03.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Зоря - Лестер. Прогноз і анонс на матч Ліги Європи

Четвертий шанс луганчан набрати очки в матчі з англійським клубом

Зоря - Лестер. Прогноз і анонс на матч Ліги Європи
© ФК Зоря Луганськ

У четвер, 3-го грудня, відбудеться поєдинок п'ятого туру групового раунду Ліги Європи, в якому луганська «Зоря» прийме «Лестер Сіті». Зустріч пройде в Запоріжжі на стадіоні «Славутич Арена». Стартовий свисток Еспена Ескоса з Норвегії прозвучить о 19:55 за Києвом.
 
Команди підходять до матчу з різними успіхами. Англійці після чотирьох зіграних турів вже гарантували собі місце у плей-оф другого за значимістю євротурніру, в той час, як український клуб лише зберіг шанси на євровесну. У команди Віктора Скрипника на даний момент 3 очки, а це означає, що тільки осічка «Браги» в Греції за своїх успіхів може дати нам потрібний результат. Існують теоретичні варіанти, коли буде достатньо набрати 4 очки в двох останніх матчах і все одно опинитися в 1/16 ЛЄ, але більш детально на них потрібно зупинятися лише після п'ятого туру.

Перед четвертим туром здавалося, що європейські пригоди «мужиків» в цьому сезоні будуть завершені дуже швидко. Тим більше, листопад став, напевно, найгіршим місяцем в історії українського футболу. Протягом місяця «Шахтар» двічі отримав цілу торбу голів від «Боруссії М», «Динамо» програло обидва матчі «Барселоні», збірна України поступилася спочатку на футбольному полі Польщі та Німеччини, а потім була принижена в юридичній площині за матч зі Швейцарією, який не відбувся. Та й сама «Зоря» поступилася АЕКу в домашній зустрічі. Але на виїзді Віктор Скрипник вирішив зіграти 1-4-3-3 і раптово це дало результат. Звичайно, не варто применшувати і заслуг Євгена Шахова, його вилучення допомогло «чорно-білим» максимально.
 
Але «Лестер» - це не АЕК. Команда Брендана Роджерса після десяти турів займає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 18 очок. Той факт, що останні два матчі «містян» у чемпіонаті були програшними, а в Лізі Європи завдання вирішене, може якось знизити мотивацію кров з носу перемагати в Запоріжжі, але клас команд все одно не можна порівнювати. Та й якість виконавців різна, в першому турі ми в цьому переконалися.
 
Величезною проблемою для Скрипника стане відсутність Віталія Вернидуба, який через перебір жовтих карток не зможе зіграти в четвер. Гідної заміни йому просто немає: Цвек та Руфаті травмовані, дебют 20-річного Піддубного в ЛЄ виглядає сумнівним задумом. У центрі може зіграти Фаворов, але хто тоді вийде справа? Можливо, Назарина, який грав в першому матчі проти «Лестера», але в півзахисті. Загалом, тренерському штабу буде над чим поламати голову.
 
Варто відзначити, що це буде четвертий матч «Зорі» проти англійських клубів (в 2016-му було два програші від МЮ). Поки що всі зустрічі завершилися поразками українців без забитих м'ячів, різниця - 0:6. «Лестер» до цього сезону проти українських клубів ще не грав.
 
Синоптики обіцяють під час матчу температуру повітря -4 ℃. Що ж, дуже символічно, якщо поглянути на турнірну таблицю.
 
Орієнтовні склади:
 
«Зоря»: Шевченко - Назарина, Фаворов, Абу Ханна, Циганікс, Іванисеня, Юрченко, Кочергін, Громов, Гладкий, Кабаєв.
 
«Лестер»: Ворд - Перейра, Морган, Еванс, Томас, Менді, Чаудрі, Перес, Прат, Олбрайтон, Іхеаначо.

 

