Стадіон: «Лівий берег» (Київська область).

28 квітня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 квітня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Нагієв пробив з середньої дистанції - дуже неточно.

90’ +3

Обидва гратимуть далі.

28 квітня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Федорівський і Карась зіштовхнулися у штрафному майданчику, коли голкіпер кулаками вибивав м'яч. Обидва лежать на газоні.

28 квітня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Господарі виконали три кутові удари поспіль. Захист Оболоні зіграв надйіно.

28 квітня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Компенсовано чотири хвилини

28 квітня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Воротар продовжить матч, але він має якісь проблеми з ногою.

28 квітня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Федорівський лежить на газоні. Стало погано голкіперу Оболоні.

28 квітня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Суханов завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Турбаєвський спокійно забрав м'яч до рук.

28 квітня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Краснопір з правого краю штрафного майданчика пробив вище воріт.

28 квітня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Мишньов гратиме замість Башича. Заміна у складі Зорі.

78’

Косовський потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, але влучив у свого партнера по команді.

28 квітня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Башич отримав попередження за фол проти Краснопіра. Шипами він зачепив ногу нападника Оболоні.

28 квітня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Подвійна заміна у складі Зорі. Суханов і Нагієв вийшли на поле замість Османа та Лук'янчука.

28 квітня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Герреро у штрафному майданчику скинув м'яч під удар Горбачу. Нападник пробив - Федорівський перевів м'яч на кутовий.

28 квітня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Краснопір з правого флангу віддав пас у штрафний майданчик на Тарануху. Той виграв боротьбу у Джордана та завдав удару - м'яч пролетів над поперечиною.

28 квітня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Горбач завдав удару головою, Федорівський спокійно забрав м'яч до рук.

28 квітня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Потрійна заміна у складі Зорі. Замість Кирюханцева, Хахльова та Антюха гратимуть Жуніор Рейс, Дришлюк і Мічін.

28 квітня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Мороз залишив поле, замість нього гратиме Косовський. Заміна у складі Оболоні.

28 квітня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Ще один простріл від Османа, цього разу на перехопленні зіграв Бутко.

28 квітня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Осман увійшов до штрафного майданчика та хотів віддати пас на партнера, але Батагов прочитав цю передачу та зіграв на перехопленні.

28 квітня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Заміна у складі Оболоні: Прокопенко вийшов на поле замість Чернова.

54’

МОМЕНТ!

Після прострілу з лівого флангу Лук'янчук промахнувся по м'ячу. Герреро прийняв футбольний снаряд та пробив з близької відстані - Федорівський скоротив кут обстрілу та здійснив сейв!

28 квітня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Кирюханцев пробив з меж штрафного майданчика. Федорівський забрав м'яч до рук.

28 квітня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Небезпечно!

Краснопір в центрі поля виграв боротьбу за м'яч та віддав на хід Таранусі. Той увійшов в штрафний майданчик та пробив у дальній кут - Турбаєвський дотягнувся до м'яча та перевів його за лицьову лінію.

28 квітня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Також сталася заміна у складі Зорі. Замість Яцика на поле вийшов Горбач.

28 квітня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Мединський гратиме у другому таймі замість Грисьо. Заміна у складі Оболоні.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 квітня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

28 квітня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано дві хвилини

45’

Небезпечно!

Черненко пробив з меж штрафного майданчика - повз ворота. Перед цим Мороз після пасу з кутового пробив з меж штрафного майданчика - захисник зорі підстрахував голкіпера та вибив м'яч, який летів у ворота.

28 квітня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Краснопір пробив з півкола штрафного майданчика - набагато вище воріт пролетів м'яч.

28 квітня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Антюх з лівого фангу увійшов до штрафного майданчика та пробив воротах. М'яч пролетів поруч з ближньою стійкою воріт.

28 квітня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Бутко з правого краю штрафного майданчика виконав навіс, але на протилежній стороні не було нікого, хто міг би пробити по воротах.

28 квітня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Небезпечно!

Герреро віддав пас на хід Кирюханцеву, той з правого краю штрафного майданчика виконав навіс, Яцик пробив головою, але м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

28 квітня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Стійка!

Осман пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч летів у дальній кут воріт, але влучив у стійку!

28 квітня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Небезпечно!

Карась пробив з лівого флангу приблизно з 25-30 метрів. М'яч летів "за комірець" Турбаєвському, але голкіпер все ж дотягнувся до м'яча та перевів його на кутовий.

28 квітня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Ще один кутовий удар виконали гості. І знову ніхто не зміг завдати удару по воротах.

30’

Черненко навісив з кутового, Батагов вибив м'яч.

28 квітня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Яцик був перед штрафним майданчиком, віддав пас праворуч на Кирюханцева, який намагався пробити, але йому завадили. Кирюханцев віддав під удар Антюху, але той не зміг добре пробити по воротах.

28 квітня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Тарануха вийшов сам на сам з голкіпером та відправив м'яч у ворота. Гол не зараховано. Офсайд.

28 квітня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Небезпечно!

Антюх віддав пас у штрафний майданчик, Герреро прийняв м'яч та пробив, Федорівський відбив.

28 квітня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Команди відіграли половину першого тайму. Жодного гольового моменту.

28 квітня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Багато боротьби в центрі поля. Команди грають без воріт.

28 квітня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Герреро отримав м'яч у штрафному майданчику, але не зміг там обіграти Дубка.

28 квітня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Тарануха у штрафному майданчику пробив "ножицями", м'яч пролетів повз ворота.

28 квітня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Краснопір прострілив вздовж воріт, але не було там партнерів, які могли б переправити м'яч у ворота.

28 квітня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Герреро впав у штрафному майданчику. Здається, його тримали за футболку.

28 квітня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Поки що команди нікуди не поспішають. Діють у повільному темпі.

28 квітня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перші кутові у матчі виконала Зоря. Перший навіс був невдалим, гравець Оболоні вибив м'яч за лицьову лінію. Друга спроба була кращою: Батагов завдав удару головою, м'яч пролетів над поперечиною.

27 квітня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 28 квітня, у матчі 26-го туру Української Прем'єр-ліги зустрінуться «Зоря» та «Оболонь». Поєдинок відбудеться у Київській області на стадіоні «Лівий берег». Початок заплановано о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

До початку 26-го туру «Зоря» посідала 11 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 26 залікових балів. «Оболонь» ішла на 13 сходинці. Київська команда набрала 21 очко. Обидвом командам потрібні залікові бали, щоб убезпечити себе від участі в перехідних матчах і вильоту з УПЛ.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» - «Оболонь».