21.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шокова терапія від гірників. Шахтар сенсаційно обіграв Реал в Мадриді

Команда Луїша Каштру без ряду ключових виконавців обіграла мадридський клуб

Шокова терапія від гірників. Шахтар сенсаційно обіграв Реал в Мадриді
© twitter.com/FCShakhtar

...Збірна України, опинившись, як і «Шахтар», в дуже тяжких умовах кадрового голоду, несподівано знайшла нових героїв серед найближчого (а то і зовсім далекого) резерву. І «випадкові пасажири», які волею випадку зіграли проти збірної Іспанії, раптом стали ледь не героями нації. Ну, може, і не нації, але все одно героями. Загалом, вся ця патетика до того, що навіть у експериментального складу чемпіонів України, який прибув до Мадрида грати проти першого складу «Реалу», були шанси і перемогти, і голосно про себе заявити. І нехтувати такими шансами - як мінімум нерозумно.

Луїш Каштру особливого вибору не мав, тому поставив «під рушницю» тих, хто хоч трохи, але понюхав пороху справжніх битв. З по-справжньому відомих осіб в запасі був хіба що Пятов, інші - вже вибачте, для чисельності. Зинедін Зидан із знакових персонажів не міг розраховувати лише на Серхіо Рамоса, якого через травму не було навіть в заявці. А ось наш голкіпер Андрій Лунін в заявці опинився. Правда, шансів, що він вийде на заміну, було відверто небагато.

Почали команди не поспішаючи, і аж надто академічно. Втім, такому сценарію навряд чи варто дивуватися: господарі резонно вважали, що своє здобудуть не києм, то палицею, а гостям поспішати і зовсім нікуди. У цьому сенсі дебют матчу був дуже схожий на аналогічний часовий відрізок вчорашньої гри в Києві між «Динамо» і «Ювентусом».

Однак вже на 13 хвилині сценарій в мадридської грі міг кардинально змінитися: Марлос практично з центрального кола вибіг на чисте «побачення» з Куртуа, але зіграв аж надто нехитро, не зумівши переграти в ближньому бою бельгійського кіпера.

Для «Реала» той момент тривожним дзвінком не став. «Вершкові» продовжували грати явно на розслабоні. Перепасовка м'яча, немов для підвищення показників ТТД і нехитрі навісні передачі - ось і все, чим запам'ятався в ці хвилини «Королівський клуб». Відсутність високого пресингу і таких же швидкостей з боку суперника розв'язали «Шахтарю» руки. Та й ноги теж. Разом з головою. «Гірники» без особливої боязні йшли вперед - втрачати-то нічого, і після однієї з таких вилазок, коли відмінно на своєму лівому фланзі зіграв Корнієнко, м'яч опинився у Тете, який хорошим ударом в дальній кут відкрив рахунок.

Поки «Реал» приходив до тями, «Шахтар» забив і другий гол. І знову в центрі уваги опинився Тете, з ударом якого Куртуа впорався, але від Варана м'яч залетів у сітку. Фантастика! Середина першого тайму - і 2:0 на користь «Шахтаря»! У Мадриді! Кращого початку матчу навіть в мріях складно було уявити. Але і це ще було не все. Під завісу першого тайму гості відправили іменитих господарів, як мінімум, у нокдаун. І знову блиснув Тете, який розіграв з Соломоном зразкову, по-бразильськи красиву атаку, яку точним ударом в кут завершив ізраїльський легіонер. 0:3 після першого тайму там, де практично всіма очікувалося 3:0. У це було дуже складно повірити, але це була правда.

Після закінчення першого тайму дуже хотілося, щоб другого тайму зовсім не було, щоб матч так і завершився. Бо не треба бути обов'язково провидцем, щоб розуміти, що в роздягальні Зідан влаштує своїм підопічним «Армагеддон», і на другу половину гри вони вийдуть шалено мотивованими. Чи знайде для своїх підопічних потрібні слова тренер «Шахтаря», який не гірше за нас з вами розумів, що після перерви його команді доведеться скрутно?

