12.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія з двома пенальті відібрала важливі очки у Динамо

Кияни допустили осічку і не зуміли вийти на друге місце в турнірній таблиці

Олександрія з двома пенальті відібрала важливі очки у Динамо

Тридцятий тур Української Прем'єр-ліги подарував можливість в один недільний день спостерігати відразу за двома вкрай важливими поєдинками з точки зору боротьби за підсумкову другу сходинку в турнірній таблиці. «Срібло» поточного сезону є бажаним відразу для трьох клубів: київського «Динамо», чернігівської «Десни» і луганської «Зорі». Саме в такому порядку команди розташовувалися перед початком туру, але вже після суботнього матчу підопічних Віктора Скрипника ситуація різко змінилася на користь «мужиків». З цієї причини підопічним Олексія Михайличенка було вкрай необхідно здобути гостьову перемогу над «Олександрією», поки паралельним курсом «Десна» боролася в Чернігові проти донецького «Шахтаря», який з першого рядка віддалено спостерігає за боротьбою серед своїх переслідувачів.

За великим рахунком, для киян отримання в кінцівці сезону в якості суперників «поліграфів» в їхній поточній формі можна було розцінити, як непоганий подарунок календаря. Підопічні Володимира Шарана достроково склали претензії повторити «бронзовий» успіх минулого футбольного року за підсумком гнітючої серії з п'яти поспіль зустрічей без перемог, так що завершувати розтягнутий сезон могли без акцентів на результати своїх протистоянь – нижче п'ятого рядка впасти все одно не вийшло б.

А ось «Динамо» приїхало до Кіровоградської області відразу після успіху в першій столиці України, де в серії пенальті підопічними Михайличенка була обіграна полтавська «Ворскла» в рамках фіналу Кубка України. Для «біло-синіх» це було досить важливе завоювання, адже столичні до цього не перемагали в цьому змаганні протягом чотирьох сезонів. І нехай грати посеред тижня довелося більше двох астрономічних годин, проте поставлені завдання в чемпіонаті повинні були дати «Динамо» сил на ще кілька ривків.

Втома гравців від кубкового фіналу не могла пройти повз стартовий склад киян на звітну зустріч. Заслужений відпочинок отримали Миколенко, Шепелев, Вербич і Циганков, але в той самий час можливість показати себе з кращого боку була надана Караваєву, Андрієвському і Шапаренку, чий ігровий час у попередніх матчах не був значним. Свій шанс на вістрі атаки отримав і Назарій Русин, а Віктора Циганкова вирішили не піддавати ризику отримати повторне ушкодження, давши Георгію Цитаїшвілі чергову спробу замінити важливого гравця своєї команди в атаці.

Арбітр Віталій Романов з перших хвилин зустрічі дав зрозуміти командам, що ніяка грубість у цьому поєдинку не обійдеться без попередження з його боку. Олександр Сирота став піддослідним зразком для демонстрації такого настрою рефері вже на першій хвилині основного часу. Юний центральний захисник «Динамо» славиться вмінням піти в сміливий підкат, ось тільки ця навичка принесла проблеми його команді в цій зустрічі. В середині першого тайму Сирота збив у штрафному Безбородька, а Третьяков з пенальті відкрив рахунок ударом в лівий нижній кут.

Михайличенко миттєво зняв центрального захисника, який випав з гри, на користь виходу Микити Бурди, який зумів заспокоїти гру киян в обороні не так вже й надовго – через декілька миттєвостей свій момент упустив Безбородько, пробивши з меж воротарського поруч зі штангою. «Олександрія» при цьому чітко хотіла зменшити тиск на суперника і відійти на свою половину поля, що призвело до виникнення моментів вже у їхніх суперників. Де Пені належав кращий момент «Динамо» в першому таймі, але Карлос пробив у бік від правої штанги, розібравшись з суперниками в правій половині штрафний.

