Свитолина выиграла непростой матч первого круга Ролан Гаррос

На старте турнира украинка одолела россиянку Варвару Грачеву

Свитолина выиграла непростой матч первого круга Ролан Гаррос
© Instagram. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) стартовала с победы в основной сетке на Открытом чемпионате Франции по теннису.
 
В матче первого круга украинка обыграла представительницу России Варвара Грачеву (№89  WTA).
 
Ролан Гаррос. Первый круг
Элина Свитолина (Украина) – Варвара Грачева (Россия) – 7:6(2), 6:4

Элина продолжает побеждать, но ее игра пока очень далека от идеала. Матч против Грачевой показал, что Свитолина может включиться в нужные моменты, но большую часть поединка она проводит на более низком уровне.
 
В первом сете украинка вела со счетом 4:0, показывая неплохой теннис, но позволила сопернице вернуться в игру, выиграв лишь на тай-брейке. К стати, в этом сезоне Элина выиграла все тай-брейки (их было 5), если не считать матч Кубка Федерации против Контавейт.
 
Во второй партии Грачева долгое время вела с брейком, после чего имела тройной брейкпоинт при счете 4:2. Свитолиной удалось отыграться и сравняться на четырех. После этого вопрос о победителе был закрыт, украинка уверенно забрала последние геймы. 
 
Из плюсов пока стоит отметить умение добавить в нужное время, но не все соперницы позволят сделать подобное. Пока что нужно полностью восстановить силы после предыдущего турнира, благо турнирная сетка позволяет это сделать. 
 
В следующем круге Свитолина сразится против Ренаты Сарасуа из Мексики (№178 WTA, Q).
 
Напомним, в субботу Элина выиграла финальный матч на соревнованиях в Страсбурге.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 29.09.2020 08:25
    0
    Умница!
    Sashamar
      Sashamar, 28.09.2020 22:16
    0
    Ку-клукс-клан . До Конти й Кіз очікувано (не випадково коефіцієнт на неї був вище, ніж на Йуван) додалася Кербер. Велика трійка їде додому.
    Sashamar
      Sashamar, 28.09.2020 21:21
    +5
    Закиди щодо подачі приймаються. Але не більш того. Всі сьогодні стартували важко. І Квітова ледь виграла другий сет, і Серена грала довше ніж Еліна, нехай 6:0 у другому сеті не вводять в оману. А Мугурусі (при коефіцієнті 7 на суперницю) просто пощастило. Якби в останньому сеті при 30:30 Зіданшек перекинула б м'яча через сітку, ще невідомо, куди б воно повернулася.
    З потенційних фавориток на грунті швидко впоралася тільки Вондрушова. Ой, панове, вибачайте, не виграла, а програла
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 28.09.2020 21:16
    0

