Элина Свитолина – Екатерина Александрова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга на Открытом чемпионате Франции по теннису

Элина Свитолина – Екатерина Александрова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

В пятницу, 2 октября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) продолжит борьбу на Открытом чемпионате Франции по теннису.
 
В матче третьего круга украинка будет сражаться против первой ракетки России Екатерины Александровой (№31 WTA). Матч состоится первым запуском на корте имени Сюзанн Ленглен и начнется в 12:20 по Киеву.

Путь на турнире

Стадия  Свитолина  Александрова
1-й круг    Грачева (7-6 6-4) №89 WTA  Инглис (6-3 6-3) №124 WTA
2-й круг  Сарасуа (6-3 0-6 6-2) №178 WTA  Шарма (6-3 6-3) №134 WTA

Ранее девушки между собой не играли.
 
В следующем круге победительница матча сразится против Каролин Гарсии из Франции (№45 WTA) или Элизы Мертенс из Бельгии (№20 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

ПРИЗОВЫЕ

ПРОГНОЗ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Николай Власов
      Николай Власов, 02.10.2020 17:54
    +2
    браво элинка ты молодчинка поздравляю с победой удачи тебе элинка
    Sashamar
      Sashamar, 02.10.2020 14:06
    +4
    Слава богові. Були побоювання, що її просто фізично не вистачить. Бачите, ті, хто зіграв багато матчів за останній місяць, починають злітати (Азаренко, Рибакіна).
    Будемо сподіватися, що до Мертенс Еліна відпочине. Ну й що Халеп не подолає подвійну систему (як в конкурсі) Анісімова-Швьонтек
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:02
    +6
    Далі соперниці в яких Еліна не фаворит! В особистих зустрічах не фонтан...
    sergo1957
      sergo1957, 02.10.2020 14:02
    -1
    Выиграла исключительно на ошибках матрёшки ! Сама ничего не показала. Абсолютно !
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 02.10.2020 14:01
    +10
    Ну й добре. Гра абсолютно не вразила, але перемогу здобуто. Далі буде.
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:01
    +9
    Не просто но перемогла!!!!!! Та не залишила нас без Ролан Гарросу і дякуємо тебе за це!!
    Александр Ад
      Александр Ад, 02.10.2020 14:01
    +7
    есс с 1 матчбола молодец!!!
    Sergiy20
      Sergiy20, 02.10.2020 14:01
    +7
    Еля молодчинка!!! Всіх з перемогою!!!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:00
    -1
    sarra2008, 02.10.2020 13:58
    грають завжди двоє
    Еліна своїми діями не винуждала росіянку к помилкам!
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +5
    Venesuela, 02.10.2020 13:56
    Якби не постійні помилки росіянки була би .......
    грають завжди двоє
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +9
    Еля все на зубах. Кожен матч як битва
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:57
    +5
    Давай, Еліно, бери цей сет і матч, бо охота йти Марту дивитися
    anachar
      anachar, 02.10.2020 13:57
    -7
    Из какой сотни Свитолина?! C такой игрой... Киздец!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:56
    -1
    Якби не постійні помилки росіянки була би .......
    vital
      vital, 02.10.2020 13:56
    +4
    olya403, 02.10.2020 13:53
    та що ж таке,стільки вже геймів з 40-15 не може спокійно забрати, в кожному до проблем доходить
    Ага, є таке сьогодні. Хто візьме цей 11-ий гейм, той і виграє 2-ий сет.
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:53
    +5
    та що ж таке,стільки вже геймів з 40-15 не може спокійно забрати, в кожному до проблем доходить
    anachar
      anachar, 02.10.2020 13:48
    -1
    Ну никакая!!!!!!!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:45
    +6
    Поки що немає у нас тенісисток для яких подача це козир (
    vital
      vital, 02.10.2020 13:43
    +2
    Еля знову 5-4 в сеті. Еліно, давай дежавю з першого сету...
    anachar
      anachar, 02.10.2020 13:42
    0
    Как тяжело Элина играет! И это с какими соперницы?! Что-то не то.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 02.10.2020 14:01
    +10
