03.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Зоря вирвала перемогу у Лестера, але втратила шанси на вихід в плей-оф ЛЄ

Луганчани здобули другу поспіль перемогу в груповому турнірі Ліги Європи

Зоря вирвала перемогу у Лестера, але втратила шанси на вихід в плей-оф ЛЄ
© twitter.com/FCZoryaOfficial

Після перемоги в Греції над клубом «АЕК» 3:0 у підопічних Віктора Скрипника з'явився хоча й невеликий, але все ж таки шанс поборотися за друге місце у групі G. При цьому «Зорі» треба було обов'язково вигравати у «Лестера», який прибув до Запоріжжя далеко не оптимальним складом, і розраховувати на те, що «Брага» втратить очки у виїзному матчі з греками. Зробити це було далеко не просто, тим більше, що і у самих луганських футболістів були певні втрати. Зокрема, з різних причин не змогли вийти на поле Віталій Вернидуб, Дмитро Хомченовський і Ловро Цвек.

Вже на третій хвилині господарі поля провели швидку атаку, яку завершував Владислав Кочергін. Він увірвався до штрафного майданчика суперників і завдав щільного удару в ближній для себе лівий кут воріт. Голкіпер англійців Денні Ворд в цьому епізоді зіграв надійно і відбив м'яч в сторону. За три хвилини «Зоря» отримала право на перспективний штрафний удар поблизу воріт гостей, але Єгор Назарина спершу влучив м’ячем у «стінку», а після повторного його удару круглий вилетів за межі поля на кутовий.

Відбивши стартовий натиск українців, «Лестер» постарався взяти м'яч під свій контроль і на деякий час відсунув гру від своїх воріт. Щоправда загострювати ситуацію попереду англійці особливо не поспішали, тим більше, що вже на 17-й хвилині їм довелося провести першу вимушену заміну. Щодо луганчан, то вони з таким станом справ були явно не згодні і продовжували грати активно. Так, на 20-й хвилині знову вирішив пробити, тепер вже здалеку, Владислав Кочергін, але м'яч полетів значно вище воріт.

Час минав, а по-справжньому гольових моментів в матчі було небагато. Хіба що у гостей далекими неточними ударами відзначилися Джеймс Джастін і Дженгіз Ундер. І тільки на 31-й хвилині після помилки футболістів «Зорі» поблизу центру поля, англійці вивели на ударну позицію Дженгіза Ундера і той відверто вибачив українців, не влучивши в дальній кут воріт. На 35-й хвилині після розіграшу кутового гідно відповіли господарі поля, але з дальнім прицільним ударом Андрейса Циганікса у стрибку впорався Денні Ворд.

В кінцівці тайму запам'яталися ще два епізоди. Спершу Харві Барнс, вбігши з м'ячем до штрафного майданчика «Зорі», пробив неточно. Потім Артем Громов не зміг відірватися від двох захисників, не зовсім вдало прийнявши передачу від Владлена Юрченка. А так цілком міг би бути чистий вихід сам на сам із воротарем.

У перерві матчу гравцям обох команд напевно стало відомо про те, що у Греції «Брага» веде в рахунку 3:1. Зрозуміло, що оптимізму українським гравцям така новина не додала. Втім, треба було продовжувати шукати щастя в чужих воротах і грати на перемогу.

На 51-й хвилині «Зоря» цілком могла розраховувати на успіх. Після передачі зліва від Владислава Кочергіна капітан господарів поля Владлен Юрченко стрімко увірвався до штрафного майданчика суперників і приблизно з одинадцятиметрової позначки головою пробив у поперечину. За чотири хвилини вже сам Юрченко зі штрафного непогано навісив м'яч в район воротарського майданчика, але захисники гостей зуміли відбити його на кутовий. А на 60-й хвилині Олександр Гладкий з гострого кута не зміг ні пробити по воротах, ні зробити гостру передачу на партнерів.

Англійці теж намагалися швидко переходити з оборони в атаку, ось тільки з завершальними ударами у них, як і в першому таймі, не дуже-то виходило. Тож і не було у них небезпечних моментів. І тільки ближче до кінця матчу гості могли засмутити українську команду. Так, на 76-й хвилині після розіграшу штрафного Веслі Фофана вискочив з-за спин захисників і опинився на чудовій позиції перед воротами «Зорі». Але пробив головою він невдало і м'яч полетів за межі поля. За три хвилини воротар господарів поля Нікола Василь двічі відбив небезпечні удари від Келечі Іхеаначо і Джеймса Медісона. А на 82-й хвилині все той же Джеймс Медісон з близької відстані не влучив у ворота.