На другий половину Михайличенко відразу кинув у бій Циганкова і Шепелєва – гру треба було терміново рятувати. Але найголовніша заміна «Динамо» в цьому матчі відбулася трохи пізніше. Беньямін Вербич з'явився замість Назарія Русина на футбольному полі, і є передчуттся, що цей вихід стане визначальним для всієї кінцівки сезону для цих гравців. У штрафному «Олександрії» нарешті з'явилася людина, яка змогла чіплятися за м'ячі. Це вміння стало в нагоді словенцю під час переполоха серед оборони суперників вже через дві хвилини, коли Вербич зміг проштовхнути м'яч у сітку.

Для того, щоб питань про майбутнє місце в центрі атаки для Вербича вже точно не виникало, Беньямін замкнув відскок м'яча в район правої штанги, після відбиття удару Караваєва голкіпером господарів. До кінця гри залишалося трохи більше чверті години, тому «Динамо» необхідно було піти в оборону і зберегти здобутий вольовими зусиллями результат. Ось тут і зачаїлася невдача для киян. Шабанов необережним рухом відправив Шастала на газон у своєму штрафному, що спричинило за собою призначення пенальті, який упевнено реалізував Третьяков ударом в лівий кут. Такий удар «біло-сині» пережити не змогли, хоча й довгий час, уже після фінального свистка, марно намагалися оскаржити призначення пенальті арбітром. «Динамо» знову опустилося на третю сходинку.

У наступному турі «Олександрії» належить зіграти в гостях у чернігівської «Десни», а київське «Динамо» на своєму полі прийме луганську «Зорю».

Українська Прем'єр-ліга. 30-й тур.

«Олександрія» - «Динамо» - 2:2

Максим Третьяков (23, з пенальті; 89, з пенальті) - Беньямін Вербич (63, 75)

Ярослав Бабогло (8) - Олександр Сирота (1), Сергій Сидорчук (15), Віктор Циганков (49), Олександр Караваєв (89)

«Олександрія»: Юрій Паньків, Тимур Стецьків, Владислав Бабогло, Каспарс Дубра, Денис Мірошниченко, Артем Гордієнко (Кирило Ковалець, 80), Євген Банада, Максим Третьяков, Денис Безбородько (Василь Грицук, 68), Валерій Лучкевич (Максим Задерака, 80), Артем Сітало (Денис Устименко, 31; Дмитро Шастал, 68).

«Динамо»: Денис Бойко, Олександр Караваєв, Артем Шабанов, Олександр Сирота (Микита Бурда, 24), Томаш Кендзьора, Сергій Сидорчук Олександр Андрієвський, (Володимир Шепелєв, 46), Микола Шапаренко, Георгій Цітаішвілі (Віктор Циганков, 46), Карлос де Пена (Віталій Буяльський, 61), Назарій Русин (Беньямін Вербич, 61).

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)

КСК «Ніка» (Олександрія)