    Ну й добре. Гра абсолютно не вразила, але перемогу здобуто. Далі буде.
    yuryan
      yuryan, 02.10.2020 10:19
    +10
    Видно Еліні суджено вибити всіх мокшанок з French Open 😅
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:01
    +9
    Не просто но перемогла!!!!!! Та не залишила нас без Ролан Гарросу і дякуємо тебе за це!!
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +9
    Еля все на зубах. Кожен матч як битва
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:00
    +8
    Валерий Кравчук, 02.10.2020 12:41
    Все верно Элина делает, слайсы нарезает сопернице под бэкхенд, будет 6-4, 6-3. Разве что Свитолиной захочется опять потренироваться лишний часик.
    Поки що Ви гуру)) Сподіваюсь що Ви і на другий сет дали правильну відповідь))
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 12:02
    +8
    Гарної гри і вдачі !! Не втрачати концентраії і психологичної стійкості!
    Александр Ад
      Александр Ад, 02.10.2020 14:01
    +7
    есс с 1 матчбола молодец!!!
    Sergiy20
      Sergiy20, 02.10.2020 14:01
    +7
    Еля молодчинка!!! Всіх з перемогою!!!
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 14:02
    +6
    Далі соперниці в яких Еліна не фаворит! В особистих зустрічах не фонтан...
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:45
    +6
    Поки що немає у нас тенісисток для яких подача це козир (
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 02.10.2020 13:28
    +6
    olya403, 02.10.2020 13:06
    Якщо суперниця не помиляється так багато, то її біганина ні до чого доброго не призводить, лише виснажує її. При цьому самій Еліні не треба так багато помилятися, як вона помиляється сьогодні.
    Розіграш при 3:2, 30:30 - це і є вся Еліна.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 02.10.2020 13:17
    +6
    Venesuela, 02.10.2020 13:09
    Но Чакветадзе ( ведуча ) молодець, що ніколи не вболіває за когось одного і навіть за росіян!! Правда її мама українка))
    І мені вона подобається. І голос приємний. А якщо подобаються не веселі,вам до Савелія.
    sarra2008
      sarra2008, 02.10.2020 13:58
    +5
    Venesuela, 02.10.2020 13:56
    Якби не постійні помилки росіянки була би .......
    грають завжди двоє
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:57
    +5
    Давай, Еліно, бери цей сет і матч, бо охота йти Марту дивитися
    olya403
      olya403, 02.10.2020 13:53
    +5
    та що ж таке,стільки вже геймів з 40-15 не може спокійно забрати, в кожному до проблем доходить
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 13:09
    +5
    Steep, 02.10.2020 13:03
    Лично меня очень напрягают комментарии в исполнении Анны Чакветадзе на Евроспорте, все время её что-то прям так смешит, плоские шутки всегда какие-то. Одну с Евроспорта после нелесных комментарией в эфире уже уволили, Бычкова вроде, Анна может стать следующей. Ничего личного, но слушать невозможно просто.
    Но Чакветадзе ( ведуча ) молодець, що ніколи не вболіває за когось одного і навіть за росіян!! Правда її мама українка))
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 02.10.2020 13:02
    +5
    olya403, 02.10.2020 12:47
    Цікаво, чи надовго Еліну вичтачить отак бігати і відбиватися? Ну ж не постійно Алєксандрова буде прості помилки робити. Здалось би Еліні моментами трохи активніше діяти
    Якщо ви вболівальниця Світоліної, то повинні знати, що якраз багато бігати, все діставати - це і є головний козир і гра Еліни.
    Валерий Кравчук
      Валерий Кравчук, 02.10.2020 12:41
    +5
    Все верно Элина делает, слайсы нарезает сопернице под бэкхенд, будет 6-4, 6-3. Разве что Свитолиной захочется опять потренироваться лишний часик.
    Venesuela
      Venesuela, 02.10.2020 12:33
    +5
    Натужно бере свою подачу....
    Sashamar
      Sashamar, 02.10.2020 14:06
    +4
    Слава богові. Були побоювання, що її просто фізично не вистачить. Бачите, ті, хто зіграв багато матчів за останній місяць, починають злітати (Азаренко, Рибакіна).
    Будемо сподіватися, що до Мертенс Еліна відпочине. Ну й що Халеп не подолає подвійну систему (як в конкурсі) Анісімова-Швьонтек