Розв'язка матчу настала на 84-й хвилині. Луганські футболісти організували швидку контратаку і після прострілу справа Дениса Фаворова на дальній штанзі вчасно опинився Аллах'яр Сайядманеш, який незадовго до цього вийшов на заміну.

Вже у компенсований арбітром час Нікола Василь витягнув важкий м'яч з правої від себе «дев'ятки» після сильного удару Дженгіза Ундера і «Зоря» виграла 1:0, з чим її можна привітати. Але, на жаль, втрачених раніше очок виявилося занадто багато для того, щоб продовжити боротьбу у Лізі Європи в нинішньому сезоні.

Ліга Європи. Група G. 5-й тур.

«Зоря» - «Лестер» - 1:0

Аллах'яр Сайядманеш (84)

Андрейс Циганікс (32), Єгор Назарина (74) - Рікарду Перейра (42), Келечі Іхеаначо (45+1), Нампаліс Менді (58), Уеслі Фофана (87)

«Зоря»: Нікола Василь, Андрейс Циганікс, Йоель Абу Ханна, Денис Фаворов, Дмитро Іванисеня, Єгор Назарина, Владислав Кочергін, Владлен Юрченко, Владислав Кабаєв, Артем Громов (Михайло Перович, 93), Олександр Гладкий (Аллах'яр Сайядманеш, 81)

«Лестер»: Денні Ворд, Рікарду Перейра (Люк Томас, 46), Чаглар Сеюнджю (Веслі Фофана, 17), Вес Морган (Крістіан Фукс, 56), Джеймс Джастін, Хамза Чодурі, Онін'є Ндіді (Нампаліс Менді, 56), Харві Барнс, Денніс Прат (Джеймс Медісон, 78), Дженгіз Ундер, Келечі Іхеаначо

Арбітр: Еспен Ескос (Норвегія)

Стадіон «Славутич-Арена» (Запоріжжя, Україна)

