12.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Десна - Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Підопічні Олександра Рябоконя всього лише за три кроки від кваліфікації до Ліги чемпіонів

Десна - Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар

На старті нинішнього сезону вболівальники чернігівської «Десни» навіть у найрайдужніших снах, напевно, не могли собі уявити, що за три тури до закінчення чемпіонату України серед команд Прем'єр-Ліги вони будуть реально претендувати на срібні медалі і на можливість брати участь у кваліфікації до Ліги чемпіонів. Більш того, зараз все цілком і повністю залежить від самих футболістів цього клубу - треба тільки виграти всі три матчі, що залишилися, і не втратити в них очки.

Завдання, звичайно, складне, але цілком здійсненне. По-перше, на даний момент у «Десни» є деяка психологічна перевага над своїми головними конкурентами - «Динамо» і «Зорею» - адже вона випереджає їх в турнірній таблиці. По-друге, всі три попередні матчі з «Шахтарем» в цьому сезоні чернігівська команда провела на хорошому рівні і програла лише з мінімальною перевагою (0:1, 0:1 і 2:3), і це при тому, що гірники тоді виступали в своєму бойовому складі. З луганським колективом в нинішньому чемпіонаті «Десна» має одну перемогу 1:0 і дві поразки теж з мінімальним рахунком 1:2. Так що тут сили можна порівняти. А ось у «Олександрії» підопічні Олександра Рябоконя взагалі впевнено виграли всі три попередні матчі (3:0, 2:0 і 5:1). І, нарешті, по-третє, після фіналу Кубку України «Десна» вже забезпечила собі участь у Лізі Європи на наступний сезон, а це значить, що певна задача-мінімум вже виконана і можна, в якійсь мірі, розкріпоститися, зіграти в останніх матчах з «Шахтарем», «Олександрією» та «Зорею» в свій футбол і намагатися досягти позитивного результату.

Ще можна занести в актив чернігівським футболістам те, що після виходу із карантину, вони досить багато забивають голів. Так, починаючи з 30 травня, «Десна» в шести матчах 18 разів вразила ворота суперників, що в середньому по 3 м'ячі за гру. Якщо команда продовжить в тому ж ключі, то реально може розраховувати на підсумковий успіх. До речі, оборона, за цей період пропустила вдвічі менше - 9 голів.

Тепер кілька слів про «Шахтар». Вже точно не зіграють з «Десною» Микола Матвієнко, Марлос і Жуніор Мораєс, які до кінця чемпіонату отримали можливість трохи відпочити від футболу. Є інформація про те, що наставник гірників Луїш Каштру звільнив від тренувального процесу ще ряд гравців основи і вони після матчу у Чернігові теж вирушать у короткострокову відпустку. Тому знову діючий чемпіон країни, як і в ряді попередніх поєдинків, вдасться до ротації складу. Проте, знаючи силу лави запасних донецького клубу і те, як самі гравці і тренер відносяться до матчів Прем'єр-Ліги, можна не сумніватися, що «Шахтар» теж буде прагнути до перемоги, тим більше, що днями вже остаточно стали відомі дати проведення матчів нинішньої Ліги Європи. Тому зустріч з «Десною» буде хорошим приводом для тренерського штабу, щоб ще раз перевірити в справі найближчий резерв.

Судити матч «Десна» - «Шахтар» буде арбітр з Харкова Анатолій Абдула. Цікаво, що в нинішньому сезоні від тричі обслуговував ігри за участю гірників, які один матч виграли (у «Олександрії» 3:1), один раз зіграли внічию (з «Маріуполем» 1:1), і один раз програли («Зорі» 0:1). А ось з «Десною шляхи-дороги харків'янина в цьому чемпіонаті не перетиналися. В останній раз Абдула судив матч чернігівської команди 25 травня 2019 року ще в попередньому сезоні, коли «Десна» вдома обіграла київський «Арсенал» з рахунком 1:0.

Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ

Орієнтовні склади:

«Десна»: Паст, Конопля, Гітченко, Тамм, Д.Фаворов, Огіря, Картушов, Старенький, Тотовицький, Кузик, Філіппов

«Шахтар»: Трубін, Болбат, Хочолава, Вітао, Сіпріано, Коваленко, Піхальонок, Коноплянка, Соломон, Тете, Фернандо

12 липня, неділя

«Десна» — «Шахтар»
Чернігів. Стадіон імені Ю.Гагаріна. 19:30
ТБ-трансляція на телеканалі «УНІАН»
ДЕСНА - ШАХТАР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 18:40
    0
    состав по сильнее чем у спорт юа, Пятов, Кривцов, Степаненко в старте.
    banty31
      banty31, 12.07.2020 17:45
    0
    https://youtu.be/a6K6bH-Y8R8 - Очень интересно
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 12.07.2020 17:41
    +2
    Шахта допоможіть Десні зайняти 2 місце
    JV
    online
      JV, 12.07.2020 17:40
    -2
    Surkisfuilo, 12.07.2020 11:46
    Це ти про Динамо (Київ)?
    Это он про вагину на груди у твоей аватарки
    y-grec
      y-grec, 12.07.2020 15:58
    +3
    Десні вже гарантовані єврокубки, але ще не гарантований п'ядестал.
    Але я думаю, що Рябоконь знайде стратегію проти вочевидь ослабленого Шахтаря і вийде на фінішну пряму із впевненим другим місцем.
    Навіть в минулому матчі проти донечан, що для чернігівців був не надто вдалим, Десна спромоглася забити 2 м'ячі, саме в ті моменти, коли Шахтар припускався помилок.
    Бо хай Шахтар зараз сільніший за будь-яку іншу команду УПЛ, Шахтар все ще не безгрішний, а зараз він буде ще й немотивований.
    Вірю в Десну, вірю в Рябоконя, вірю в 2 місце Десни за підсумками сезону!
    Сергей Виртос
      Сергей Виртос, 12.07.2020 15:45
    +3
    Якщо прогноз сайта збудеться і дійсно буде 2:1 то Десна на 90 % буду мати 2 місце в чемпіонаті, так як в наступному турі Динамо зустрінеться з Зорею і хтось очки там втратить
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 12.07.2020 15:22
    +5
    Шахтеру самое время дать игровую практику молодым... даже при проиграше польза для команды на будущее...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 14:41
    0
    в чудеса не верю, 0-0
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 14:35
    +3
    Trasher311987, 12.07.2020 11:11
    Толковый тренер это когда ты раскрываешь полностью футболистов новых и даёшь с ними результат.
    Посмотрим шахтер без Тайсона Марлоса Исмаили.
    Если я не прав буду я извинюсь
    Кстати игра фк «наследие хацкевича» без лидеров (вербича, пены, цыганкова) напоминает разговор азарова на украинском - бессмысленная и беспощадная... доказано недавним матчем с Зарей.. так что не надо ля-ля, лидеры есть лидеры
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.07.2020 14:32
    0
    1:1 Десна-Шахтер.
    2:2 Динамо-Александрия.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 12:25
    +4
    Trasher311987, 12.07.2020 10:13
    Никогда, даже когда надо чтобы Десна потеряла очки я не буду болеть за кротов.
    Десна только победа.
    Покажите всей Украине что чемпионство до сих пор берет Луческу, не Фонсека и не Каштру.

