Медальна феєрія на Олімпіаді, зміни в Руху, нічия Динамо в Стамбулі

6427
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Жан Беленюк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 4 серпня.

1. Перше золото України. Беленюк виграв у фінальній сутичці на Олімпіаді. Жан Беленюк приніс Україні перше золото на Олімпіаді-2020.

2. Насібов програв у поєдинку за золото Олімпійських ігор. Парвіз не впорався з високорослим іранцем.

3. Успішний виїзд Шахтаря, український слід у Генку, міфи про бельгійок. Кореспондент Sport.ua з'їздив із «Шахтарем» в Бельгію і був приємно здивований.

4. Артистичне плавання. Український дует виграв бронзу. Марта Федіна та Анастасія Савчук зійшли на подіум.

5. Хороший день. Ірина Коляденко принесла Україні бронзу. Українка виграла сутичку за бронзу.

6. Два різних тайми. Динамо в Стамбулі зіграло внічию з Фенербахче. Богдан Лєднєв забив черговий гол в товариських матчах.

7. ОФІЦІЙНО. Леонід Кучук знову очолив Рух. Заміну Івану Федику знайшли швидко.

8. Фіаско Спартака. Команда Яремчука виграла матч кваліфікації ЛЧ у Москві. Відбувся перший поєдинок 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів.

9. Медальний залік ОІ. Україна піднялася на 37-ме місце, завоювавши 11 медалей. Чотири нагороди, включаючи золото Беленюка, завоювали українці 4 серпня.

10. ОФІЦІЙНО. Ярославський обраний президентом харківського Металіста. Рішення прийнято відповідно до законодавства України та документів клубу.

(28)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда