15-й титул. Элина Свитолина выиграла турнир в Страсбурге!

В финале украинка одолела Елену Рыбакину из Казахстана

15-й титул. Элина Свитолина выиграла турнир в Страсбурге!
© WTA. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) выиграла турнир международной серии в Страсбурге.
 
В матче за титул украинка оказалась сильнее Елены Рыбакиной из Казахстана (№18 WTA). 
 
Страсбург. Финал
Элина Свитолина (Украина) – Елена Рыбакина (Казахстан) – 6:4, 1:6, 6:2

Элина провела финальный матч в лучших традициях своего выступления по ходу турнира. Ее игра не была очень убедительной, но результат был достигнут.

В первом сете она показала себя чуть более стабильной и вариативной, но качество тенниса в исполнении обеих теннисисток была не на самом высоком уровне. Свитолина неплохо подавала и ей хватило всего одного брейка для победы.

Вторая партия прошла под диктовку Рыбакиной. Она адаптировалась к финальному матчу, стала лучше подавать и меньше била в ауты, поэтому третьего сета было не избежать.

В финальной партии Элине пришлось сразу же отыгрывать тройной брейкпоинт, что привело ее в чувства. В четвертом гейме украинка навязала серьезную борьбу на подаче представительницы Казахстана, но очко все же досталось Рыбакиной. Но, видимо, этот гейм забрал у Елены слишком много сил, дальше на корте ее практически не было видно. Свитолина за три гейма проиграла всего один розыгрыш и вышла подавать на матч. Получилось с первого раза, финальный отрезок матча остался полностью за первой ракеткой Украины. 
 
Отметим, что это 15-й выигранный титул Свитолиной на уровне WTA, за карьеру она проиграла всего 3 финала.
 
В прошлом году соревнования в Страсбурге выиграла еще одна украинка Даяна Ястремская