    все мінусує і мінусує к0зл0рила наволоч... Комент мій - 28.09.2020 20:55 - свинособакам не пАнрАвІлсЯ.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 28.09.2020 21:01
    +2
    никовіліст, 28.09.2020 18:53
    наступний Еліни вже поставили у розклад на 30 вересня.
    30.09. - суперниця в 1/32 мексиканка Рената Сарасуа(рейтинг 178)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 28.09.2020 20:55
    +3
    Та хай буде так, що насправді вийшов непростий матч першого кола РолГарос. Головне і Надпринципово, що знищена чергова к0зл0рила голова
    І неважливо, що ця заліщанка з 9-го десятку рейтинга.
    vital
      vital, 28.09.2020 20:45
    +10
    Через роботу щойно передивився гру в запису. Перемога в 2-х сетах за 01:37 цілком нормально для стартового матчу на турнірі, після переїзду з Страсбургу. Зараз Еля відпочине дві доби і буде грати ще краще. Сьогодні сподобалася гра Еліни біля сітки, принаймі краща, ніж у попередніх іграх. Вчора Даяні бракувало таких вкорочених біля сітки, замість її гарматних ударів з аутами по довжині.
    Ну і 4-ий поспіль впевнено виграний тай після відновлення сезону, це дуже радує, згадуючи проблеми Еліни на таях у минулі роки.
    Здоров'я Еліні.
    Kanarejka
      Kanarejka, 28.09.2020 20:40
    +3
    В порівнянні з матчем Мугуруси у Еліни була прогулянка
    ternow
      ternow, 28.09.2020 20:28
    +6
    Простой- непростой, главное- выиграла матч... На БШ, как правило, не бывает легких соперников и проходных матчей.
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 28.09.2020 20:06
    0
    serega-2019, 28.09.2020 19:50
    Еліну з перемогою !!
    А де огляд матчу ??!!
    Я так підозрюю, що вони не дозволяють виставляти Великих турнірів.
    serega-2019
      serega-2019, 28.09.2020 19:50
    +6
    Еліну з перемогою !!
    А де огляд матчу ??!!
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 19:12
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:36
    Може й сміх, але у Римі-2019 грала в фіналі, у Римі-2020 програла не кому завгодно, а Мугурусі.
    Взагалі, не розумію сенсу закидати комусь щодо несправдження прогнозів. Це ж теніс, тим більше, жіночий, та ще й у ковідний карантинний рік. Надаль, наприклад, два з половиною роки тому заявив, що у найближчі два роки Звєрєв обов'язково візьме Шолом. Давайте йому напишемо і розкажемо, що він лох. Хоча, хто вас знає, може, виявиться, що я ідею гарну подав)
    Теж мені стабільну тенісистка найшли.. Зайдіть в статистику матча Мугурузи:там вже набагато гірше по грі ніж Еліна)) скоро 50 нп буде.... Тож менш критикуйте😎😉👌
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 19:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    alefteev77, 28.09.2020 18:46
    Воундрошова ... це фіналіст минулорічного турніру.
    Іга Святек - дуже перспективна польська тенісистка, 4 коло Roland Garros в минулому сезоні (у 18 років).
    Досить сильна гра на Grand Slam цього сезону. Тому всяке буває, тим більше в жіночому тенісі.
    Непереоціеюйте Ігу)) Мені уже років пять розказували про Шлем Плішковій, є теннісистки безхарактерні коли не йде.. Така Іга і така ж в нас Даяна)) це подібні дві дівчини.. Псс. Ізі зара 19
    adidas77
      adidas77, 28.09.2020 19:05
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Умница Элина!
    Я был уверен, что будет тяжелейший первый матч для неё, после великолепного для неё турнира в Страсбурге!
    Приехала по сути с корабля на бал!
    Главное теперь восстановиться нормально.
    никовіліст
      никовіліст, 28.09.2020 18:53
    +1
    Reddit Video, 28.09.2020 18:06
    Явно не хватило одного восстановительного дня после Страсбурга) На пустых бензобаках сегодня ехала Элина. Тут главное - проползти во второй раунд, плевать как.. Теперь есть день (а с дождями мб и два) для отдыха. Поводов для особой паники не вижу.
    наступний Еліни вже поставили у розклад на 30 вересня.
    u6464u
    online
      u6464u, 28.09.2020 18:50