На другий тайм Зідан випустив Бензема, причому не замість інертного Йовіча, а замість Родріго. І з перших же секунд тайму господарі кинулися вперед. Гості очікувано відійшли на свою половину поля. Але, що показово, відверто на відбій під час стартової навали донеччани не грали, намагалися виходити з оборони через короткий пас. Але свого мадридці все одно швидко домоглися. Не вийшло завести м'яч у ворота - Модрич доставив туди футбольний снаряд з-за меж штрафного майданчика відмінним ударом практично в дев'ятку. «Шахтар» оперативно організував відразу дві контратаки, але Марлосу і Тете на цей раз не пощастило.

Зідан пішов ва-банк, випустивши замість Йовіча Вінісіуса. І першим же дотиком до м'яча бразилець забив. Причому, що цікаво, «Реал» забив свій другий гол не стільки завдяки власній майстерності, скільки використавши помилку Марлоса.
Для «Шахтаря» запахло смаженим. «Реал» нарешті включив справжні швидкості, і «гірники» за своїми суперниками відверто не встигали. Проте, «Шахтар» створив ще один чистий вихід сам на сам. Але, як і в моменті з Марлосом, Тете теж не зміг реалізувати свій шанс. Прикро.

Хвилин за двадцять до кінця гри стало очевидно, що «Шахтар» втомився, і що потрібно освіжати команду замінами. Але, на жаль, посилювати гру з лави було ніким. Потрібно терпіти. «Шахтар» не тільки терпів, але і намагався огризатися. «Гірникам» навіть вдалося забити четвертий гол, але він не був зарахований - Тете заліз в офсайд.

Фінальні хвилини матчу - нерви натягнуті струною. «Шахтар» дуже організовано обороняється, але «Реал» всі сили кинув в атаку. На допомогу до Бензема був відправлений навіть Варан.

І господарі таки змогли забити «гірникам» вже в компенсований час. Відзначився Вальверде. Але суддя Йованович, переглянувши епізод, побачив офсайд в діях Вінісіуса. Відмінив взяття воріт. Відлягло.

Залишилося протриматися пару хвилин. І «Шахтар» протримався. Браво, «гірники»! З перемогою, Україно!

Ліга чемпіонів. Група В. 1-й тур.

«Реал» - «Шахтар» - 2:3

Лука Модрич (54), Вінісіус Жуніор (59) - Тете (29), Рафаель Варан (33, автогол), Манор Соломон (43)

Марко Асенсіо (34), Едер Мілітао (87) - Віктор Корнієнко (8), Валерій Бондар (83)

«Реал»: Тібо Куртуа, Марсело, Едер Мілітао, Рафаель Варан, Ферлан Менді, Федеріко Вальверде, Каземіро, Лука Модрич (Тоні Кроос, 70), Лука Йович (Вінісіус Жуніор, 59), Родріго (Карім Бензема, 46), Марко Асенсіо

«Шахтар»: Анатолій Трубін, Валерій Бондар, Додо, Віктор Корнієнко, Давид Хочолава, Майкон, Маркос Антоніо (Богдан В'юнник, 95), Тете, Манор Соломон (Вітао, 92), Ромеро Марлос, Дентіньо (Георгій Судаков, 86)

Арбітр: Срджан Йованович (Сербія)

Стадіон «Альфредо Ді Стефано» (Мадрид, Іспанія)