ЗОРЯ - ЛЕСТЕР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(37 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 04.12.2020 10:02
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    В данном случае Заря вырвала себе бонус от УЕФА за победу.
    Не всё же соперникам отдавать...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 04.12.2020 09:34
    +4
    Зоря мені чимось нагадує команди-середнячки європейського футболу (з Бельгії, Австрії, Голандії, Португалії...). Команда не закривається та не грає в "автобус", незалежно від суперника, намагаються грати в свою комбінаційну гру. Як і у всіх таких типових командах досить високий рівень браку та частенько "дитячі" обрізки в центрі поля та біля своїх воріт, але це все зумовлено браком досвіду гри на високому рівні та шаленим бажанням грати у ФУТБОЛ, а не в антифутбол. Видно тренерську руку людини, ака довгий час грала та тренувала у Європі і це всього за півтора року при тому, що періодично оновлюється склад команди. Якби Зорю не лихоманило на початку цього сезону (Основною причиною гадаю, є невиконання керівництвом клубу домовленостей з головним тренером) команда Скрипника вийшла би в 1/16 ЛЄ та зараз перебувала би в трійці УПЛ...
    Darkness1984
    online
      Darkness1984, 04.12.2020 06:56
    +6
    Зорьку с победой
    Пы.сы. играла Зоря, но неадекватным болелам нужно сюда Динамо приклеить
    Sunrise
    online
      Sunrise, 04.12.2020 02:43
    +1
    Frank Piter, 03.12.2020 22:23
    Потому что раньше был не дубль Лестера. Вот и все. Потому что Брага стоит почти 100 лямов евро, а Заря меньше 20.
    Это здорово конечно, но я вроде о той же ценовой разнице и сказал
    И Лестер сегодня был не совсем дублем. Я б сказал где-то 74% от основы)
    Vadim-77
      Vadim-77, 04.12.2020 01:15
    +5
    Жаль конечно, что Брага выиграла... Радует, что Заря пополнила коэффициент Украины !
    Интервью Скрипника (видео) t.me/ fczarya/6040
    viktor112007
    online
      viktor112007, 03.12.2020 23:48
    +3
    Не очікував ніяк на перемогу. Годно, молодці, що тут сказати. Якби захист в попередніх матчах грав зібраніше, результати могли б бути набагато кращими і могли б пройти далі
    avk2307
    online
      avk2307, 03.12.2020 23:46
    +5
    sidor zalcman, 03.12.2020 23:40
    это хорваты, которые нашу сборную топтали
    за них могут болеть только слабоумные
    Та я за них не болею. Это пример того, как 7777 лишь бы что клеит к любой фразе и статье. Вот и все. Зарю с победой!!!. А хейтерам Динамо как макс 7777 здесь не место
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 03.12.2020 23:40
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    avk2307, 03.12.2020 23:29
    Динамо Загреб с первого места вышло. Это ж про ЛЕ ветка. Чем тебе Загреб не нравится? С шахтёром в прошлом сезоне что сопротивлялся и две ничьи заработал?
    это хорваты, которые нашу сборную топтали
    за них могут болеть только слабоумные
    avk2307
    online
      avk2307, 03.12.2020 23:29
    +2
    viktor77, 03.12.2020 23:26
    Заря нормально себя показала,в отличии от динамо
    Динамо Загреб с первого места вышло. Это ж про ЛЕ ветка. Чем тебе Загреб не нравится? С шахтёром в прошлом сезоне что сопротивлялся и две ничьи заработал?
    viktor77
      viktor77, 03.12.2020 23:26
    -6
    kum_Poltava_, 03.12.2020 23:04
    Я прогнозував Зорі 7-8 очок в групі. Може вийти 9, але Зоря в прольоті.
    Заря нормально себя показала,в отличии от динамо
    Vadim-77
      Vadim-77, 03.12.2020 23:25
    +7
    Мужики ! Постояли за свой престиж и коэффициент Украины !
    Интервью Скрипника (видео) t.me/ fczarya/6040
    viktor77
      viktor77, 03.12.2020 23:18
    +2
    Ilya , 03.12.2020 23:01
    А чего странно?
    За 2 место бороться можно и нужно было.
    Так и монзуль там начудила!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 23:15
    +4
    Ilya , 03.12.2020 23:03
    Зимой редко кто усилиться может нормально, в разгаре чемпионата зачем игроками торговать, тем более в ковидный период.
    Ну например того же Вербича мы взяли зимой как раз
    avk2307
    online
      avk2307, 03.12.2020 23:10
    0
    Ilya , 03.12.2020 23:06
    Динамо садились в оборону, имея рабочие фланги ими толком не пользовались.
    Одно дело, когда Заря обрезается в центре поля или оборона чудит и пропускают, а другое дело когда вас штурмуют.
    Суркис хочет продать футболистов? Да.
    С такой игрой, где игроки индивидуально ничего не показывают, топ клубы будут интересоваться ими? Нет.
    Я не понял смысла
    О ошибках говорили. В итоге Суркис хочет кого то продать а их не купят .....
    Соберись
    Ilya
    online
      Ilya , 03.12.2020 23:10
    +3
    Ладно, Заря с победой.
    Всем спасибо за общение)
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 03.12.2020 23:07
    +2
    roman75zpr, 03.12.2020 22:04
    Не обойдет, мы до обеды Зари уже были выше
    У них очки діляться на 4, а у нас на 5.
    Ilya
    online
      Ilya , 03.12.2020 23:06
    -3
    avk2307, 03.12.2020 23:01
    Вот ты сам себя читаешь?
    Пишешь: Заря проиграла из за ошибок а Динамо из за боязни.
    Теперь сам перечисляешь ошибки того же Попова и чётко пишет, что это ошибки. И из за них проиграли.
    Где логика?
    Или ты надеялся, что Луческу скажет бежать всем вперёд и получить 0-10 в игре, которая в турнирной стратегии не решала ничего. ?
    Динамо садились в оборону, имея рабочие фланги ими толком не пользовались.
    Одно дело, когда Заря обрезается в центре поля или оборона чудит и пропускают, а другое дело когда вас штурмуют.
    Суркис хочет продать футболистов? Да.
