12.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар в гостях впевнено обіграв Десну

Чернігівська команда не змогла піднятися на другу сходинку таблиці

Шахтар в гостях впевнено обіграв Десну

Для футболістів «Десни» цей матч багато вирішував в плані боротьби не тільки за одне з призових місць, а й за надію вже цієї осені виступити у кваліфікації до Ліги чемпіонів. У разі перемоги над чемпіоном країни підопічні Олександра Рябоконя ще на крок наближалися до цієї мети, а ось втрата очок віддаляла чернігівську команду від неї, хоча остаточно і не позбавляла всіх шансів.

Незважаючи на те, що «Шахтар» вже забезпечив собі золоті медалі, наставник гірників Луїш Каштру виставив на цю гру склад, який більш ніж наполовину складався із основи. Лише деякі позиції посіли гравці, що не так часто виходили в нинішньому сезоні з перших хвилин - це захисник Вітао, а також гравці середньої лінії та атаки Майкон, Тете, Соломон і Фернандо.

Вже на першій хвилині матчу господарі поля заробили кутовий удар біля воріт Андрія Пятова, але розіграти його як слід не змогли. Гірники відповіли небезпечним моментом на 7-й хвилині, проте і тут до завершального удару справа не дійшла. І далі гра проходила на зустрічних курсах - «Шахтар» намагався більше атакувати позиційно, використовуючи всю ширину поля, а «Десна» намагалася швидко переводити м'яч вперед, використовуючи швидкісні якості гравців лінії нападу.

Ближче до середини тайму гра трохи заспокоїлася і з тих моментів, які заслуговували на увагу, можна згадати хіба що сольний прохід по центру Фернандо на 19-й хвилині, що завершився неточним ударом по воротах.

А потім протягом двох хвилин гості забили два м'ячі. Спочатку на 25-й хвилині після розіграшу кутового м'яч потрапив до Манора Соломона і той красивим сильним ударом приблизно з кута штрафного майданчика спрямував м'яч під поперечину. Євген Паст явно був не готовий до такого удару і пропустив м'яч у ворота. І буквально тут же за хвилину грубо помилився Максим Імереков, який вирішив на своїй половині поля обіграти Манора Соломона. Футболіст «Десни» м'яч втратив, а ізраїльтянин до свого голу додав ще й результативну передачу. Він побачив ривок по центру Тете і віддав тому пас на хід. Бразилець все зробив майстерно і без особливих проблем переграв воротаря суперників.

Здавалося, що після такого «нокдауну» місцевій команді буде непросто повернутися в гру, але до честі її гравців, вони досить швидко прийшли до тями і вже на 29-й хвилині один гол відіграли. Сталося це після розіграшу кутового - Орест Кузик подав з правого флангу, а Андрій Гітченко вище за всіх вистрибнув і головою точно пробив під дальню штангу.

Через деякий час «Десна» двічі мала можливість для того, щоб відновити рівновагу. Так, на 31-й хвилині Олександр Філіппов опинився в хорошій позиції прямо перед воротами суперників, проте вирішив віддати передачу наліво на Ореста Кузика, а той цього явно не очікував. А ще за три хвилини вже Кузик стрімко промчав по лівому флангу і, змістившись трохи в центр, сильно пробив в ближній нижній кут - гостей тут виручила блискуча реакція Андрія Пятова, який перевів м'яч на кутовий.

До кінця тайму гра знову пішла на зустрічних курсах, і забити могли як господарі поля, так і гості, але більше до перерви голів не було. А на самому початку другої половини зустрічі Олександр Філіппов втік один на один з голкіпером гірників, проте переграти його не зумів - Андрій Пятов перевів м'яч на кутовий.

«Десна» посилила свій тиск і на якийсь час притиснула «Шахтар» до своїх воріт. Проте, до гольових моментів справа не дійшла. Що стосується гостей, то тепер вони стали більше діяти на контратаках і на 53-й хвилині Манор Соломон цілком міг оформити дубль, але цього разу м'яч пролетів поруч зі штангою. Був ще непоганий удар від Фернандо на 57-й хвилині і знову м'яч у ворота не влучив.