РЕАЛ - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(39 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JV
    online
      JV, 22.10.2020 15:42
    0
    Я смотрю что этот гомосексуалист все никак не угомониться - видимо новые аккаунты регистрировать бегал
    Maks7777
      Maks7777, 22.10.2020 15:25
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 22.10.2020 15:23
    Слушай , заднеприводный, пока тебя не забанили , расскажи , а сколько тебе лет ?
    Не приставай ко мне голубой))))
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 15:23
    0
    Maks7777, 22.10.2020 15:21
    Петушёк женщинафани тебе не стыдно на ветке гордости украинского футбола Шахтёра Донецкого,тут свои брёвна отбеливать с бодулаем киевские
    Слушай , заднеприводный, пока тебя не забанили , расскажи , а сколько тебе лет ?
    Maks7777
      Maks7777, 22.10.2020 15:21
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 22.10.2020 15:12
    А вот тут уже румын есть , мне кажется он не будет молчать как ручные Лесики и Хацы
    Петушёк женщинафани тебе не стыдно на ветке гордости украинского футбола Шахтёра Донецкого,тут свои брёвна отбеливать с бодулаем киевские
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 15:12
    -1
    Alex86 1, 22.10.2020 14:53
    Та ну, скажет с легкостью что не хотят ехать из-за войны, вируса, $ и тд если не захочет брать ни кого.
    В случае с Вербичем еще найти таких надо, а то раз через раз. Дуэлунд за 4 млн евро перешел, а толку как не было так и нет по сути. Но игроки эти по нынешним ценам копеечные что не говори, раньше наши середняки +/- таких запросто в упл покупали за эти $ ... ну как середняки - днепр, металл, матадон и тд
    А вот тут уже румын есть , мне кажется он не будет молчать как ручные Лесики и Хацы
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 15:11
    -1
    JV, 22.10.2020 14:53
    Каждый его аккаунт в игнор и коммент - жалоба. Я не читаю его бредни.
    Странно что животинку не банят перманентом
    Maks7777
      Maks7777, 22.10.2020 14:58
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 22.10.2020 14:50
    Та не обращая внимания на гомосексуалиста Макса 777
    Каждый его коммент - минус , пожаловаться и дальше пошёл
    ЖенщинаФани снова свою голубую натуру и брёвна тут обеливает!Да Шахтёр реал обыграл уровень ,а вы селу проигрываете и о чем-то мечтаете!!Ну вы и ущербные петушки!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 22.10.2020 14:53
    0
    JekFunny, 22.10.2020 14:49
    Так да , пару игроков уровня Вербича , который стоил 5-6 Лямов
    И у команды появится второе дыхание
    Ну вообщем ждём зимы , там уже у Суркиса не будет отмазка , ни про деньги , но про недостаток времени
    Та ну, скажет с легкостью что не хотят ехать из-за войны, вируса, $ и тд если не захочет брать ни кого.
    В случае с Вербичем еще найти таких надо, а то раз через раз. Дуэлунд за 4 млн евро перешел, а толку как не было так и нет по сути. Но игроки эти по нынешним ценам копеечные что не говори, раньше наши середняки +/- таких запросто в упл покупали за эти $ ... ну как середняки - днепр, металл, матадон и тд
    JV
    online
      JV, 22.10.2020 14:53
    -2
    JekFunny, 22.10.2020 14:50
    Та не обращая внимания на гомосексуалиста Макса 777
    Каждый его коммент - минус , пожаловаться и дальше пошёл
    Каждый его аккаунт в игнор и коммент - жалоба. Я не читаю его бредни.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 14:50
    -1
    JV, 22.10.2020 14:36
    Судя по количеству минусов мои доводы насчет ботофермы оправдываются на все 100%. Печально что этот сайт таким вот образом пытается набить себе популярность.
    Та не обращая внимания на гомосексуалиста Макса 777
    Каждый его коммент - минус , пожаловаться и дальше пошёл
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 14:49
    -2
    Alex86 1, 22.10.2020 14:24
