Шахтар - Маріуполь - 2:2. Текстова трансляція матчу

Товариський матч

Шахтар - Маріуполь - 2:2

Коноплянка (4), Фернандо (90) - Бондаренко (51), Кащук (пен.)

«Шахтар»: Пятов (Шевченко,69), Додо, Вітао, Матвієнко, Сіпріано (Удод, 33, Мампассі, 55), Степаненко, Маркос Антоніо, Коноплянка, Мудрик (Шостак, 55), Тайсон, Фернандо

«Мариуполь»: 1 тайм Гальчук, Стасюк, Биков, Чоботенко, Меліченко, Чех, Мишньов, Очеретько, Топалов, Горбунов, Сікан

2-й тайм: Кудрик, Кірюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаєв, Петерман, Танковський, Кащук, гравець на перегляді (Доброхотов 64), Кулаков

Стадіон: Regnum Sports Center (Белек, Туреччина)

Продовжуючи свій навчально-тренувальний збір у Туреччині, донецький «Шахтар» в середу 3 лютого зіграє контрольний матч з представником української Прем'єр-Ліги «Маріуполем».

Як і гірники, підопічні Остапа Маркевича провели тут вже чотири поєдинки. Спершу вони програли чеському «Словану 1:3 (гол у маріупольців забив Очеретько). Потім були нічия з польським клубом «Ракув» 2:2 (відзначилися Кащук та Танковський), перемога над командою «Кизилжар» з Казахстану 4:0 (Мишньов забив два голи, по одному Стасюк і Кулаков) і ще одна нічия 1:1 з сербським «Пролетером» (Сікан). Майбутній матч «Шахтаря» і «Маріуполя» напевно ще буде цікавий тим, що у азовців можуть вийти на поле гравці, орендовані якраз у гірників, чого в офіційних іграх ніколи не відбувається.

Матч «Шахтар» - «Маріуполь» розпочнеться о 10.00 за київським часом. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку, за якою можна стежити тут.

(16)

Чемпіонат світу з хокею. Календар і результати матчів (оновлюється)
Хокей | 17 травня 2024, 07:00 1

Чемпіонат світу в елітному дивізіоні пройде в Чехії

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 17 травня 2024, 06:31 7

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)