12.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Якщо б треба було, нам би поставили й третій пенальті»

Наставник киян незадоволений результатом матчу з «Олександрією» (2:2)

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Якщо б треба було, нам би поставили й третій пенальті»
© ФК Динамо Київ. Олексій Михайличенко

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко дав коментар за підсумками матчу з «Олександрією» в 30-му турі УПЛ (2:2).

– У контексті цієї гри не можна не згадати фінал Кубка України, який був тривалим, важким і нервовим. На нього було витрачено багато сил і емоцій. Тому план на сьогоднішню гру ми побудували так, щоб якомога більше освіжити команду, і побудували двома різними таймами. Не тільки для того, щоб домогтися результату в сьогоднішньому матчі, якого ми, звичайно ж, зобов'язані були домагатися, але й у перспективі ще однієї важливої ​​гри із «Зорею», яка відбудеться в четвер.

Вважаю, що без помилок не обійшлося і перший тайм удався не зовсім так, як ми його планували. Другий тайм усе поставив на свої місця, але, на жаль, на останніх хвилинах ми пропустили другий пенальті. Якщо було б треба – був би і третій... Це все, що я можу сказати.

– Чи не було побоювань, що стартовий склад вийшов у неоптимальному варіанті?

– Ні, таких побоювань абсолютно не було. Усі гравці, які були задіяні, – це обойма основного складу. Звичайно, деякі футболісти віддали занадто багато сил і емоцій. Помилки відбулися не просто так: бувають тактичні помилки та прорахунки, а буває просто брак уваги та концентрації – елементарні помилки, які не дозволили нам досягти того результату, який ми, вважаю, по цій грі повинні були заслужити.

– З якої причини до Олександрії не приїхали Миколенко та Соль?

– Миколенко та Соль травмовані, Кадірі та Піварич пропускали матч через перебір жовтих карток. Такі кадрові проблеми, напевно, є у кожної команди, особливо після карантину, коли ми граємо в найжорстокішому режимі. У нас кожна гра схожа на фінал Кубка. Тому я хочу тільки подякувати хлопцям за те, що вони знаходять сили, старання, бажання та характер, щоб не тільки грати, але і битися за результат, який нам потрібен.

Джерело — ФК Динамо Київ

(350 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    dd dent
    online
    dd dent, 12.07.2020 22:43
    +34
    нытик хренов, возьми яйца в кулак да иди за мониторы обратно признав что не вышло, а не включай аля луча с отмазками
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 12.07.2020 22:47
    +33
    Міха, на жаль сьогоднішнє Динамо під твоїм керівництвом найслабше за всю історію.
    DIM-C
    DIM-C, 12.07.2020 22:45
    +27
    Заря всё купила! Инфа - сотка! Поэтому и ЗП не платят, всё на судей ушло!
    Arius
    Arius, 12.07.2020 22:46
    +26
    Коментар згорнуто. Показати
    Аха сцука, смотрите вьюху Дена Бойко, который сказал, что в раздевалке игроки ДК сошлись во мнении что были 2 пеналя, но начал глаголить о том что если бы бабка была дедкой 🤣🤣🤣...
    Стыдно должно быть за такую игру и нытье на пенали, что тогда Заря должна говорить о судействе? Далб... Лесик, просто уйди, харе убивать Динамо.
    Слушай Книгу
    Слушай Книгу, 12.07.2020 22:50
    +22
    Всі пенальті по ділу, чого нити???
    umnuy2
    umnuy2, 12.07.2020 22:44
    +22
    Нытик...пенальти....Кадири и соль кадровая проблема....график.....
    dd dent
    online
    dd dent, 12.07.2020 22:46
    +17
    umnuy2, 12.07.2020 22:44
    Нытик...пенальти....Кадири и соль кадровая проблема....график.....
    график это новый тренд отмазка заданный хацем еще. Какой нах график? врубите михе в мониторы чемп англии какой там скажем график и пусть не позорит клуб такими заявлениями
    AK_228
    AK_228, 12.07.2020 22:47
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    Ой, пудель опять разнылся.... это вам бумеранг прилетает после матча с колосом
    Володимир Кіт
    Володимир Кіт, 12.07.2020 22:57
    +13
    Клуб з міста мільйонниках, з історією, з школою, не може виграти у команди з райцентру- які єврокубки хлопаки??????
    dd dent
    online
    dd dent, 12.07.2020 22:45
    +13
    – По какой причине в Александрию не приехали Миколенко и Соль?
    – Миколенко травмирован. Соль в издательстве, улаживает детали по тиражу своей новой книге, потом запланирована фотосессия для инстаграм с читателями.
    А если серьезно, то чего у нас Вербич заправский форвард, а нападачи х знает шо? Так может лучше было бы взять нападающий более высокого уровня?
    REALIST
    REALIST, 12.07.2020 23:02
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Фізруче, У ВАС ГРИ НЕМА !!! до чого тут пенальті? ви мучитеся цілий сезон і вболівальників мучите!
    dd dent
    online
    dd dent, 12.07.2020 22:56
    +11
    Даже как болельщик ДК признаю что пеналь был, при чем так сложилось чисто технически что избежать его было оч сложно, но что поделаешь. Все и дальше в руках ДК, но пугает в преддверии евро кубков что мы собираемся там делать? Разве что просто поучаствовать ...
    Mishka_Tayson
    online
    Mishka_Tayson, 12.07.2020 22:55
    +10
    Який тренер - такий і результат у його команди.
    serge_kr
    serge_kr, 12.07.2020 22:53
    +10
    А чего этот тренер рот не открывал когда назначали левые пенальти Колосу и другим, а тут все справедливо
    keegan
    keegan, 12.07.2020 22:48
    +9
    Земля круглая,все возвращается
    nordi
    nordi, 13.07.2020 10:04
    +8
    Аби Шахтар хотів гадити Динамо, то на фіг тратити гроші на рефері? Він би просто зливав в "напруженій боротьбі" ігри конкурентам Динамо, таким як Десна, Зоря, Олександрія. І було б Динамо на 5 місці. А так, завдяки честній грі Шахтаря вилізуть на 2-3 місце, але все рівно тявкають про Заговор і "ви всьо врьоте"... параноя і агонія
    Виталий Жалыбин
    Виталий Жалыбин, 13.07.2020 10:18
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    такие команды динамо должно обыгрывать на одной ноге и никакой судья тут непоможет
    tima fialko
    online
    tima fialko, 13.07.2020 07:25
    +7
    Так класно грає команда,але заколот проти неї,і в країні і в Європі
    dd dent
    online
    dd dent, 12.07.2020 23:01
    +7
    8number, 12.07.2020 22:59
    Плюсую этого адеквата.
    Добавлю только, что Заре, Десне и колхозам там тоже делать нечего. Нажаль, поки так.
    respect, согласен, к большому сожалению, но кроме шахты все наши путевки в еврокубки по сути пропащее дело ... эх был бы ща металл да днепр и дк нормально играло то брали бы очков хоть в ЛЕ до фига
     © УАФ– М а ф і я!
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 23:42
    +6