    С такой игрой, где игроки индивидуально ничего не показывают, топ клубы будут интересоваться ими? Нет.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 03.12.2020 23:05
    +2
    Ilya , 03.12.2020 23:01
    А чего странно?
    За 2 место бороться можно и нужно было.
    И не проигрывать 0-10 чемпион Украины мог и должен был
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 03.12.2020 23:04
    +1
    R1d3r, 03.12.2020 21:59
    Давай будем откровенно: сколько людей думали, что Заря наберет хотя бы 2 победы в такой сложной группе?
    Я прогнозував Зорі 7-8 очок в групі. Може вийти 9, але Зоря в прольоті.
    Ilya
    online
      Ilya , 03.12.2020 23:03
    -1
    JekFunny, 03.12.2020 23:01
    Чего зимой нету ? Я очень надеюсь на усиление для борьбы за чемпионство, причем есть полная возможность провести сборы
    Зимой редко кто усилиться может нормально, в разгаре чемпионата зачем игроками торговать, тем более в ковидный период.
    Maximus
      Maximus, 03.12.2020 21:52
    +29
    Хейтеры Динамо идите в жопу! Задолбали просто. Вы просто неадекваты закомплексованные. Выиграла украинская команда в еврокубке, а вы свой понос здесь выливаете, фуфлыжники
    pricolist
    online
      pricolist, 03.12.2020 21:49
    +27
    Заря молодцы, пускай и не прошли дальше. А Василю за сейв в концовке просто аплодисменты
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 03.12.2020 21:48
    +23
    Заря сотворила еще одно чудо. С победой!!! Молодцы что сумели сообщаться, после неудачного старта. Но нужно было так начинать играть с первого тура а не с 4, тогда была бы другая ситуация
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 21:55
    +21
    Maximus, 03.12.2020 21:52
    Хейтеры Динамо идите в жопу! Задолбали просто. Вы просто неадекваты закомплексованные. Выиграла украинская команда в еврокубке, а вы свой понос здесь выливаете, фуфлыжники
    Это два с половиной ржавых алкоголика на опохмел зарабатывают
    Trollface
    online
      Trollface, 03.12.2020 21:49
    +21
    Поздравляю! Команда показала характер. Тренеру уважение
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 03.12.2020 21:58
    +20
    Выиграла Зоря, а кроты все о Динамо. Жалкое зрелище
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 21:56
    +18
    Эх Заря только видимо форму набрала , а тут зимний перерыв
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 21:53
    +18
    Как всегда два дауна любовника, на мачте Зари демонстрируют свои огромные комплексы к Динамо Киев
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 21:51
    +18
    Молодцы , но очень обидно за разгром от нулячего АЕКа дома
    Maximus
      Maximus, 03.12.2020 21:49
    +17
    Заря всё-таки может! Нужно пацанам просто поверить в себя и демонстрировать такой настрой в каждом матче
    Sentinel
    online
      Sentinel, 03.12.2020 21:51
    +16
    Осталось обыграть Брагу и долгов в команде не будет
    Istm
      Istm, 03.12.2020 21:58
    +14
    Шкода, звісно.
    тепер Зоря може вкусити себе за дупу за бездарно і ганебно провалені перших три матчі.
    ВВВ
      ВВВ, 03.12.2020 21:57
    +13
    Коментар згорнуто. Показати
    Браво Зоря! Є і перемога і так необхідні залікові очки в рейтинг країни!
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 03.12.2020 21:51
    +13
    serg, 03.12.2020 21:49
    Заря дважды выиграла, Шахтер дважды, а что наша команда-мечта с Луческу, 1 очко и то еле унесли
    Я конечно не подстрекатель, но тем не менее команда-мечта имеет шанс на еврокубковую весну, в отличии от победителей
    dronec7
      dronec7, 03.12.2020 21:51
    +13
    мужики!
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 03.12.2020 21:49
    +13
    С победой Заря . Жаль что поздно эти победы начали приходить
    Tristan
      Tristan, 03.12.2020 21:58
    +12
    обыграть английскую команду- дорого стоит.Молодцы!Жаль только,что если сейчас глазго р. обыграет стандарт,то шотландцы нас снова обойдут в рейтинге...
    Mmack
      Mmack, 03.12.2020 21:55
    +12
    Мужики, качественный футбол.
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 03.12.2020 21:48
    +11
    Молодцы. Опыт приходит еврокубков.
    avk2307
    online
      avk2307, 03.12.2020 22:27
    +9
    Ilya , 03.12.2020 22:22
    Я не хейтер, а констатирую факт.
    Вы поете оды, за 2:1 на Камп Ноу, что достойно проиграли, про лучший клуб вы постоянно рассказываете, а по итогу?
    0 побед.
    Зато минусов накидали, кто тут закомплексованый, если вы не можете ответить или принять, что сейчас вы слабые, возможно в следующем сезоне вы будете сильнее, хотя без трансферов ничего не поменяется.
    Я так же был бы рад, если бы ДК хотя бы в ничью сыграло с Барсой или Юве, а что мы имеем: играли в основном от обороны, не имея игроков для такой игры, по итогу и молодёжь не зарекомендовали и опыта не набрались.
    Я без хейта и прочего, что положительного с этой ЛЧ получило ДК?
    Заря например играла достойно все игры в ЛЕ, проиграли по сути из-за глупых ошибок первые 3 матча, как минимум за 2 место бороться могли спокойно, не удивлюсь, если и португальцев хлопнут.
    Скрипник мне импонирует, футбол не бей беги, видно что игрокам нравится в такое играть, а это уже не мало. Ему бы клуб более стабильный в плане финансирования, он бы шороху навёл и золото взял.
    Что здесь объяснять:
    1. На веке о победе Зари начинаешь рассказом о Динамо.
    Это по теме? Нет, тогда зачем.
    Как это называется,? Не хейтерство?
    2. Заря нравится и болельщикам Динамо и Шахтера. Как ты пишешь проиграли из за глупых ошибок. И правильно . А Динамо проиграло из за чего?
    Ну вот что это? Не хейтерство?