    +18
    Действительно говорят не спеши по перед батьком в пекло, так и произошло с рашистким комментатором на Евроспорт 2 только сказал во втором сете сейчас у нас 5-2 как получили от Элины четыре гейма подряд, славненько молодец Элинка брависимо.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 28.09.2020 18:46
    +10
    Vadin, 28.09.2020 18:11
    Кошмар це переоцінена тут деким Воундрошова...переможців не судять, хоча б сьодні..
    Воундрошова ... це фіналіст минулорічного турніру.
    Іга Святек - дуже перспективна польська тенісистка, 4 коло Roland Garros в минулому сезоні (у 18 років).
    Досить сильна гра на Grand Slam цього сезону. Тому всяке буває, тим більше в жіночому тенісі.
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 28.09.2020 18:43
    +12
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:36
    Може й сміх, але у Римі-2019 грала в фіналі, у Римі-2020 програла не кому завгодно, а Мугурусі.
    Взагалі, не розумію сенсу закидати комусь щодо несправдження прогнозів. Це ж теніс, тим більше, жіночий, та ще й у ковідний карантинний рік. Надаль, наприклад, два з половиною роки тому заявив, що у найближчі два роки Звєрєв обов'язково візьме Шолом. Давайте йому напишемо і розкажемо, що він лох. Хоча, хто вас знає, може, виявиться, що я ідею гарну подав)
    ага,
    Відкритий лист дописувачів сайту спорт.уа пану Надалю Р.
    Шановний пане, Надалю, ви - лох!
    З повагою,
    дата,
    підпис(и)
    Надаль читає кривдного листа, потім жбурляє його в голову пролітаючого поруч плямистого папуги і спересердя б'є себе ракеткою по голові. Завіса.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:36
    +6
    Vadin, 28.09.2020 18:26
    Добре, що завадило Конті, Тахман, які по вашому описі мали з лідером сітки грати?? Конта на грунті це сміх.. Примірно як Сабаленка
    Може й сміх, але у Римі-2019 грала в фіналі, у Римі-2020 програла не кому завгодно, а Мугурусі.
    Взагалі, не розумію сенсу закидати комусь щодо несправдження прогнозів. Це ж теніс, тим більше, жіночий, та ще й у ковідний карантинний рік. Надаль, наприклад, два з половиною роки тому заявив, що у найближчі два роки Звєрєв обов'язково візьме Шолом. Давайте йому напишемо і розкажемо, що він лох. Хоча, хто вас знає, може, виявиться, що я ідею гарну подав)
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 18:26
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:12
    Умови у Парижі є дуже незвичними. І погодні, і на м'ячі багато хто скаржиться. Звідси й проблеми. Серена та Кікі за сет їх вирішили, Гарбінья за 3 гейми. Маркета так і не впоралася. Досвіду поки бракує, та й на рахунок здоров'я я не впевнений.
    Добре, що завадило Конті, Тахман, які по вашому описі мали з лідером сітки грати?? Конта на грунті це сміх.. Примірно як Сабаленка
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 28.09.2020 18:07
    +19
    Початок був впевнений до 4:0. А що далі трапилося? Але хто я такий, щоб судити стабільного гравця Top-10 в світовому жіночому тенісі? З перемогою, Еліну!
    u6464u
    online
      u6464u, 28.09.2020 18:50
    +18
    Действительно говорят не спеши по перед батьком в пекло, так и произошло с рашистким комментатором на Евроспорт 2 только сказал во втором сете сейчас у нас 5-2 как получили от Элины четыре гейма подряд, славненько молодец Элинка брависимо.
    relax-1984
      relax-1984, 28.09.2020 18:05
    +18
    Як кажуть у футболі: гру забудуть, а рахунок залишиться на табло... Еліна вміє набирати оберти по ходу турніру, але по грі в це, чесно кажучи, важкувато віриться... Хоча маємо не мало прикладів, коли теж не вірилось, але в підсумку, наприклад, півфінал ТВШ... Тому Еліну з перемогою та з почином у Франції!!! Надіємось дружно, що продовження слідує... Вітаю вболівальників!...
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 28.09.2020 18:10
    +16
