Аталанта втратила перевагу в три голи, Маліновський вийшов в старті

Команда пропустила три голи і втратила перемогу

13962
10
twitter.com/Atalanta_BC

У матчі чемпіонату Італії «Аталанта» видала напружений поєдинок проти «Торіно», хоча для господарів все починалося просто відмінно.

З 14-ї по 21-шу хвилину «Аталанта» забила три голи і спокійно вела гру, однак суперник зумів відіграти два м'ячі ще до перерви. В результаті Бики дотиснули опонента і в кінці зустрічі вирвали нічию.

Руслан Маліновський провів на полі 78 хвилин, а Віктор Коваленко не потрапив до заявки на матч.

Чемпіонат Італії. 21-й тур

Аталанта - Торіно 3:3
Голи: Ілічич, 14, Госенс, 19, Муріель, 21 - Белотті, 42, Бремен, 45, Бонаццоллі, 84