Еліна Світоліна - Катерина Александрова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу третього кола на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу

Еліна Світоліна - Катерина Александрова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

У п'ятницю, 2 жовтня, перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) продовжить боротьбу на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу.

У матчі третього кола українка буде боротися проти першої ракетки Росії Катерини Александрової (№31 WTA). Матч відбудеться першим запуском на корті імені Сюзанн Ленглен і розпочнеться о 12:20 за Києвом.

Шлях на турнірі

Стадія  Світоліна  Александрова
1-е коло    Грачова (7-6 6-4) №89 WTA  Інгліс (6-3 6-3) №124 WTA
2-е коло  Сарасуа (6-3 0-6 6-2) №178 WTA  Шарма (6-3 6-3) №134 WTA

Раніше дівчата між собою не грали.

У наступному колі переможниця матчу змагатиметься проти Каролін Гарсії з Франції (№45 WTA) або Елізи Мертенс з Бельгії (№20 WTA).

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

ПРИЗОВІ

ПРОГНОЗ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 02.10.2020 17:54
    +2
    браво элинка ты молодчинка поздравляю с победой удачи тебе элинка
    Sashamar
      Sashamar, 02.10.2020 14:06
    +4
    Слава богові. Були побоювання, що її просто фізично не вистачить. Бачите, ті, хто зіграв багато матчів за останній місяць, починають злітати (Азаренко, Рибакіна).
    Будемо сподіватися, що до Мертенс Еліна відпочине. Ну й що Халеп не подолає подвійну систему (як в конкурсі) Анісімова-Швьонтек
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:02
    +6
    Далі соперниці в яких Еліна не фаворит! В особистих зустрічах не фонтан...
    sergo1957
      sergo1957, 02.10.2020 14:02
    -1
    Выиграла исключительно на ошибках матрёшки ! Сама ничего не показала. Абсолютно !
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 02.10.2020 14:01
    +10
    Ну й добре. Гра абсолютно не вразила, але перемогу здобуто. Далі буде.
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:01
    +9
    Не просто но перемогла!!!!!! Та не залишила нас без Ролан Гарросу і дякуємо тебе за це!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 02.10.2020 14:01
    +7
    есс с 1 матчбола молодец!!!
    Sergiy20
      Sergiy20, 02.10.2020 14:01
    +7
    Еля молодчинка!!! Всіх з перемогою!!!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:00
    -1
    sarra2008, 02.10.2020 13:58
    грають завжди двоє
    Еліна своїми діями не винуждала росіянку к помилкам!
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +5
    Venesuela, 02.10.2020 13:56
    Якби не постійні помилки росіянки була би .......
    грають завжди двоє
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +9
    Еля все на зубах. Кожен матч як битва
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:57
    +5
    Давай, Еліно, бери цей сет і матч, бо охота йти Марту дивитися
    anachar
      anachar, 02.10.2020 13:57
    -7
    Из какой сотни Свитолина?! C такой игрой... Киздец!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:56
    -1
    Якби не постійні помилки росіянки була би .......
    vital
    online
      vital, 02.10.2020 13:56
    +4
    olya403, 02.10.2020 13:53
    та що ж таке,стільки вже геймів з 40-15 не може спокійно забрати, в кожному до проблем доходить
    Ага, є таке сьогодні. Хто візьме цей 11-ий гейм, той і виграє 2-ий сет.
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:53
    +5
    та що ж таке,стільки вже геймів з 40-15 не може спокійно забрати, в кожному до проблем доходить
    anachar
      anachar, 02.10.2020 13:48
    -1
    Ну никакая!!!!!!!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:45
    +6
    Поки що немає у нас тенісисток для яких подача це козир (
    vital
    online
      vital, 02.10.2020 13:43
    +2
    Еля знову 5-4 в сеті. Еліно, давай дежавю з першого сету...
    anachar
      anachar, 02.10.2020 13:42
    0
    Как тяжело Элина играет! И это с какими соперницы?! Что-то не то.
    yuryan
    online
      yuryan, 02.10.2020 10:19
    +11
    Видно Еліні суджено вибити всіх мокшанок з French Open 😅
