| Оновлено 30 вересня 2020, 07:33
18170
14

Бельгійські ЗМІ: «Пластун нашкодив. Гент зазнав безславного краху»

Sport.ua представляє огляд бельгійської преси після перемоги київського «Динамо» над «Гентом» (3:0)

18170
14
Voetbalkrant.com

У матчі-відповіді 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів київське «Динамо» вдома розгромило бельгійський «Гент» з рахунком 3:0. Поєдинок не залишився без уваги бельгійських ЗМІ — «буйволам» добряче дісталося від преси.

«Без Ліги чемпіонів для  «Гента»: слабкі «буйволи» з голою дупою в Києві», — не соромиться в заголовку Nieuwsblad.be.

«У груповому етапі Ліги чемпіонів в цьому сезоні буде всього один бельгійський учасник. Знекровлений «Гент» не зміг протистояти київському «Динамо». Після 1:2 в першому матчі, в Києві «Гент» програв 0:3. Тринькання гольових моментів було настільки безглуздим, що здавалося прокляттям.

Якщо матч в Бельгії «Гент» почав нерішуче, побоюючись, то в другому поєдинку Де Декер зібрав ультра-атакувальну групу. Як і раніше без Кумса і Чакветадзе — останнього навіть не виявилося на лаві запасних. Інший підхід, однак, дав той самий результат, що і в першому матчі: пропущений гол лише через дев'ять хвилин гри. Супряга відірвався від захисника і прострілив, Буяльський пробив п'ятою — 1:0.

Рахунок про це не говорить, але «Динамо» могло по-справжньому потрясти «Гент». Бельгійський клуб продовжує ледь шкутильгати, нагадуючи сумну і п'яну версію яскравої команди минулого сезону. «Гент» змінився до невпізнання. Шапаренко влучив у штангу, тому завдання «Гента» залишилося тим самим — забити двічі. «Динамо» також помилялося. Забарний втратив м'яч, Депуатр опинився в штрафній, але замість того, щоб взяти ініціативу на себе, віддав м'яч Букарі, який пробив в Бущана.

Наступний уривок матчу також викликав дежавю. Знову Ігор Пластун нашкодив своїй команді. Футболіст невдало зіграв рукою в своїй штрафній після прострілу Родрігеша. Насправді, пенальті не було, але де Пена його реалізував — 2:0.

Сумнівне рішення польського рефері Марчиняка, відомого своїми картками і пенальті. Другий пенальті після того, як Нгаду торкнувся стопи Супряги, був скасований після перегляду VAR. Відразу після перерви поляк втретє вказав на «точку». Нуріу і Супряга бігли поруч, але саме падіння українця переконало поляка. Родрігеш зробив рахунок 3:0, відправивши м'яч повз Руфа.

«Гент» повинен був забивати. Але удача відвернулася від «буйволів». Кляйндінст з близької відстані пробив у Бущана, добивання Пластуна воротар відбив ногами. Трохи пізніше нещасний український захисник зазнав чергової невдачі. Пластун у розпачі дивився в небо рідного Києва. Рахунок все-таки став 3:1, але гол був скасований через офсайд. Схоже, що «Гент» повинен сподіватися на божественне втручання, тому що інакше ніж прокляттям те, що відбувається, не назвеш. Прокляття Джесса Торупа (тренував «Гент» з 2018-го по 2020-й роки — прим. ред.)? Карма може бути жахливою. Цьому «Генту» зовсім нічого робити в Лізі чемпіонів», — пише Nieuwsblad.be.

«Гент не зміг пробитися у груповий етап Ліги чемпіонів після поразки від «Динамо» в Києві», — лаконічний заголовок від Voetbalkrant.com.

«Гент» не пройшов кваліфікацію у груповий етап Ліги чемпіонів. У матчі-відповіді 4-го кваліфікаційного раунду бельгійці програли київському «Динамо» з рахунком 0:3. У підсумку, «Гент» зіграє в груповому етапі Ліги Європи.

«Гент» прибув до Києва з певним завданням, але вже через десять хвилин «буйволи» отримали серйозний щиглик по носі. Супряга зумів переправити м'яч Буяльському, і той п'ятою відправив його в сітку.

Тільки після цього бельгійський клуб зумів увійти в гру і створити декілька моментів. Найкращий шанс був у Букарі, але пробити Бущана він так і не зміг.

За десять хвилин до кінця першого тайму гра була закінчена. Пластун зіграв рукою, і київське «Динамо» реалізувало пенальті. Де Пена вдарив вдало — 2:0.

Не минуло й п'яти хвилин, як арбітр знову вказав на «точку» після помилки Нгаду. Але в справу втрутився VAR, який зафіксував офсайд у Супряги. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0.

Але другий пенальті все-таки відбувся відразу після перерви. Нуріу сфолив на Супрязі, і Родрігеш реалізував пенальті. 3:0, матч, по суті, був завершений.

«Гент» намагався забити, але голкіпер «Динамо» Бущан провів відмінний матч. Кляйндінст буде погано спати цієї ночі, адже він не реалізував кілька дуже хороших моментів.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:0 на користь «Динамо». На цьому пригоди «буйволів» в Лізі чемпіонів закінчилися. Київське «Динамо» вийшло до групового етапу турніру», — пише про матч Voetbalkrant.com.

«Гент» терпить безславний крах в Києві через діряву оборону», — говорить заголовок видання VoetbalNieuws.be.

«Перед «Гентом» стояло практично нездійсненне завдання в Києві, адже для виходу у груповий етап Ліги чемпіонів команді потрібно було надолужити поразку 1:2. На жаль, «Генту» не вдалося провернути такий трюк — «буйволи» програли в Україні з рахунком 0:3. Знову «Гент» підвела гра в обороні, змусивши команду вилетіти до Ліги Європи.

Про вихід в Лігу чемпіонів можна було забути вже через десять хвилин матчу. У першій же небезпечній українській атаці відзначився Буяльський. Приблизно через 15 хвилин рахунок міг стати 2:0, але Шапаренко влучив у стійку.

Тоді «Гент» вирішив протягнути Києву руку допомоги. Букарі упустив свій шанс, а Пластун привіз пенальті, незграбно направивши м'яч головою в свою руку. Де Пена з радістю скористався подарунком. Не минуло й хвилини, як арбітр знову вказав на «точку» після фолу Нгаду. Однак після довгих консультацій з VAR пенальті був скасований через офсайд. На перерву «Гент» пішов за рахунку 2:0 на користь «Динамо».

Однак після перерви цей рахунок протримався недовго — київське «Динамо» отримало право ще на один пенальті. Нуріу порушив правила на Супрязі, а Родрігеш легко обіграв Руфа. В «Динамо» були задоволені рахунком, і українці прибрали ногу з педалі газу. «Гент» не скористався кількома відмінними моментами, але зберегти честь було вже неможливо», — розповідає про матч VoetbalNieuws.be.

В цілому, бельгійські видання визнають справедливість перемоги «Динамо», хоч і нарікають на проблеми «Гента» в обороні і численні невикористані моменти. Підсумкова думка бельгійської преси одностайна — такому «Генту» нічого робити в Лізі чемпіонів.

У матеріалі використані фото Nieuwsblad.be і Voetbalkrant.com.