ОЛЕКСАНДРІЯ - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    wladimir_skidan
      wladimir_skidan, 13.07.2020 12:25
    0
    jekаfunny, 13.07.2020 10:33
    Так о чем говорить . Лесник же не даёт нам пищи для обсуждения. Смотрю вон Вайскоут и прозреваю
    Да не прет вам с тренерами.
    8number
      8number, 13.07.2020 11:46
    0
    jekаfunny, 13.07.2020 11:42
    Мяско жарил
    В день игры Динамо? Здурів чи шо?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 13.07.2020 11:42
    +1
    8number, 13.07.2020 11:25
    Где ты был вчера , хулиган? 🤨
    Мяско жарил
    8number
      8number, 13.07.2020 11:34
    -1
    Ukraine, 13.07.2020 11:23
    Михайличенко vs Клопп vs Гвардіола
    Знаєте яка головна відмінність в цих тренерах?
    Тільки в одного Михайличенко стабільність у відношенні до одного клубу все життя + є Динамівське серце. Всі інші тренери і рядом не стояли, так як постійно бродять по Європі як цигани.
    Саме вірність, стабільність - формує відношення та результат.
    Я думаю, що в Михайличенко тільки все починається, так як команда тільки набирає обертів, та виходить з попередньої кризи.
    Так тримати!
    Думаю за 1-2-3 роки Михайличенко створить динамівську машину яка буде зносити всіх на своєму шляху!!!!!!!!!!!!!!
    Так а швидка стабільність? Як тобі виходи Вербича та в цілому виходи у другому таймі? Хіба це не тактика?
    Чим вам Леслі не подобається я хз вже. Він і склад під вам міняв і результат почав робити..
    8number
      8number, 13.07.2020 11:25
    0
    jekаfunny, 13.07.2020 10:33
    Так о чем говорить . Лесник же не даёт нам пищи для обсуждения. Смотрю вон Вайскоут и прозреваю
    Где ты был вчера , хулиган? 🤨
    8number
      8number, 13.07.2020 11:24
    -1
    jekаfunny, 13.07.2020 07:59
    Ну не удивительно.
    Спасибо Лесик .
    Ржавые долб*ебы снова до матча скулили что Динамо купило судью,..... но что то не срослось ... ну как обычно
    Женька
    Ukraine
    online
      Ukraine, 13.07.2020 11:23
    -1
    Михайличенко vs Клопп vs Гвардіола
    Знаєте яка головна відмінність в цих тренерах?
    Тільки в одного Михайличенко стабільність у відношенні до одного клубу все життя + є Динамівське серце. Всі інші тренери і рядом не стояли, так як постійно бродять по Європі як цигани.
    Саме вірність, стабільність - формує відношення та результат.
    Я думаю, що в Михайличенко тільки все починається, так як команда тільки набирає обертів, та виходить з попередньої кризи.
    Так тримати!
    Думаю за 1-2-3 роки Михайличенко створить динамівську машину яка буде зносити всіх на своєму шляху!!!!!!!!!!!!!!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.07.2020 10:59
    +2
    kolezey-2, 13.07.2020 10:30
    спасибо
    Пожалуйста
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 13.07.2020 10:33
    -5
    wladimir_skidan, 13.07.2020 09:48
    Жека ты бы завязывал так отдыхать в день матча ДК, а то и поговорить нормально не с кем))))
    Так о чем говорить . Лесник же не даёт нам пищи для обсуждения. Смотрю вон Вайскоут и прозреваю
    Ukraine
    online
      Ukraine, 13.07.2020 10:32
    0
    Trasher311987, 13.07.2020 10:26
    Как вы считаете Шахтер выиграет лигу Европы в этом году?
    Однозначно нет.
    Потеря ведущих игроков, нет новых вливаний, ...
    Шахта это уровень ЛЧ -1\4, или 1\2 ЛЕ
    К сожалению, это факт.
    По ДК не понятно вообще, вроде 3-4 место ЧУ должны брать 100%. Дальше пока не стоит говорить.
    kolezey-2
      kolezey-2, 13.07.2020 10:30
    +1
    Trasher311987, 13.07.2020 10:28
    Первый 100%, второй с вопросами.
    Во первых не дал перебить.
    Во вторых из 4 повторов канала футбол, один был показан со стороны шабанова.
    Решать каждому был ли там или нет.
    спасибо
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.07.2020 10:28
    +1
    kolezey-2, 13.07.2020 10:20
    подскажите , игру не смотрел ,пенали по делу или с вопросами?