    Цікаво , а Даяна дивиться як треба витягувати коли все валиться з рук? Еліну з перемогою, а завтра за Марту потримаємо кулаки - матч буде не простим .
    Reddit Video
      Reddit Video, 28.09.2020 18:06
    +16
    Явно не хватило одного восстановительного дня после Страсбурга) На пустых бензобаках сегодня ехала Элина. Тут главное - проползти во второй раунд, плевать как.. Теперь есть день (а с дождями мб и два) для отдыха. Поводов для особой паники не вижу.
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 18:08
    +14
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:05
    Якщо грати нормально тільки перші чотири гейми у зістрічі та останні чотири, на успіх можна сподіватися тільки проти різного штибу грачових. Добре, що жереб непоганий і є можливість увійти в турнір після важкого Страсбургу. Але що це було в середині матчу, чому були такі проблеми з рухом і захисними діями, не кажучи вже про атакуючі, цікаво було б почути від самої Еліни.
    Далі хоч і грунтовичка Сарасуа, але її рівень є посереднім, їй програвати ніяк не можна.
    Багато хто провалює.. Гляньте перший Сет Серени, Бертенс, як я вам і писав виліт ранній вами надто захвалену Воундрошову, яка в одну калітку вилетіла від Швьонтек... Так що фаворитів зараз нема
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:05
    +13
    Якщо грати нормально тільки перші чотири гейми у зістрічі та останні чотири, на успіх можна сподіватися тільки проти різного штибу грачових. Добре, що жереб непоганий і є можливість увійти в турнір після важкого Страсбургу. Але що це було в середині матчу, чому були такі проблеми з рухом і захисними діями, не кажучи вже про атакуючі, цікаво було б почути від самої Еліни.
    Далі хоч і грунтовичка Сарасуа, але її рівень є посереднім, їй програвати ніяк не можна.
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 28.09.2020 18:43
    +12
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:36
    Може й сміх, але у Римі-2019 грала в фіналі, у Римі-2020 програла не кому завгодно, а Мугурусі.
    Взагалі, не розумію сенсу закидати комусь щодо несправдження прогнозів. Це ж теніс, тим більше, жіночий, та ще й у ковідний карантинний рік. Надаль, наприклад, два з половиною роки тому заявив, що у найближчі два роки Звєрєв обов'язково візьме Шолом. Давайте йому напишемо і розкажемо, що він лох. Хоча, хто вас знає, може, виявиться, що я ідею гарну подав)
    ага,
    Відкритий лист дописувачів сайту спорт.уа пану Надалю Р.
    Шановний пане, Надалю, ви - лох!
    З повагою,
    дата,
    підпис(и)
    Надаль читає кривдного листа, потім жбурляє його в голову пролітаючого поруч плямистого папуги і спересердя б'є себе ракеткою по голові. Завіса.
    axylinam
      axylinam, 28.09.2020 18:03
    +12
    Как следствие безобразной подачи Свитолиной,получился достаточно сложный матч, тем не менее удачное начало турнира,молодчинка Свитолина
    vital
    online
      vital, 28.09.2020 20:45
    +10
    Через роботу щойно передивився гру в запису. Перемога в 2-х сетах за 01:37 цілком нормально для стартового матчу на турнірі, після переїзду з Страсбургу. Зараз Еля відпочине дві доби і буде грати ще краще. Сьогодні сподобалася гра Еліни біля сітки, принаймі краща, ніж у попередніх іграх. Вчора Даяні бракувало таких вкорочених біля сітки, замість її гарматних ударів з аутами по довжині.
    Ну і 4-ий поспіль впевнено виграний тай після відновлення сезону, це дуже радує, згадуючи проблеми Еліни на таях у минулі роки.
    Здоров'я Еліні.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 28.09.2020 18:46
    +10
    Vadin, 28.09.2020 18:11
    Кошмар це переоцінена тут деким Воундрошова...переможців не судять, хоча б сьодні..
    Воундрошова ... це фіналіст минулорічного турніру.
    Іга Святек - дуже перспективна польська тенісистка, 4 коло Roland Garros в минулому сезоні (у 18 років).
    Досить сильна гра на Grand Slam цього сезону. Тому всяке буває, тим більше в жіночому тенісі.
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 18:11
