 1925 на своєму полі переміг Минай. Єдиний гол з пенальті у другому таймі забив Артем Габелок.

6. ВІДЕО. Скандал у Харкові. Селезньов погрожував побити вболівальника. Фанатам ледь не вдалося довести форварда «Миная» до нервового зриву.

7. Бійня на полі. Вернидубу довелося рознімати гравців Шерифа та Мілсамі. Черговий матч чемпіонату Молдови за участю чемпіона завершився скандалом.

8. Не відійшли після Шерифа? Реал програв в Барселоні. Мадридська команда програла «Еспаньйолу».

9. Боснія і Герцеговина втратила двох гравців перед матчем із Україною. Команда втратила гравців через пошкодження.

10. Маліновський не допоміг. Мілан на виїзді розібрався з Аталантою. Український півзахисник був замінений у другому таймі.

(50)

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