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(79 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 27.09.2020 16:39
    -4
    Николай Власов, 26.09.2020 23:40
    ЭЛИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ С ЗАВАЕВАНИЕМ ТИТУЛА БРАВО Я ТОБОЙ ГОРЖУСЬ УДАЧИ ТЕБЕ В ДОЛЬНЕЙШИХ ИГРАХ
    Оближи её фотку
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 27.09.2020 16:38
    -4
    Roma Ukraine, 26.09.2020 21:51
    молодець Еліна, пишаємось тобою, успіхів на роланд гарос
    Дрочишь на неё?
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 27.09.2020 16:37
    -1
    Симпатичная Рыбакина
    VoOne1983
      VoOne1983, 27.09.2020 06:30
    +1
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    Шановні, не чіпайте Курнікову, вона кар‘єру фактично закінчила в 21 рік через серйозні проблеми зі спиною. А на той момент вона була дуже перспективною. Здоров‘я підкачало і це не привід для злорадства.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 27.09.2020 01:38
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Sergiy20, 26.09.2020 22:22
    Віктор ти повний дебіл.
    стули пельку чмироття. Я за поїздку цієї чорнодупої шалави до країни- вбивці в розпал війни,завжди буду проти неї!!!
    Николай Власов
      Николай Власов, 26.09.2020 23:42
    0
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    А ПРЕЧЕМ АННА КУРНИКРВА ДО ЭЛИНЫ СВИТОЛИНОЙ А? ПОДСКАЖИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА?
    Николай Власов
      Николай Власов, 26.09.2020 23:40
    +4
    ЭЛИНКА ПОЗДРАВЛЯЮ ТЕБЯ С ЭТИМ УСПЕХОМ С ЗАВАЕВАНИЕМ ТИТУЛА БРАВО Я ТОБОЙ ГОРЖУСЬ УДАЧИ ТЕБЕ В ДОЛЬНЕЙШИХ ИГРАХ
    Sergiy20
      Sergiy20, 26.09.2020 22:40
    +6
    Еліна велика молодчинка!!! За її грою зараз дивитися значно цікавіше, ніж це було раніше. Тому значно більше віри в те що вона зможе таки взяти титул на РГ. Удачі тобі Еліно!
    Sergiy20
      Sergiy20, 26.09.2020 22:22
    +5
    Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Віктор ти повний дебіл.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 26.09.2020 21:58
    +5
    Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Ти нормальний?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 26.09.2020 21:58
    +6
    Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Ти нормальний?
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 26.09.2020 21:51
    +9
    молодець Еліна, пишаємось тобою, успіхів на роланд гарос
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    -26
    Комментарий свернут. Показать
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 26.09.2020 18:36
    +5
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    Що, десь зачесалося?
    B0N1K
    online
      B0N1K, 26.09.2020 18:30
    +4
    Nikas, 26.09.2020 16:24
    Стоит признать Єлина сейчас не в форме уж очень натужно дался ей этот интернешнл где из десятки была ток Бернес которая как оказалось тоже далека от своих лучших кондиций в этом смазанном сезоне, та же Халеп натужно выграла турнир стоит понаблюдать еще за Барти и Осакой в какой они форме подойдут
    Барті та Осака не приїдуть на РГ
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 26.09.2020 18:21
    +5
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    В Курнікової аж 0 титулів WTA !!!
    Demon
      Demon, 26.09.2020 18:14
    +5
    Молодец Элина!!! Действительно, пора и Шлем какой-нибудь выиграть. Сестры темнокожие уже не конкурентки, остальных можно обыгрывать.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    -26
    Комментарий свернут. Показать
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    dudigo78
      dudigo78, 26.09.2020 17:55
    +4
    Ніби в понеділок грає свій матч на РГ. Є час перепочити
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.09.2020 17:18
    +8
    Mazyr2412, 26.09.2020 16:59
    Станіслав вам не вгодиш. Все не то і все не так. Готовий на парі- Даяна зайде далі ніж Марта. А по грі Еліні- класна гра в її стилі ( заставити опонента грати гірше).
    Яке там парі: усі ж знають, що Марта може програти кому завгодно, коли в неї щось перемкне. Як і Даяна, загалом. Тільки в іншому вони зараз місцями помінялися. Раніше Даяна за умови, що в неї полетить, могла перемогти майже кого завгодно, а тепер такої опції немає. І навпаки, Марта за гарної концентрації може відправити додому будь-кого навіть на грунті, крім, можливо, тільки Халеп.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.09.2020 16:23
    +19
    Бравіссімо, Еліночка
    Надчудовий 3-й Set, а трохи нервовим 1-м.
    Слава Україні🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍
    uhim7
      uhim7, 26.09.2020 16:30
    +16
    Вітаю з перемогою!!! З чудовим настроєм до Парижу, і перемоги на ньому!!!
    olegg1261
      olegg1261, 26.09.2020 16:27
    +13
    Браво Еліна!В першу чергу радує психологічна стійкість.Після затяжного четвертого гейму в третьому сеті, програному Світоліною, в мене були побоювання що вона психологічно зламається.А вийшло навпаки зламалась Рибакіна.А далі як то кажуть справа техніки
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.09.2020 16:25
    +13
    Вітаю Еліну з перемогою! Зазвичай я намагаюся після виграних титулів не критикувати наших тенісисток за гру, але РГ на носі, а спіймати свій теніс Світоліній так і не вдається. Підводить навіть банальне тримання м'яча глибоко в корті. Без одного з головних своїх козирів - стабільності - перспективи Еліни у Парижі виглядають туманними. Може, допоможе сам факт тримання кубку в руках і два останні гейми матчу з Рибакіною, коли, нарешті, вдалося прокинутися. Передматчбольне очко у третьому сеті було справді шедевральним.