    +9
    Комментарий свернут. Показать
    sv_2000, 28.09.2020 18:02
    Ну, победила. Но игра была кошмар-кошмар
    Кошмар це переоцінена тут деким Воундрошова...переможців не судять, хоча б сьодні..
    adidas77
      adidas77, 28.09.2020 19:05
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Умница Элина!
    Я был уверен, что будет тяжелейший первый матч для неё, после великолепного для неё турнира в Страсбурге!
    Приехала по сути с корабля на бал!
    Главное теперь восстановиться нормально.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:12
    +8
    Vadin, 28.09.2020 18:08
    Багато хто провалює.. Гляньте перший Сет Серени, Бертенс, як я вам і писав виліт ранній вами надто захвалену Воундрошову, яка в одну калітку вилетіла від Швьонтек... Так що фаворитів зараз нема
    Умови у Парижі є дуже незвичними. І погодні, і на м'ячі багато хто скаржиться. Звідси й проблеми. Серена та Кікі за сет їх вирішили, Гарбінья за 3 гейми. Маркета так і не впоралася. Досвіду поки бракує, та й на рахунок здоров'я я не впевнений.
    ternow
      ternow, 28.09.2020 20:28
    +6
    Простой- непростой, главное- выиграла матч... На БШ, как правило, не бывает легких соперников и проходных матчей.
    serega-2019
      serega-2019, 28.09.2020 19:50
    +6
    Еліну з перемогою !!
    А де огляд матчу ??!!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:36
    +6
    Vadin, 28.09.2020 18:26
    Добре, що завадило Конті, Тахман, які по вашому описі мали з лідером сітки грати?? Конта на грунті це сміх.. Примірно як Сабаленка
    Може й сміх, але у Римі-2019 грала в фіналі, у Римі-2020 програла не кому завгодно, а Мугурусі.
    Взагалі, не розумію сенсу закидати комусь щодо несправдження прогнозів. Це ж теніс, тим більше, жіночий, та ще й у ковідний карантинний рік. Надаль, наприклад, два з половиною роки тому заявив, що у найближчі два роки Звєрєв обов'язково візьме Шолом. Давайте йому напишемо і розкажемо, що він лох. Хоча, хто вас знає, може, виявиться, що я ідею гарну подав)
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 28.09.2020 18:10
    +6
    все-таки лишній той Страсбур був, треба було вилітати ще в середу
    однозначно важко і фізично (третій турнір поспіль), і психологічно - після переможного фіналу тут же перелаштуватися на новий турнір не так вже й легко.
    але це все не відміняє повну відсутність подачі і повну втрату відчуття гри - таких суперниць тенісистка рівня Світоліної повинна би виносити суто за рахунок класу і досвіду. а цей компонент ми побачили тільки на тай-брейку, та й то - тільки частково.
    ну а поки що порадіємо виліту мордорки і проходу в друге коло.
    Sashamar
      Sashamar, 28.09.2020 21:21
    +5
    Закиди щодо подачі приймаються. Але не більш того. Всі сьогодні стартували важко. І Квітова ледь виграла другий сет, і Серена грала довше ніж Еліна, нехай 6:0 у другому сеті не вводять в оману. А Мугурусі (при коефіцієнті 7 на суперницю) просто пощастило. Якби в останньому сеті при 30:30 Зіданшек перекинула б м'яча через сітку, ще невідомо, куди б воно повернулася.
    З потенційних фавориток на грунті швидко впоралася тільки Вондрушова. Ой, панове, вибачайте, не виграла, а програла
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 19:12
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:36
    Може й сміх, але у Римі-2019 грала в фіналі, у Римі-2020 програла не кому завгодно, а Мугурусі.
    Взагалі, не розумію сенсу закидати комусь щодо несправдження прогнозів. Це ж теніс, тим більше, жіночий, та ще й у ковідний карантинний рік. Надаль, наприклад, два з половиною роки тому заявив, що у найближчі два роки Звєрєв обов'язково візьме Шолом. Давайте йому напишемо і розкажемо, що він лох. Хоча, хто вас знає, може, виявиться, що я ідею гарну подав)
    Теж мені стабільну тенісистка найшли.. Зайдіть в статистику матча Мугурузи:там вже набагато гірше по грі ніж Еліна)) скоро 50 нп буде.... Тож менш критикуйте😎😉👌