Під акомпанемент зливи. Десна на останніх хвилинах вирвала перемогу у Руха

Вирішальний гол забив Андрій Тотовицький

5731
4
ФК Десна

Ще в минулому сезоні вивіска «Десна-Рух» говорила би про потенційно явну перевагу чернігівців. Однак, в нинішньому чемпіонаті ситуація зовсім не така прогнозована.

«Десна» почала міліти. «Шлюзи» стали закриватися і течія сповільнилася. Не дивно, що і результати команди перестали тішити уболівальників. Підопічні Олександра Рябоконя не можуть перемогти вже три матчі поспіль. Але звинувачувати коуча і його футболістів рука не піднімається - яка може бути мотивація, коли тобі вже 6 місяців не платять зарплату?

«Рух», у якого з фінансами все в порядку, приїхав до Чернігова мінімум за нічиєю. Новий «старий» тренер львів'ян Леонід Кучук своїм авторитетом явно надав команді впевненості і «жовто-чорні» повільно, але впевнено починають укріплюватися в середині турнірної таблиці УПЛ.

З перших хвилин матчу контроль над м'ячем взяли господарі поля. Вони повністю захопили центр поля і почали методично плести свої мережива. За іменами, особливо в атакуючому своєму варіанті, «сіверяни» явно переважали суперника. Тотовицький, Калитвинцев, Болбат, Арвеладзе і Безбородько були досить активні. Ось тільки активність ця була саме в центральній вісі «100 на 68». До воріт Паньківа фаворити зустрічі наближалися лічені рази.

Судіть самі, перший удар по воротах відбувся лише на 34-й хвилині. Причому, він на рахунку не гравців «Десни», а львів'янина Бойчука. Ну а перший момент у господарів поля виник на 43-й хвилині. Після навісу від Болбата з лівого флангу головою пробив Ковтун. Страж воріт «Руху» в падінні відбив м'яч на Безбородька. Здавалося, потрібно забивати, але у форварда удар не вийшов і Паньків знову парирував удар.

Другий тайм розпочався під акомпанемент дощу і заміни Безбородька на Будківського. Високий форвард відразу побіг до воріт гостей, ось тільки м'яч до нього практично не доходив, і Пилипу доводилося шукати ігровий снаряд, залишаючи штрафний майданчик суперника.

«Десна» продовжувала довго розігрувати м'яча, але робила це занадто повільно. Не було ні динаміки, ні гостроти, ні вогню в очах у самих «сіверян». «Рух» грав на контратаках з надією на швидкого Борячука, який частенько опинявся в офсайді.

Йшов дощ і час. Здавалося, матч так і закінчитися «смутними» нулями на табло. Але тут роль грому з похмурого неба взяв на себе Тотовицький. У черговій атаці «сіверян» на куті своєї власного штрафного послизнувся Лях. М'яч підхопив Завійський і навісив на Тотовицького, а той, вигравши верхову боротьбу, головою пробив Паньківа - 1:0. Йшла 90-а хвилина матчу.

Примітно, що радів голеадор, його партнери та Олександр Рябоконь так, ніби про проблеми в клубі ніхто й не чув. Може, емоції від переможного голу на останніх секундах? А може і немає зовсім ніяких проблем?