Мирослав СТУПАР: «Керівники суддівського корпусу не управляють ситуацією»

Експерт розкритикував роботу суддів на матчі «Динамо» і «Ворскли»

4287
20
Футбол 1/2/3. Мирослав Ступар

Відомий у минулому футбольний арбітр Мирослав Ступар поділився своїми думками щодо суддівства в матчі «Динамо» - «Ворскла» (2:0).

«Сьогоднішній матч «Динамо» - «Ворскла» - це яскравий приклад того, як неправильно в Україні функціонує система ВАР. На 17-й хвилині Де Пена забив гол, але арбітри кілька хвилин «прокручували» епізод і знайшли невеличкий офсайд у Вербича. Добре, але навіщо нам і арбітру Іванову кілька повторів потрапляння м'яча в руку Степанюку в кінці першого тайму, якщо в тому розіграші кутового за мить до подачі був метровий офсайд?

У другому таймі Іванов вилучив Забарного в епізоді, який цього не заслуговував. Захисник «Динамо», зігравши в м'яч, банально посковзнувся, впав на спину і з біомеханіки рухів «викинув» ноги вгору. А Степанюк, не граючи в м'яч, просто наткнувся на ці ноги. Так де тут фол?

Але найгірше те, що перед епізодом з участю Забарного і Степанюка арбітри прогавили офсайд у того ж Степанюка. У першому таймі вишукували і рахували сантиметри у Вербича, а тут пропустили явне положення поза грою і спровокували вилучення гравця, який тепер, очевидно, отримає кілька матчів дискваліфікації.

Це навіть не критика, а просто констатація: наші керівники суддівського корпусу не управляють ситуацією. Я здивувався ще тоді, коли дізнався, що центральний матч туру буде судити Іванов, у якого раніше часто траплялися помилки в значно більш простих поєдинках. І ось маємо результат - погана робота бригади арбітрів», - сказав Ступар.