    Еліні бажаю, як і Марті, насамперед концентрації на РГ.
    relax-1984
      relax-1984, 26.09.2020 16:32
    +12
    Чудово!!! Про сам турнір, як сказали раніше, особливо немає що говорити. А от кубок повинен надати впевненості, що надважливо перед ТВШ!!! Вітаю, Елінко!!!
    Александр Ад
      Александр Ад, 26.09.2020 16:31
    +12
    Очень умно Эля нивелировала сильные стороны соперницы в 3 сете!Но решающим наверно был таки 1 гейм 3 сета ушла с 0-40
    Diego Armando
      Diego Armando, 26.09.2020 17:08
    +10
    Особливо приємні перемоги над росіянцями і їх сателітами.
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 26.09.2020 21:51
    +9
    молодець Еліна, пишаємось тобою, успіхів на роланд гарос
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.09.2020 17:18
    +8
    Mazyr2412, 26.09.2020 16:59
    Станіслав вам не вгодиш. Все не то і все не так. Готовий на парі- Даяна зайде далі ніж Марта. А по грі Еліні- класна гра в її стилі ( заставити опонента грати гірше).
    Яке там парі: усі ж знають, що Марта може програти кому завгодно, коли в неї щось перемкне. Як і Даяна, загалом. Тільки в іншому вони зараз місцями помінялися. Раніше Даяна за умови, що в неї полетить, могла перемогти майже кого завгодно, а тепер такої опції немає. І навпаки, Марта за гарної концентрації може відправити додому будь-кого навіть на грунті, крім, можливо, тільки Халеп.
    Sergiy20
      Sergiy20, 26.09.2020 22:40
    +6
    Еліна велика молодчинка!!! За її грою зараз дивитися значно цікавіше, ніж це було раніше. Тому значно більше віри в те що вона зможе таки взяти титул на РГ. Удачі тобі Еліно!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 26.09.2020 21:58
    +6
    Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Ти нормальний?
    Arty900
      Arty900, 26.09.2020 16:49
    +6
    Турнир - наш! Марта в прошлом году здесь была в 1/4, а выиграла Даяна. Надеюсь, Костюк уже в следующем году перехватит эстафету здесь у Свитолиной.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 26.09.2020 16:47
    +6
    vital, 26.09.2020 16:39
    Станіславе, будемо сподіватися, що найкращу форму Еліна набере вже по ходу грунтового мейджера. Еля вже не раз підходила в хорошій формі після перемоги в Римі до РГ, навіть була фаворитом № 1 у буків на старті, але це їй не дуже допомогло в досягнення бажаної цілі - виграшу шолому. Тому будьмо оптимістами і будемо очікувати від когось із нашої трійки феєричної гри на шоломі вже на другому ігровому тижні РГ-2020.
    Хотілося б сподіватися. А кого ви вважаєте нашою шансовою трійкою на РГ? Я бачу тільки двох можливих. Даяні треба вирішувати проблеми з собою та командою, там можливий прогрес хіба з нового сезону.
    vital
    online
      vital, 26.09.2020 16:39
    +6
    Stanislav Matusevych, 26.09.2020 16:25
    Вітаю Еліну з перемогою! Зазвичай я намагаюся після виграних титулів не критикувати наших тенісисток за гру, але РГ на носі, а спіймати свій теніс Світоліній так і не вдається. Підводить навіть банальне тримання м'яча глибоко в корті. Без одного з головних своїх козирів - стабільності - перспективи Еліни у Парижі виглядають туманними. Може, допоможе сам факт тримання кубку в руках і два останні гейми матчу з Рибакіною, коли, нарешті, вдалося прокинутися. Передматчбольне очко у третьому сеті було справді шедевральним.
    Еліні бажаю, як і Марті, насамперед концентрації на РГ.
    Станіславе, будемо сподіватися, що найкращу форму Еліна набере вже по ходу грунтового мейджера. Еля вже не раз підходила в хорошій формі після перемоги в Римі до РГ, навіть була фаворитом № 1 у буків на старті, але це їй не дуже допомогло в досягнення бажаної цілі - виграшу шолому. Тому будьмо оптимістами і будемо очікувати від когось із нашої трійки феєричної гри на шоломі вже на другому ігровому тижні РГ-2020.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.09.2020 16:35
    +6
    Sashamar, 26.09.2020 16:27
    На погляд неспеціаліста. Не тільки про сьогоднішню гру, а й взагалі про грунт: Стамбул, Рим, Страсбург, кваліфікація РГ. Подача кульгає геть в усіх з Халеп включно. Отже вангую дуже примітивний висновок на РГ: хто краще за всіх подаватиме, тієї й капці
    👍💯
    Друже, - КАПЦІ -
    Чомусь згадалось, як москалі реагують на це слово, взагалі нездогадуючись, що переклад на кАзлітон-орган, це ТАПКИ, а не КАПЕЦЬ...
    Sergiy20
      Sergiy20, 26.09.2020 22:22
    +5
    Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Віктор ти повний дебіл.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 26.09.2020 21:58
    +5
    Виктор Петренко, 26.09.2020 21:17
    Шкода що чорнодупа підстилка виграла. Вболівав за Олену. Сподіваюсь ця так звана "українка " пролетить на інших змаганнях.
    Ти нормальний?
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 26.09.2020 18:36
    +5
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    Що, десь зачесалося?
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 26.09.2020 18:21
    +5
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2020 17:56
    Как там на счёт побед в турнирах Большого Шлема? Ещё не завезли?
    Или лавры Анны Курниковой покоя не дают?
    У той тоже был всего один выход в 1/2 финала БШ, и правда два титула в паре с Хингис на Австралия Опен и 2 титула на парном Итоготов турнире.
    В Курнікової аж 0 титулів WTA !!!
    Demon
      Demon, 26.09.2020 18:14
    +5
    Молодец Элина!!! Действительно, пора и Шлем какой-нибудь выиграть. Сестры темнокожие уже не конкурентки, остальных можно обыгрывать.