3024
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мохамед Салах

Колишній захисник «Манчестер Юнайтед» і збірної Англії Гарі Невілл, який спеціалізується на експертній думці, поділився думками про гру вінгера «Ліверпуля» Мохамеда Салаха.

«За останній час я відвідав багато матчів «Ліверпуля», і Салах не на своєму рівні. Він був і залишається приголомшливим гравцем, але в мерсисайдському дербі він був не у своїй тарілці. Він не торкався м'яча в першому таймі. Думаю, що у нього було близько п'яти-шести торкань після 30 з гаком хвилин. Він не був у грі, партнери не вводили його в гру.

Салах просто врізався в цегляну стіну. Такі футболісти грають дуже багато і роблять це так стабільно, а Салах практично постійно присутній у складі протягом шести або семи років. Просто іноді настає момент, коли вам потрібна перерва», – заявив Невілл.

Нагадаємо, 24 квітня в матчі 29-го туру АПЛ «Ліверпуль» програв на виїзді «Евертону» з рахунком 0:2.

Раніше повідомлялося, «Ліверпуль» і його новий тренер визначилися з майбутнім Салаха.