    Мааааааантра... давай ещё про стареющих бразильцев
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 12:24
    +5
    Bolshoi, 12.07.2020 11:47
    Я тоже с удовольствием гляну как кротов поставят раком.
    Раком ты стоишь всю жизнь свою.....
    Surkisfuilo
    online
      Surkisfuilo, 12.07.2020 11:57
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 11:43
    В данном случае буду тоже за Десну, ведь чем ниже динамовская чайкопомойка тем лучше.
    Дай Бог! В цьому році може скластися хороша ситуація для нас: Динамо як переможець Кубка України вже в групі ЛЄ. Якщо Зоря займе 2 місце - це теж гарантований вихід туди ж (про прохід в групу Ліги Чемпіонів мовчу - якщо таке чудо станеться, боюсь, що там Зоря не набере жодного очка). А Десна, якщо займе третє місце, теж напряму потрапить в групу Ліги Європи. А якщо ще й Олександрія, натхненна досвідом минулого сезону, проб'ється туди через кваліфікацію - це взагалі буде рай для всіх боліл! Тим більше треба відігравати відставання в таблиці коефіцієнтів УЄФА, щоб зберегти дві команди в зоні ЛЧ та три - в зоні ЛЄ.
    Тому хай сьогодні переможуть Десна та Олександрія
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 12.07.2020 11:49
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Хорошо что нет кротового пула, футбол иногда можно посмотреть.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2020 11:47
    -7
    Андрей Овчаренко, 12.07.2020 10:22
    Клуб хейтить это одно, но Каштру, имхо, вполне толковый тренер.
    евро кубки покажут, пока что у шахты как обычно, как важный матч в ЛЧ так мордой в газон традиционный с Аталантой, в этом пока ничего не поменялось
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 12.07.2020 11:47
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkisfuilo, 12.07.2020 11:46
    Це ти про Динамо (Київ)?
    Цэ я про украинский футбол
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 12.07.2020 11:47
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 11:43
    В данном случае буду тоже за Десну, ведь чем ниже динамовская чайкопомойка тем лучше.
    Я тоже с удовольствием гляну как кротов поставят раком.
    Surkisfuilo
    online
      Surkisfuilo, 12.07.2020 11:46
    +2
    Bolshoi, 12.07.2020 11:38
    На счёт пепла согласен. С 2012 года, когда убрали Суркиса, только вниз и в хлам.
    Це ти про Динамо (Київ)?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 11:43
    +5
    Trasher311987, 12.07.2020 10:13
    Никогда, даже когда надо чтобы Десна потеряла очки я не буду болеть за кротов.
    Десна только победа.
    Покажите всей Украине что чемпионство до сих пор берет Луческу, не Фонсека и не Каштру.
    В данном случае буду тоже за Десну, ведь чем ниже динамовская чайкопомойка тем лучше.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 12.07.2020 11:39
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 12.07.2020 11:30
    Зелёные поля вокруг,
    И хоть бы желтизна пробилась,
    Но столь силен сейчас наш клуб,
    Соперникам победа и не снилась
    Шахтер - это оранжевый дракон,
    Все на пути он в пепел превращает,
    И кто сегодня чемпион,
    Только Шахтер только наш клуб решает!
    Вулкан, оранжевая лава на пути,
    В тлен превратит того, кто нас не уважает,
    Шахтер наш лучше ты не зли,
    Обиды он ведь не прощает!
    И да, меньше шарься по конопляным полям.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.07.2020 10:22
    +12
    Trasher311987, 12.07.2020 10:13
    Никогда, даже когда надо чтобы Десна потеряла очки я не буду болеть за кротов.
    Десна только победа.
    Покажите всей Украине что чемпионство до сих пор берет Луческу, не Фонсека и не Каштру.
    Клуб хейтить это одно, но Каштру, имхо, вполне толковый тренер.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 12.07.2020 11:34
    +9
    Удачи Шахтеру. Интересно посмотреть на молодежь) Но если проиграют, ничего страшного не случится, и камни с небе не полетят))
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 12.07.2020 10:04
    +6
    Шахтёр должен повторить путь Агробизнеса, который обыграл Рух и слился Горняку-Спорт. В результате Ингулец возглавил таблицу ПФЛ.
    Без основы это будет не очень обидно. Хватит 1:0 в пользу Десны.
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 12.07.2020 15:22
    +5
    Шахтеру самое время дать игровую практику молодым... даже при проиграше польза для команды на будущее...
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 12:24
    +5
    Bolshoi, 12.07.2020 11:47
    Я тоже с удовольствием гляну как кротов поставят раком.
    Раком ты стоишь всю жизнь свою.....
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 11:43
    +5
    Trasher311987, 12.07.2020 10:13
    Никогда, даже когда надо чтобы Десна потеряла очки я не буду болеть за кротов.
    Десна только победа.
    Покажите всей Украине что чемпионство до сих пор берет Луческу, не Фонсека и не Каштру.
    В данном случае буду тоже за Десну, ведь чем ниже динамовская чайкопомойка тем лучше.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 12:25
    +4
    Trasher311987, 12.07.2020 10:13
    Никогда, даже когда надо чтобы Десна потеряла очки я не буду болеть за кротов.
    Десна только победа.
    Покажите всей Украине что чемпионство до сих пор берет Луческу, не Фонсека и не Каштру.