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 02.10.2020 14:01
    +10
    Ну й добре. Гра абсолютно не вразила, але перемогу здобуто. Далі буде.
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:01
    +9
    Не просто но перемогла!!!!!! Та не залишила нас без Ролан Гарросу і дякуємо тебе за це!!
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +9
    Еля все на зубах. Кожен матч як битва
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:00
    +8
    Валерий Кравчук, 02.10.2020 12:41
    Все верно Элина делает, слайсы нарезает сопернице под бэкхенд, будет 6-4, 6-3. Разве что Свитолиной захочется опять потренироваться лишний часик.
    Поки що Ви гуру)) Сподіваюсь що Ви і на другий сет дали правильну відповідь))
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 12:02
    +8
    Гарної гри і вдачі !! Не втрачати концентраії і психологичної стійкості!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 02.10.2020 14:01
    +7
    есс с 1 матчбола молодец!!!
    Sergiy20
      Sergiy20, 02.10.2020 14:01
    +7
    Еля молодчинка!!! Всіх з перемогою!!!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:02
    +6
    Далі соперниці в яких Еліна не фаворит! В особистих зустрічах не фонтан...
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:45
    +6
    Поки що немає у нас тенісисток для яких подача це козир (
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 02.10.2020 13:28
    +6
    olya403, 02.10.2020 13:06
    Якщо суперниця не помиляється так багато, то її біганина ні до чого доброго не призводить, лише виснажує її. При цьому самій Еліні не треба так багато помилятися, як вона помиляється сьогодні.
    Розіграш при 3:2, 30:30 - це і є вся Еліна.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 02.10.2020 13:17
    +6
    Venesuela, 02.10.2020 13:09
    Но Чакветадзе ( ведуча ) молодець, що ніколи не вболіває за когось одного і навіть за росіян!! Правда її мама українка))
    І мені вона подобається. І голос приємний. А якщо подобаються не веселі,вам до Савелія.
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +5
    Venesuela, 02.10.2020 13:56
    Якби не постійні помилки росіянки була би .......
    грають завжди двоє
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:57
    +5
    Давай, Еліно, бери цей сет і матч, бо охота йти Марту дивитися
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:53
    +5
    та що ж таке,стільки вже геймів з 40-15 не може спокійно забрати, в кожному до проблем доходить
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:09
    +5
    Steep, 02.10.2020 13:03
    Лично меня очень напрягают комментарии в исполнении Анны Чакветадзе на Евроспорте, все время её что-то прям так смешит, плоские шутки всегда какие-то. Одну с Евроспорта после нелесных комментарией в эфире уже уволили, Бычкова вроде, Анна может стать следующей. Ничего личного, но слушать невозможно просто.
    Но Чакветадзе ( ведуча ) молодець, що ніколи не вболіває за когось одного і навіть за росіян!! Правда її мама українка))
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 02.10.2020 13:02
    +5
    olya403, 02.10.2020 12:47
    Цікаво, чи надовго Еліну вичтачить отак бігати і відбиватися? Ну ж не постійно Алєксандрова буде прості помилки робити. Здалось би Еліні моментами трохи активніше діяти
    Якщо ви вболівальниця Світоліної, то повинні знати, що якраз багато бігати, все діставати - це і є головний козир і гра Еліни.
    Валерий Кравчук
      Валерий Кравчук, 02.10.2020 12:41
    +5
    Все верно Элина делает, слайсы нарезает сопернице под бэкхенд, будет 6-4, 6-3. Разве что Свитолиной захочется опять потренироваться лишний часик.
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 12:33
    +5
    Натужно бере свою подачу....
    Sashamar
      Sashamar, 02.10.2020 14:06
    +4
    Слава богові. Були побоювання, що її просто фізично не вистачить. Бачите, ті, хто зіграв багато матчів за останній місяць, починають злітати (Азаренко, Рибакіна).
    Будемо сподіватися, що до Мертенс Еліна відпочине. Ну й що Халеп не подолає подвійну систему (як в конкурсі) Анісімова-Швьонтек