36

Артем ФРАНКОВ: «Де були моменти в АЗ до рахунку 0:2?»

Спеціаліст поділився думкою про перемогу киян над клубом з Нідерландів

ФК Динамо Київ

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував перемогу київського «Динамо» над нідерландським АЗ (2:0) в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Використай свої моменти у другому таймі Супряга, де Пена або Жерсон, другий м'яч у ворота АЗ влетів би набагато раніше. У АЗ ж вірних моментів не було!

І тут проглядається схожість з матчем проти «Шахтаря» за Суперкубок і явна відповідь всім оцим критикам, які говорять, мовляв, «відскочили», пощастило, це не футбол і т.д. Моменти у суперника де до рахунку 0:2?!

Так, після цього був супермомент, коли Бущан потягнув удар впритул. Але до того - нічого. Один щільненький удар Ідріссі, який київський воротар контролював. Так, підганяли, біля штрафного тинялися натовпами, але «Динамо» атакувало куди небезпечніше, і другий м'яч виглядав цілком логічним, - зазначив Франков в ефірі авторського каналу на Youtube.