3 грудня, четвер

«Зоря» – «Лестер»
Запоріжжя. Стадіон «Славутич Арена». 19:55
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1» і відеосервісі MEGOGO
ЗОРЯ - ЛЕСТЕР. ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Еспен Ескос (Норвегія)
Прогноз Sport.ua – 0:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Володимир Клепач, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги Європи між командами Зоря і Лестер, який пройде 3 грудня в Запоріжжі.
    • 6.98% (12)
      1. Велика перемога Зорі
    • 36.63% (63)
      2. Мінімальна перемога Зорі
    • 23.84% (41)
      3. Нічия
    • 19.77% (34)
      4. Мінімальна перемога Лестера
    • 12.79% (22)
      5. Велика перемога Лестера
    Результати опитування Проголосували — 171
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    99460
      99460, 03.12.2020 19:35
    0
    И шо скажет уёб о к громов после матча со счётом 0-4 ?!!
    Ostap1948
      Ostap1948, 03.12.2020 19:23
    0
    BaZia, 03.12.2020 16:49
    Я так розумію теоретична перемога над Лестером може виявитись марною, якщо Брага вжучить АЕК?
    Аж ніяк. Теоретична перемога - це плюс 0.4 до коефіцієнту і пару "рублів" хлопцям на "пиво".
    Павел Метио
      Павел Метио, 03.12.2020 19:21
    0
    Заруба будет серьезная. Думаю много голов.
    Заря любит забивать на последних секундах, +1 это точно к тоталу.
    Мой прогноз 2:2 или 3:2, Заря победа.
    mole2019
      mole2019, 03.12.2020 19:03
    +1
    Болеем за Зарю. Не всё так плохо.
    Лестер дал отдохнуть основе.
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 03.12.2020 19:02
    -1
    Если Заря постарается, то очки может взять. И это не бравада.
    BaZia
    online
      BaZia, 03.12.2020 16:49
    0
    Я так розумію теоретична перемога над Лестером може виявитись марною, якщо Брага вжучить АЕК?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 03.12.2020 15:09
    0
    Брага выиграет у АЕКа и все расклады полетят...
    А Заря 1:1 сыграет или 2:2.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 03.12.2020 14:52
    0
    Заре нужно только побеждать, они пойдут в атаку, а Лестер прекрасно играет на контратаках. Тут будет зависеть, насколько быстро Лестер сможет забить гол. При наличии преимущества Лестер имеет свойство методично убивать своих соперников. Если Лестер забьет первым и забьет еще в 1 тайме, тогда вряд ли счет будет минимальным, скорее всего, во 2 тайме Зарю ждет разгром. Но вот если Заря будет играть закрыто изначально и на оборону, тут могут быть варианты, дотерпеть до середины второго тайма и попробовать забить. Правда, Лестер тоже команда терпеливая, и шансы невелики. С другой стороны, Лестер уже вышел, париться не будет, разве что спортивный интерес.
    GeloN83
      GeloN83, 03.12.2020 14:03
    +1
    Оптимизму гра "Зорі" з "АЕКом" не надає. Це "єдиноразова акція", нажаль.... Мінімальна перемога "Лестера" буде в цьому матчі...
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 03.12.2020 13:54
    +1
    Dfs2262ar, 03.12.2020 11:12
    Зачем что-то выдумывать, если выдумала гениальный план Швейцария!!!
    Делаете пару положительных тестов игрокам Лестера...далее отменяете матч...и бух! Заря победила
    В этом плане гениальном есть дыра... решать кто прав, кто виноват опять будет Швейцария
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 03.12.2020 13:49
    -2
    JekFunny, 03.12.2020 13:40
    этот вафленыш думает что с ним кто то в диалог вступит , вместо пинка под зад. , наивный какой
    Ну я потом, как в туалет захочу, вытащу его из игнора
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 13:40
    -2
    Андрей Овчаренко, 03.12.2020 13:38
    Пусть строчит гневно там в игноре свои высеры тупые
    этот вафленыш думает что с ним кто то в диалог вступит , вместо пинка под зад. , наивный какой
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 03.12.2020 13:38
    -1
    Пусть строчит гневно там в игноре свои высеры тупые
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 03.12.2020 13:37
    -1
    JekFunny, 03.12.2020 13:36
    Какая бы ветка не была, кто бы не играл, атрибут любой дискуссии - это перманентно завафленный Макс 777
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 13:36
    0
    Какая бы ветка не была, кто бы не играл, атрибут любой дискуссии - это перманентно завафленный Макс 777
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 13:34
    +3
    Удачи Зорька, Киев с тобой !
    сегодня нужна победа !
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 03.12.2020 13:27
    +2
    Ты смотри))) и заднеприводный максик вылез)) ты штанишки от какашек отмыл себе, шлюшка?
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 03.12.2020 13:16
    +8
    Кто бы что не говорил, а мы имеем возможность на сегодняшний день критиковать Динамо за проигрыш Юве и Барсе, критиковать Шахту за провал Боруссии, ведь Реал два раза обыграли по делу, критиковать сборную Украины за проигрыш немцам, ведь можем и лучше, критикуем Скрипника, почему уступил англичанам и португезам! Это означает только одно, что украинский футбол поднял планку! Спасибо Луческу, Каштру, Шеве и дай Бог идти в том же направлении
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 03.12.2020 13:03
