Ваут ВЕГХОРСТ: «Грали добре, за винятком божевільних п'яти хвилин»

Нападник задоволений позитивним результатом

2239
0

13 червня в першому турі Євро-2020 зустрічалися збірні Нідерландів і України. Господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:2.

Форвард збірної Нідерландів Ваут Вегхорст прокоментував результат.

«У першому таймі у мене було дуже мало простору, але потрібно було просто продовжувати грати і чекати свого часу, який не забарився трапитися. Коли настав момент, я зробив те, що було потрібно. Тому я щасливий.

Можливо, ми діяли занадто пасивно, коли суперник забив перший гол, і дали вільно вдарити головою після подачі зі штрафного при їхньому другому голі. Такі речі робити не можна. Але врешті-решт ми зуміли виграти, а це головне.

Це був захоплюючий матч, і ми в підсумку здобули заслужену перемогу. На мій погляд, ми грали дуже добре протягом великих відрізків гри. За винятком, зрозуміло, тих божевільних п'яти хвилин, коли ми двічі пропустили», - сказав Вегхорст.

Відзначимо, що Вегхорст став найкращим гравцем матчу Нідерланди - Україна за версією WhoScored.