    Первый 100%, второй с вопросами.
    Во первых не дал перебить.
    Во вторых из 4 повторов канала футбол, один был показан со стороны шабанова.
    Решать каждому был ли там или нет.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.07.2020 10:26
    -5
    Ukraine, 13.07.2020 10:11
    Ребята
    Как считаете, в следующем году ДК поборится за чемпионство если останится Лесик? Или будет опять 20+, 30+...
    Как вы считаете Шахтер выиграет лигу Европы в этом году?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.07.2020 10:25
    0
    Виталий Жалыбин, 13.07.2020 10:17
    на самом деле уровень динамовской молодежи это дыра их алекснадрия возила только замны спасли ситуацию и это факт
    Мне кажется вам плохо.
    Андриевский Шапаренко Сидорчук Де пена Цитиашвили бойко Сирота Шабанов Русин
    Простите если не всех назвал.
    Молодежь это когда в твоей команды большинство превышает молодых над старшими.
    Но что же мы видим.
    Это не молодежь это ротация после кубка.
    Но я привык, это нормально.
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 13.07.2020 10:24
    +1
    Шабанов на горбуна похож из фильма За пригорошню долларов
    Arius
      Arius, 13.07.2020 10:22
    +1
    Sentinel, 13.07.2020 08:36
    Расскажи, почему ты убрал эмблему ДК с юзерпика и уже не защищаешь ДК?
    Да я давно убрал, но поверь переживать не перестал, но когда твой любимый клуб так обсырается ( особенно в такой группе Ле ) то что защищать? Ведь очевидные пенали по мне, как и то что в матче с ворсклой отменили чистый гол и безобразно Монзуль судила, тьма ошибок! Ястараюсь быть адекватным, но на ДК с Лесиком стыдно смотреть, почему Заря может подписывать ( со своим бюджетом) нормальных тренеров, а Киев вечно назначает некомпетентный сброд? Вопрос к Суркису конечно!
    kolezey-2
      kolezey-2, 13.07.2020 10:20
    0
    подскажите , игру не смотрел ,пенали по делу или с вопросами?
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 13.07.2020 10:17
    -1
    на самом деле уровень динамовской молодежи это дыра их алекснадрия возила только замны спасли ситуацию и это факт
    Ukraine
    online
      Ukraine, 13.07.2020 10:11
    -1
    Ребята
    Как считаете, в следующем году ДК поборится за чемпионство если останится Лесик? Или будет опять 20+, 30+...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.07.2020 10:08
    +1
    Очень редко пишу после неудачных игр.
    Скажу свое мнение.
    Ни Десна ни Заря ни Динамо не готовы к лч.
    На данный момент группа Лиги Европы это отличный результат.
    Я тоже хочу ездить на Камаро на работу.
    Но мало что я хочу)))
    Я верю в нового тренера, почему в независимости от ситуации он будет.
    1. Потому что слухи с переходом Заварова и Симоненко на другой клуб, не просто так.
    2. Красников уходит.
    3. Сам Алексей по своему желанию вернётся обратно на должность.
    4. Давление со стороны СМИ, интернета, болельщиков. Все таки повлияло
    5. С приходом в команду Кирилла Крыжановского, будет обновляться менеджмент.
    Единственное конечно лч это деньги.
    Но должна быть в головах реальность а не фантастика
    ManUtd
      ManUtd, 12.07.2020 21:24
    +32
    В этом году интересный чмпионат, как ни крути
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 12.07.2020 21:30
    +25
    Андрей Деко, 12.07.2020 21:30
    Мало того, что судья придумал оба пенальти, так и михайличенко, дебил, снова состав на первый тайм выставляет идиотский, а потом репу чешет и вякает, что так получилось!
    Ты явно в глаза долбишься, если считаешь, что пенальти судья придумал
    Arius
    online
      Arius, 12.07.2020 21:37
    +22
    Вообще не понял хайпа по поводу пеналей, чистейшие пенки, пусть ДК ещё спс скажет что сироте 2ю жк не дали!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 21:28
    +22