    Тем более ДК все же не Аякс далеко, уже кумарит конечно что 1ОО5ОО лет не видно нормальных приобретений, а заметь всего пару игроков и сразу было бы ощутимо если б вписались в состав и покупались бы под конкретного тренера, а не потому что стоят мало или еще чего ... а сурок вообще кукухой поехал, поглядел бы что нынче на трансферном рынке творится и за какие $ игроков берут клубы, которые что-то хотят в Европе показать, а не поучаствовать формально
    Так да , пару игроков уровня Вербича , который стоил 5-6 Лямов
    И у команды появится второе дыхание
    Ну вообщем ждём зимы , там уже у Суркиса не будет отмазка , ни про деньги , но про недостаток времени
    Maks7777
      Maks7777, 22.10.2020 14:38
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    JV, 22.10.2020 14:36
    Судя по количеству минусов мои доводы насчет ботофермы оправдываются на все 100%. Печально что этот сайт таким вот образом пытается набить себе популярность.
    Ты прав 3 говномёта бота здесь ты петушек ,ЖенщинаФани и семирамид старый статист пердун
    JV
    online
      JV, 22.10.2020 14:36
    -5
    Судя по количеству минусов мои доводы насчет ботофермы оправдываются на все 100%. Печально что этот сайт таким вот образом пытается набить себе популярность.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 22.10.2020 14:24
    0
    JekFunny, 22.10.2020 14:17
    Я очень жду зимы
    Если и зимой не будет норм трансферов , значит можно успокоится и повод по течению
    Суркису клуб не нужен - ведь без денег сейчас не уедешь даже на своих суперталантливых воспитанниках
    Тем более ДК все же не Аякс далеко, уже кумарит конечно что 1ОО5ОО лет не видно нормальных приобретений, а заметь всего пару игроков и сразу было бы ощутимо если б вписались в состав и покупались бы под конкретного тренера, а не потому что стоят мало или еще чего ... а сурок вообще кукухой поехал, поглядел бы что нынче на трансферном рынке творится и за какие $ игроков берут клубы, которые что-то хотят в Европе показать, а не поучаствовать формально
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 14:17
    -4
    Alex86 1, 22.10.2020 14:04
    Не ну если это опять будут кадры аля тарелка с борщом или пляжник не игравший год, то не велика потеря, можно и внутренние резервы дергать, хуже не будет, впрочем как и лучше ... жаль что нет $ взять таких игроков как Вида или не безгрешный Драгович например, из-за немалых контрактов у таких игроков.
    К слову Вукоевич или кто там шерудеть должен был по рынку их и че? Пока - О.О. результат.
    Я очень жду зимы
    Если и зимой не будет норм трансферов , значит можно успокоится и повод по течению
    Суркису клуб не нужен - ведь без денег сейчас не уедешь даже на своих суперталантливых воспитанниках
    JV
    online
      JV, 22.10.2020 14:16
    -5
    JekFunny, 22.10.2020 14:15
    Может
    Но неужели нельзя было найти кого то, с интеллектом выше чем у кильки ?
    Эти за 50 копеек в день отработают а кильке с интеллектом надо 50 гривен платить
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 14:15
    -5
    JV, 22.10.2020 14:05
    У меня есть мнение другое - что админы спецом наняли ботоферму из 3х дебилов чтобы набивать комменты на сайте и подымать этот сайт в топе поиска.
    Может
    Но неужели нельзя было найти кого то, с интеллектом выше чем у кильки ?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.10.2020 14:05
    +1
    Это же каким нужно быть, чтобы молиться на Суперкубок, который выиграли автобусом позорным еле-еле. Уж лучше вспомнить 4 круга позора в прошлом ЧУ, жаль в этом будет всего 2.
    JV
    online
      JV, 22.10.2020 14:05
    -4
    JekFunny, 22.10.2020 14:01
    50 штук , он сам недавно хвастался
    Поехавший .!) с него взять
    У меня есть мнение другое - что админы спецом наняли ботоферму из 3х дебилов чтобы набивать комменты на сайте и подымать этот сайт в топе поиска.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 22.10.2020 14:04
    0
    JekFunny, 22.10.2020 14:01
