Маліновський не допоміг. Мілан на виїзді розібрався з Аталантою

Український півзахисник був замінений у другому таймі

4536
0

Волею календаря італійської Серії А «Аталанта» два тури поспіль зустрічалася з міланськими командами. Тиждень тому бергамаски зіграли внічию з «Інтером» (2:2), тепер же підопічні Джан П'єро Гасперіні проходили випробування «Міланом». Знайшлося місце в стартовому складі «Аталанти» і українцю Руслану Маліновському, який відзначився результативним ударом у ворота «нерадзуррі».

Поєдинок розпочався з шокового епізоду для господарів поля. Вертикальна передача на хід Калабрії завершилася ударом і невпевненою грою голкіпера, а той же Калабрія з добивання завдав точного удару.

Пропустивши гол вже на 1-й хвилині, бергамаски почали шукати шляхи для виправлення ситуації. І вони були дуже близькі до того, щоб зрівняти рахунок. Спочатку Меньян з кута вибив м'яч після удару Дзаппакости, а потім Маліновський з кутового навісив точно на голову Сапаті, і голкіпер «Мілана» знову виручив свою команду. А перед перервою груба помилка Фройлера завершилася виходом Тоналі сам на сам з Муссо, і футболіст «Мілана» подвоїв перевагу гостей.

У другому таймі тренерський штаб Гасперіні спробував змінити гру своєї команди замінами, в тому числі випустивши на поле Ілічича замість Руслана Маліновського. Але конструктивні дії у бергамасків не ладналися, а «россонері», навпаки, атакували досить гостро. В одному з епізодів лише реакція Муссо завадила відзначитися Салемакерсу. Але і голкіпер не виручив, коли стрімка контратака міланців завершилася точним ударом Леау.

Після цього гості занадто розслабилися, і бергамаски відіграли один гол. Після удару Дзаппакости м'яч влучив у руку дебютанту «Мілана» Мессіасу: після перегляду відеоповтору арбітр вказав на 11-тиметрову позначку, а пенальті реалізував Сапата. Вже на останній компенсованій хвилині Сапата асистував Пашаличу, який з близької відстані розстріляв ворота. Але більшого «Аталанти» досягти не вдалося, адже часу вже практично не залишалося.