    Подводим итоги. Шахтер, играя целиком и полностью честно делает все, чтобы у Динамо до последнего были шансы на 2-е место. Но поскольку у Динамо президент Суркис, а тренер Лесик, то с большой степенью вероятности они окажутся 3-ми, а то и 4-ми(если проиграют Заре в следующем туре).
    BaZia
      BaZia, 12.07.2020 21:51
    +18
    Зато с кубком хуле..
    Arius
    online
      Arius, 12.07.2020 21:44
    +13
    OLEXANDER, 12.07.2020 21:41
    Другого пенальті не було, Шабанов грав у м'яч...
    Епать ты в адеквате? Сцука чистейшие пенальти, очевиднее не бывает, ещё раз в "великом футболе" посмотрел, ну второго мнения быть не может, а Шабанов- это уровень колоса!
    JV
    online
      JV, 12.07.2020 21:28
    +13
    Потому что есть Алёшка у тебя
    О победе все твои мечты
    Только о 2ом месте позабыло ты...
    ----
    Мерзость а не Динамо. Вербичу респект.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 21:25
    +13
    Рад за Зарю. Александрия отдала должок.
    8number
      8number, 12.07.2020 21:44
    +12
    Кстати, за шоу после игры Шабанова и Цыганкова ещё и наказать могут. Перед Зарей как раз
    axylinam
    online
      axylinam, 12.07.2020 21:27
    +12
    Шахтёр по старой дружбе сделал всё,чтобы вытащить Динамо на второе место,но даже это не помогло
    Omen
      Omen, 12.07.2020 21:48
    +10
    Эта обдолбленная голубизна уже кричит, что не честные пенальти)) Совсем уже кукухнулись, или угугухнулись)) Как там правильно будет в их отношении написать даже не знаю)))
    AЛВ
      AЛВ, 12.07.2020 21:40
    +10
    В.Лобановський надавав би учню Льосіку пеньків за таку гру Динамо (К).!!!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 12.07.2020 21:27
    +10
    Приношу свои извинения за вчерашний коммент в сторону игроков и тренеров "Александрии".
    JV
    online
      JV, 12.07.2020 21:32
    +9
    Андрей Деко, 12.07.2020 21:30
    Мало того, что судья придумал оба пенальти, так и михайличенко, дебил, снова состав на первый тайм выставляет идиотский, а потом репу чешет и вякает, что так получилось!
    Иди матч посмотри - оба пенали были, все честно.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2020 21:30
    +9
    у нас прям пздц какую интригу решило дк держать что в чемпе шо даже в кубке было, поднимают интригу
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 12.07.2020 21:28
    +9
    Такого накала борьбы за второе место с ДК, не было даже во времена Металлиста и Днепра
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 21:25
    +9
    Андрей Овчаренко, 12.07.2020 21:24
    Надеюсь, все чепушилы, писавшие про слитый или купленный матч, несправедливые пенали, которые скоро поставят в ворота Александрии, и все в таком духе, найдут в себе смелость извиниться.
    Александрия просто доигрывает чемпионат, вообще и близко не выкладываясь. Но нынешнее Динамо столь ничтожно, что на них и этого хватило.
    BaZia
      BaZia, 12.07.2020 22:11
    +8
    Со всем уважением к Вербичу, ну не наиграло ДК на победу. Единственная радость - это отставка Лесыка в случае не взятия второго места. И шанс Зари на ЛЧ.
    kot_sumy
      kot_sumy, 12.07.2020 21:56
    +8
    Symon, 12.07.2020 21:50
    А полное видео этого матча должно быть в сети.
    И каждый желающий увидит, что Шабанов сыграл в мяч. На одном из повторов четко видно, что Шабанов играет в мяч.
    Но кого это теперь интересует...
    Как и то, что судейка романов на 19 секунде матча показал желтую карточку игроку Динамо. Может кто-то вспомнит, когда была показана желтая ранее 19ой секунды? В каком матче, в каком чемпионате?
    Я не помню - может кто-то вспомнит.
    Тут и катя манзуль не нужна - все решает очередной судья...
    А шо такое? Почувствовали себя в шкуре 90% соперников дк? И чего-то не нравится, странные вы...
    8number
      8number, 12.07.2020 21:50
    +8
    Dynamo_Cyprus, 12.07.2020 21:46
    А что эти клоуны творили?
    Напали на Романова. Шабанов получил жёлтую уже после игры. Забрал их всех лично Лесик.