    Ну видимо Суркис переочковал кого то подписывать без гарантии денег от ЛЧ , а после Гента уже не успели
    Не ну если это опять будут кадры аля тарелка с борщом или пляжник не игравший год, то не велика потеря, можно и внутренние резервы дергать, хуже не будет, впрочем как и лучше ... жаль что нет $ взять таких игроков как Вида или не безгрешный Драгович например, из-за немалых контрактов у таких игроков.
    К слову Вукоевич или кто там шерудеть должен был по рынку их и че? Пока - О.О. результат.
    ManUtd
    online
      ManUtd, 21.10.2020 21:47
    +47
    Второй тайм сверхсложный, но 3 очка в кармане. Каждый игрок Шахтера сыграл выше всяких похвал, браво.
    serge_kr
    online
      serge_kr, 21.10.2020 21:48
    +41
    Браво, 3 очка на выезде дублем против Реала, по моментам Шахта однозначно переиграла испанцев
    Алексей Голяченко
      Алексей Голяченко, 21.10.2020 21:50
    +40
    Браво Шахтар. Сегодня вы хороши как некогда. Болелы Динамо поддержите меня. Пусть кроты знают что на евре арене мы болеем за все наши команды и желаем им побед. Браво Донецк
    Publius
      Publius, 21.10.2020 21:59
    +30
    За сегодняшнюю игру кроты заслуживают добрых слов, похвал и всяческого уважения от всех любителей футбола Украины! Это я как болельщик Динамо с почти 50 летним стажем говорю.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 21.10.2020 21:50
    +30
    Красавчики, але це мав бути виграш без валідолу. Стільки виходів просрали, що могли робити реалу позорише такого ж рівня як Баварія Барсі.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 21.10.2020 21:50
    +29
    Сначала почти вторым составом Испанию, теперь Реал... Можем же играть с грандами, красавцы!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.10.2020 21:49
    +29
    Как болельщик ДК поздравляю шахту. Полудублем все же смогли одолеть сливочных. Браво! Ждем обзор их прессы. Валидольщики хреновы. Интересно ск бы основа накидала им.
    сергей богданов
      сергей богданов, 21.10.2020 21:56
    +28
    Браво Каштру не поставил автобус а дал пацанам играть! Корниенко просто мегакруть!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 21.10.2020 21:49
    +27
    Матч - бомба!
    Две сумасшедшие команды устроили батл!
    Шахта была лучше.
    Надо было во втором тайме двушку ещё ложить!
    Но, спасибо и на этом!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 21.10.2020 21:49
    +27
    Молодцы Шахтёр
    Первый тайм это нечто , снимаю шляпу !
    realpidrid
      realpidrid, 21.10.2020 21:56
    +23
    Петя Рудик, 21.10.2020 21:53
    Привіт фанам Динамо! Ось так треба грати з грандами!
    Причём здесь Динамо??? Или нужно обязательно срач даже в такой вечер устраивать? Вчера Динамо тоже играло неплохо и думаю в Турине тоже получат свои шансы. Я фан Динамо уже почти 30 лет и сегодня искренне радуюсь победе Шахтера в ЛЧ.
    SanyaPOL
      SanyaPOL, 21.10.2020 21:49
    +22
    Корниенко в Сборную!!!!
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 21.10.2020 21:49
    +20
    Снимаю шляпу.
    serge_kr
    online
      serge_kr, 21.10.2020 21:50
    +16
    Корниенко просто растет на глазах, хорошая замена Исмаили и будущее Украины
    dydyyura
      dydyyura, 21.10.2020 21:49
    +16
    очень качественный футбол от горняков
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 21.10.2020 21:49
    +16
    Коментар згорнуто. Показати
    Оооооо, это чудо!!!! Знаю какой матч буду пересматривать всю неделю
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 22.10.2020 03:27
    +15
    Всех с победой, Украина! Слава Шахтеру!
    serega-2019
      serega-2019, 21.10.2020 21:57
    +15
    Вітаю Шахтар з перемогою !!! БРАВО !!!
    jetcrow
      jetcrow, 21.10.2020 21:50
    +14
    Супер игра от Шахты, реализовали задумку тренера.
    Если бы во втором тайме еще парочку 100% реализовали был бы другой счёт.
    Супер!!!
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 21.10.2020 21:50
    +14
    Первый тайм ваще космоссс!!!