    0
    0:1 там имхо будет только если обе команды играть не захотят.
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 03.12.2020 11:44
    +3
    Победа Зорьки
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 03.12.2020 11:12
    +19
    Зачем что-то выдумывать, если выдумала гениальный план Швейцария!!!
    Делаете пару положительных тестов игрокам Лестера...далее отменяете матч...и бух! Заря победила
    ingvar8888
      ingvar8888, 03.12.2020 10:02
    +9
    Зоря, потрібно перемагати або мінімум нічійку зіграти!....
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 03.12.2020 13:16
    +8
    Кто бы что не говорил, а мы имеем возможность на сегодняшний день критиковать Динамо за проигрыш Юве и Барсе, критиковать Шахту за провал Боруссии, ведь Реал два раза обыграли по делу, критиковать сборную Украины за проигрыш немцам, ведь можем и лучше, критикуем Скрипника, почему уступил англичанам и португезам! Это означает только одно, что украинский футбол поднял планку! Спасибо Луческу, Каштру, Шеве и дай Бог идти в том же направлении
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 03.12.2020 10:12
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Да уж. Вроде момент подходящий. Лестер попал крупно в Ливерпуле и дома продул Фулхему намедни. Но это же Британия... Да и Лестер хз как играет. Начал с 3 побед, когда и МС разбил на выезде. Потом 2 продул дома. Потом опять на ура. Сейчас спад. Может и подловит их Скрипник на выдохе.)
    ВВВ
      ВВВ, 03.12.2020 11:07
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    ingvar8888, 03.12.2020 10:02
    Зоря, потрібно перемагати або мінімум нічійку зіграти!....
    Яка нічейка??? Якщо Зоря хоче потрапити в плей-оф їм потрібно еремагати самим і треба аби АЕК набрав очки з Брагою. І в останьому турі треба перемагати Брагу і сподіватись що АЕК не виграє у Лестера в Англії. Бо при рівності очок Зоря Зоря круно програвала вдома і Бразі і АЕКу,принаймі якщо Зоря і АЕК наберуть по 9 очок то АЕК матиме перевагу за рахунок виграшу 4-1 в Запоріжжі!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 13:34
    +3
    Удачи Зорька, Киев с тобой !
    сегодня нужна победа !
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 03.12.2020 11:44
    +3
    Победа Зорьки
    Антон Пашко
      Антон Пашко, 03.12.2020 11:44
    +3
    Думаю 3:0 Заря выиграет. Швейцарская схема то должна работать))
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 03.12.2020 13:27
    +2
    Ты смотри))) и заднеприводный максик вылез)) ты штанишки от какашек отмыл себе, шлюшка?
    mole2019
      mole2019, 03.12.2020 19:03
    +1
    Болеем за Зарю. Не всё так плохо.
    Лестер дал отдохнуть основе.
    GeloN83
      GeloN83, 03.12.2020 14:03
    +1
    Оптимизму гра "Зорі" з "АЕКом" не надає. Це "єдиноразова акція", нажаль.... Мінімальна перемога "Лестера" буде в цьому матчі...
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 03.12.2020 13:54
    +1
    Dfs2262ar, 03.12.2020 11:12
    Зачем что-то выдумывать, если выдумала гениальный план Швейцария!!!
    Делаете пару положительных тестов игрокам Лестера...далее отменяете матч...и бух! Заря победила
    В этом плане гениальном есть дыра... решать кто прав, кто виноват опять будет Швейцария
    99460
      99460, 03.12.2020 19:35
    0
    И шо скажет уёб о к громов после матча со счётом 0-4 ?!!
    Ostap1948
      Ostap1948, 03.12.2020 19:23
    0
    BaZia, 03.12.2020 16:49
    Я так розумію теоретична перемога над Лестером може виявитись марною, якщо Брага вжучить АЕК?
    Аж ніяк. Теоретична перемога - це плюс 0.4 до коефіцієнту і пару "рублів" хлопцям на "пиво".
    Павел Метио
      Павел Метио, 03.12.2020 19:21
    0
    Заруба будет серьезная. Думаю много голов.
    Заря любит забивать на последних секундах, +1 это точно к тоталу.
    Мой прогноз 2:2 или 3:2, Заря победа.
    BaZia
    online
      BaZia, 03.12.2020 16:49
    0
    Я так розумію теоретична перемога над Лестером може виявитись марною, якщо Брага вжучить АЕК?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 03.12.2020 15:09
    0
    Брага выиграет у АЕКа и все расклады полетят...
    А Заря 1:1 сыграет или 2:2.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 03.12.2020 14:52
    0
    Заре нужно только побеждать, они пойдут в атаку, а Лестер прекрасно играет на контратаках. Тут будет зависеть, насколько быстро Лестер сможет забить гол. При наличии преимущества Лестер имеет свойство методично убивать своих соперников. Если Лестер забьет первым и забьет еще в 1 тайме, тогда вряд ли счет будет минимальным, скорее всего, во 2 тайме Зарю ждет разгром. Но вот если Заря будет играть закрыто изначально и на оборону, тут могут быть варианты, дотерпеть до середины второго тайма и попробовать забить. Правда, Лестер тоже команда терпеливая, и шансы невелики. С другой стороны, Лестер уже вышел, париться не будет, разве что спортивный интерес.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 03.12.2020 13:36
    0
    Какая бы ветка не была, кто бы не играл, атрибут любой дискуссии - это перманентно завафленный Макс 777
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 03.12.2020 13:03
    0
    0:1 там имхо будет только если обе команды играть не захотят.