Господарі зазнали першої поразки на новому стадіоні

3197
1
ФК Олимпик

Команди почали поєдинок дуже жваво. Вже до 9-ї хвилини суперники обмінялися по-справжньому небезпечними моментами. Після кутового біля воріт гостей Костишин пробив, схоже, плечем, і воротар «Олімпіка» в красивому стрибку витягнув м'яч з дев'ятки. Потім прийшла пора вступити в гру і Кучеруку - він потягнув з-під поперечини дальній постріл Цимбалюка.

Далі футболісти і не думали знижувати темп, намагаючись відповідати атакою на атаку. І гостріше це вийшло у донецької команди. Тейшейра запустив у відрив Беніто, той втік від Ємця (склалося враження, що захисник «Колоса» не ризикнув фолити і заробити вилучення), вийшов сам на сам - і точно пробив низом!

0:1, і після цього малюнок поєдинку трохи змінився. «Колос» явно почав грати першим номером, гості перейшли на тактику контратак. Статистичні показники першого тайму говорять про явну перевагу ковалівців. 55:45% по володінню м'ячем, 6:3 за ударами, 6:2 за кутовими. Але до перерви рахунок так і не змінився.

Друга половина зустрічі також розпочалася з атак господарів, а «Олімпік» не приховував свого бажання продовжувати гру на контратаках. І гості незабаром отримали просто шикарний шанс збільшити відрив у рахунку: Шахаб втік сам на сам, вирішив віддати поперечний пас на Тейшейру, котрий  біг паралельним курсом - а того випередив воротар. І тут же Кучерук знову врятував свою команду, відбивши спершу удар Шахаба головою з лінії воротарського, а потім - його ж постріл у дальній кут після чергового виходу сам на сам.

Руслан Костишин взявся посилювати атаку своєї команди - на поле вийшли Селезньов, Оріховський і Ільїн. Однак невгамовний Шахаб домігся-таки свого. Зліва увірвався в штрафний, легко обіграв Гавриша - а той зачепив іранця. Рефері вказав на «точку», і сам потерпілий привів вирок у виконання, розвівши м'яч і голкіпера по протилежних кутках воріт. Відзначимо, що гол став для Шахаба вже 5-м в поточному сезоні і за цим показником він наздогнав лідера бомбардирської гонки, Владислава Кулача з «Ворскли».

0:2, і як тут не згадати попередній матч «Колоса»! У неділю тут же, в Ковалівці, команда пропустила двічі від «Миная»: на 17-й хвилині з пенальті, на 62-й - з гри. Тепер ситуація трохи змінилася: на 17-й хвилині гості забили з гри, на 62-й - з «точки»!

Господарі намагалися йти вперед, проте до небезпечних ударів справа довести не могли. «Олімпік» надійно діяв в обороні, Ігор Климовський заходився проводити заміни. Комфортна перевага в 2 м'ячі дозволила гостям тягнути час і чекати фінального свистка. Але дотерпіти їм не дав Селезньов. Після його прострілу з лівого флангу м'яч влучив в руку Драме. Рефері проконсультувався з відеоасистентом - і вдруге в матчі вказав на одинадцятиметрову позначку. Селезньов, як і раніше Шахаб, не залишив воротарю жодного шансу - 1:2!

Останні хвилини зустрічі при такому рахунку пройшли цілком очікувано: «Колос» вперто йшов вперед, а донецька команда грала відверто «на відбій», вже не думаючи про контратаки. Втім, одну - на 5-й компенсованій хвилині - гості все ж провели, але Каргбо не реалізував вихід сам на сам, його на частку миті випередив Кучерук...

1:2 - Ігор Климовський здобув ювілейну, 10-ту перемогу в чемпіонатах біля керма «Олімпіка». Заодно перервавши відразу дві рекордних серії «Колоса»: 6-матчеву безпрограшну в УПЛ і 7-матчеву безпрограшну домашню.

Донецька команда наздогнала ковалівську в турнірній таблиці: у обох по 12 очок і 5-6-е місця. 6 листопада «Колос» їде в гості до «Дніпра-1», а «Олімпік» наступної суботи приймає «Маріуполь».