| Оновлено 30 квітня 2024, 14:45
8999
19

Україна – Китай – 9:0. ЧС з хокею. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією зустрічі третього туру чемпіонату світу у дивізіоні 1В

8999
19
ФХУ

Чемпіонат світу. Дивізіон 1В.

Україна – Китай – 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Голи: 1:0 – Мережко (2.08, Ворона, Фадєєв), 2:0 – Пересунько (9:46, Пангелов-Юлдашев, Фадєєв), 3:0 – Пангелов-Юлдашев (11:33, Дахновський, Фадєєв), 4:0 – Ворона (13:18, Мережко, Мазур), 5:0 – Лялька (23:38, Сисак), 6:0 – Пересунько (37:04, Мережко, Мазур), 7:0 – Лялька (43:11, Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев), 8:0 – Денискін (51:06, Сисак, Фадєєв), 9:0 – Мережко (57:46, Захаров).

Україна: Захарченко, Дяченко — Сисак, Мережко, Пересунько, Мазур, Трахт - Дахновський, Пангелов-Юлдашев, Лялька, Захаров, Кривошапкін — Ратушний, Андрейків, Ворона, Фадєєв, Денискін — Толстушко, Морозов, Садовіков, Бородай — Янішевський.

Китай: Чен, Сун - Жанг П., Жанг Дж., Хоу Ю., Ванг Дж., Женг, Чен, Йан Р., Зуо, Жанг З., Гуо Дж,, Зонг, Ванг Г., Жанг Ю., Йан Ю., Гуо С., Лі Дж., Лі Ж., Хоу Дж., Лі М.

«Twinsbet Arena» (Вільнюс, Литва).

30 квітня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

30 квітня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ГООООООООООООООООООООООООООЛ! 9:0!

Мережко відзначився вдруге у сьогоднішньому матчі!

Капітан збірної України кидком з гострого кута влучив у "дев'ятку" воріт китайської команди.

30 квітня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

І знову китайський хокеїст відпочиватиме на лаві для штрафників.

30 квітня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Третє вилучення в складі української команди.

30 квітня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Чен упіймав шайбу пасткою після кидка з близької відстані.

30 квітня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Трахт кинув низом з лівого кола для вкидання - стійка!

30 квітня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Ще одне вилучення у складі китайської збірної.

54’

Чен відбив черговий кидок від українців.

30 квітня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Китайці заблокували кидки Толстушка та Пересунька.

30 квітня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Голкіпер збірної Китаю Чен - наймолодший учасник чемпіонату світу у нашому дивізіоні. Хлопцю лише 18 років.

30 квітня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

ГООООООООООООООООЛ! 8:0!

Пас пішов на "п'яточок" на Ворону, якого китайський захисник штовхнув на свого голкіпера. Шайба опинилася у Денискіна, який переправив її у ворота!

Після відеоперегляду арбітри зарахували гол.

30 квітня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Захарченко врятував команду після кидка з "п'яточка"!

30 квітня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Вилучення у складі збірної України. Друге у матчі.

30 квітня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Андрейків потужно кинув по воротах, Чен здійснив сейв.

30 квітня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ГООООООООООООООООООООООООООЛ! 7:0!

Віталій Лялька закинув свою другу шайбу у сьогоднішньому матчі!

Лялька отримав передачу від лівого борту, Лялька в один дотик переправив шайбу в ворота.

30 квітня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Чергове вилучення у складі збірної Китая.

Співвідношення кидків з два періоди - 32:4 на користь України.

30 квітня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ТРЕТІЙ ПЕРІОД РОЗПОЧАТО!

30 квітня о 13:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ПЕРІОД ЗАВЕРШЕНО!

30 квітня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

ГОООООООООООООООООЛ! 6:0!

Пересунько відзначився результативним кидком!

Мережко від правого борту віддав пас на Мазура, той виконав передачу ліворуч на Пересунько, який поцілив у ближній кут воріт.

30 квітня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Мережко кинув від синьої лінії - повз ворота.

30 квітня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Вилучення у складі китайської команди.

35’

Гравець збірної Китаю кинув по воротах - неточно. Рідкісне явище сьогодні.

30 квітня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Пересунько кинув по воротах з близької відстані - неточно.

30 квітня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Мережко з близької відстані намагався поцілити під поперечину воріт - неточно.

30 квітня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Ратушний кинув з середньої дистанції, голкіпер Чен впіймав шайбу.

30 квітня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ГОООООООООООООООООООООЛ! 5:0!

Лялька відзначився кистьовим кидком!

Сисак перехопив шайбу в центральній зоні, українці провели контратаку, Сисак відпасував на Ляльку, який перграв голкіпера.

30 квітня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Наша команда вже в повному складі.

30 квітня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Українці мали можливість забити гол у меншості.

30 квітня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Перше в матчі вилучення у складі збірної України.

ДРУГИЙ ПЕРІОД РОЗПОЧТО!

30 квітня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ПЕРІОД ЗАВЕРШЕНО!

30 квітня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Україна продовжує атакувати. Китайці лише кілька разів заходили в зону збірної України.

30 квітня о 12:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Шайба влучила в стійку воріт збірної Китаю після потужного кидка від синьої лінії.

30 квітня о 12:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ! 4:0!

Нашим хлопцям знадобилося 6 секунд, щоб реалізувати чисельну перевагу! Автор голу - Ворона.

Мережко кинув від синьої лінії, голкіпер відбив, Ворона вдало зіграв на добиванні.

30 квітня о 12:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Вилучення у складі збірної Китаю.

30 квітня о 12:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

ГООООООООООООООООООООООЛ! 3:0!

Пангелов-Юлдашев з лівого краю потужно кинув у дальній кут воріт!

30 квітня о 12:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ГОООООООООООООООООООООООЛ! 2:0!

Пересунько подвоїв перевагу України!

Він отримав шайбу на синій лінії та реалізував фактично вихід сам на сам.

30 квітня о 12:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Голкіпер врятував збірну Китаю після кидка з близької відстані.

30 квітня о 12:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Майже весь час гра триває у зоні збірної Китаю.

30 квітня о 12:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Україна не реалізувала більшість.

5’

Трахт кинув у ближній кут, Чен накрив шайбу.

30 квітня о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

30 квітня о 12:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Мережко відрив рахунок у матчі!

Ворона віддав пас з-за воріт на капітана збірної України, який впевнено переграв голкіпера з близької відстані!

30 квітня о 12:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Китайці відповіли кидком з середньої дистанції - Захарченко впорався.

2’

Пангелов-Юлдашев кинув від синьої лінії, голкіпер упймав шайбу.

30 квітня о 12:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ворота збірної України захищає Захарченко.

30 квітня о 12:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

29 квітня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 30 квітня, відбудеться поєдинок чемпіонату світу у дивізіоні 1В, у якому зустрінуться збірні України та Китаю. Матч пройде на Twinsbet Arena у Вільнюсі (Литва). Початок – о 12:30 за київським часом.

Українська команда стартувала на турнірі із розгромної перемоги над збірною Естонії з рахунком 8:0. Далі «синьо-жовті» обіграли Нідерланди – 4:0. Китай у своєму першому матчі на нинішньому ЧС переміг Нідерланди з рахунком 3:0, у другому розібрався зі збірною Іспанії – 7:1.

Нагадаємо, торік «синьо-жовті» у дивізіоні 1В драматично програли Китаю з рахунком 4:5.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Китай.