    Мааааааантра... давай ещё про стареющих бразильцев
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 12.07.2020 11:10
    +4
    Гра з "Шахтарем" вирішальна для "Десни"! Тому вони мають зіграти її дуже сконцентровано і агонистично всі 90 хвилин гри! Вважаю,що "Десна" в цьому році ще не показувала такої гри. Навіть з київським "Динамо". Тобто все залежить від самих чернігівців! А "Шахтар" вже чемпіон.Тобто шаленої мотивації в них нема. Тому зіграє так,як дозволить йому суперник...
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 12.07.2020 10:25
    +4
    Trasher311987, 12.07.2020 10:13
    Никогда, даже когда надо чтобы Десна потеряла очки я не буду болеть за кротов.
    Десна только победа.
    Покажите всей Украине что чемпионство до сих пор берет Луческу, не Фонсека и не Каштру.
    y-grec
      y-grec, 12.07.2020 15:58
    +3
    Десні вже гарантовані єврокубки, але ще не гарантований п'ядестал.
    Але я думаю, що Рябоконь знайде стратегію проти вочевидь ослабленого Шахтаря і вийде на фінішну пряму із впевненим другим місцем.
    Навіть в минулому матчі проти донечан, що для чернігівців був не надто вдалим, Десна спромоглася забити 2 м'ячі, саме в ті моменти, коли Шахтар припускався помилок.
    Бо хай Шахтар зараз сільніший за будь-яку іншу команду УПЛ, Шахтар все ще не безгрішний, а зараз він буде ще й немотивований.
    Вірю в Десну, вірю в Рябоконя, вірю в 2 місце Десни за підсумками сезону!
    Сергей Виртос
      Сергей Виртос, 12.07.2020 15:45
    +3
    Якщо прогноз сайта збудеться і дійсно буде 2:1 то Десна на 90 % буду мати 2 місце в чемпіонаті, так як в наступному турі Динамо зустрінеться з Зорею і хтось очки там втратить
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 14:35
    +3
    Trasher311987, 12.07.2020 11:11
    Толковый тренер это когда ты раскрываешь полностью футболистов новых и даёшь с ними результат.
    Посмотрим шахтер без Тайсона Марлоса Исмаили.
    Если я не прав буду я извинюсь
    Кстати игра фк «наследие хацкевича» без лидеров (вербича, пены, цыганкова) напоминает разговор азарова на украинском - бессмысленная и беспощадная... доказано недавним матчем с Зарей.. так что не надо ля-ля, лидеры есть лидеры
    Наливайко Діма
      Наливайко Діма, 12.07.2020 17:41
    +2
    Шахта допоможіть Десні зайняти 2 місце
    Surkisfuilo
    online
      Surkisfuilo, 12.07.2020 11:46
    +2
    Bolshoi, 12.07.2020 11:38
    На счёт пепла согласен. С 2012 года, когда убрали Суркиса, только вниз и в хлам.
    Це ти про Динамо (Київ)?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 12.07.2020 11:30
    +2
    Зелёные поля вокруг,
    И хоть бы желтизна пробилась,
    Но столь силен сейчас наш клуб,
    Соперникам победа и не снилась
    Шахтер - это оранжевый дракон,
    Все на пути он в пепел превращает,
    И кто сегодня чемпион,
    Только Шахтер только наш клуб решает!
    Вулкан, оранжевая лава на пути,
    В тлен превратит того, кто нас не уважает,
    Шахтер наш лучше ты не зли,
    Обиды он ведь не прощает!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 18:40
    0
    состав по сильнее чем у спорт юа, Пятов, Кривцов, Степаненко в старте.
    banty31
      banty31, 12.07.2020 17:45
    0
    https://youtu.be/a6K6bH-Y8R8 - Очень интересно
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 14:41
    0
    в чудеса не верю, 0-0
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.07.2020 14:32
    0
    1:1 Десна-Шахтер.
    2:2 Динамо-Александрия.
    Surkisfuilo
    online
      Surkisfuilo, 12.07.2020 11:57
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 11:43
    В данном случае буду тоже за Десну, ведь чем ниже динамовская чайкопомойка тем лучше.
    Дай Бог! В цьому році може скластися хороша ситуація для нас: Динамо як переможець Кубка України вже в групі ЛЄ. Якщо Зоря займе 2 місце - це теж гарантований вихід туди ж (про прохід в групу Ліги Чемпіонів мовчу - якщо таке чудо станеться, боюсь, що там Зоря не набере жодного очка). А Десна, якщо займе третє місце, теж напряму потрапить в групу Ліги Європи. А якщо ще й Олександрія, натхненна досвідом минулого сезону, проб'ється туди через кваліфікацію - це взагалі буде рай для всіх боліл! Тим більше треба відігравати відставання в таблиці коефіцієнтів УЄФА, щоб зберегти дві команди в зоні ЛЧ та три - в зоні ЛЄ.
    Тому хай сьогодні переможуть Десна та Олександрія