І все ж гірники досягли свого на 59-й хвилині. Під час чергової контратаки м'яч потрапив до Майкона, який перебував поблизу лінії штрафного майданчика, і той, не довго думаючи, сильно і точно пробив по воротах - Євген Паст в цьому епізоді не зміг виручити свою команду. Втім, не минуло й двох хвилин, як «Десна» знову скоротила відставання до мінімуму. Цього разу Олександр Філіппов наважився на удар з дальньої дистанції, до чого Андрій Пятов виявився не готовим.

Ось так цікаво і стрімко розвивалися події в цьому матчі. Але і це ще було не все. На 69-й хвилині Максим Імереков борцівським прийомом зупинив у своєму штрафному майданчику Алана Патріка і арбітр матчу Анатолій Абдула без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий чітко виконав пенальті.

Навіть в такій ситуації «Десна» не опустила руки і намагалася відігратися. І дійсно мала кілька хороших моментів. Так, на 73-й хвилині Пилип Будківський постарався перекинути м'яч через Андрія Пятова, що далеко вийшов з воріт, але м'яч перелетів і через поперечину. А ще за дві хвилини вже Андрій Мостовий зліва бив у нижній кут, але досвідчений голкіпер гостей зіграв надійно, відбивши м'яч на кутовий.

До самого кінця матчу обидві команди багато атакували, намагаючись змінити рахунок на табло. Причому і Луїш Каштру, і Олександр Рябоконь використали майже весь ліміт замін, щоб підтримати високий темп в грі. Наприклад, на 86-й хвилині Данило Сікан головою бив у правий від себе кут воріт, але Євген Паст перевів м'яч у штангу, після чого той вилетів в поле. А потім воротар «Десни» самовіддано кинувся в ноги Маркосу Антоніо і не дозволив тому вразити свої ворота.

В підсумку в такому яскравому і багатому на голи поєдинку «Шахтар» виграв 4:2 і ще більше збільшив відрив від своїх переслідувачів.

Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ

Українська Прем'єр-ліга. 32-й тур.

«Десна» - «Шахтар» – 2:4

 Гітченко (29), Філіппов (62) - Соломон (25), Тете (26), Майкон (60), Патрік (69, з пенальті).

 Мостовий (71).

«Десна»: Паст, Фаворов, Тамм (Арвеладзе, 78), Гітченко, Імереков, Огиря, Домбровський, Кузик (Картушов, 61), Западня (Мостовий, 61), Тотовіцкій (Будковський, 61), Філіппов (Хльобас, 83).

«Шахтар»: Пятов, Додо, Кривцов, Вітао, Болбат (Сіпріано, 76), Майкон (Маркос, 70), Степаненко, Патрік, Тете (Мудрик, 82), Соломон (Тайсон, 70), Фернандо (Сікан, 76).

Стадіон: ім. Ю. Гагаріна (Чернігів).

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AK_228
    online
      AK_228, 13.07.2020 09:24
    +1
    Олег Кулініч, 13.07.2020 09:17
    Да ничего он не спасает. Он берет то, что любой вратарь уровня УПЛ должен и берет. Все.
    согласен, оборона проблема, в том числе и вратарь... ну пока так, нет равноценной замены
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.07.2020 09:17
    0
    AK_228, 13.07.2020 09:13
    то что он как пес из мультика?! так это уже года два-три, где то спасет, где то нелепо пропустит.
    Может будут усиленно Трубина обкатывать к еврокубкам и новому чемпу
    Да ничего он не спасает. Он берет то, что любой вратарь уровня УПЛ должен и берет. Все.
    AK_228
    online
      AK_228, 13.07.2020 09:16
    +1
    Олег Кулініч, 13.07.2020 09:15
    Шо Трубин? В одном матче две бабочки пропустил? И все, никакой? Люди, вы действительно дауны, та Трубин против Пяточкина шо небо и земля
    не прикалуй... вроде как ты никогда в штаны не срал
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.07.2020 09:15
    0
    AK_228, 12.07.2020 22:37
    Пока что Трубин что Пятов... играем вдесятером ... хотя пяточкин потянул пару раз неплохо
    Шо Трубин? В одном матче две бабочки пропустил? И все, никакой? Люди, вы действительно дауны, та Трубин против Пяточкина шо небо и земля
    AK_228
    online
      AK_228, 13.07.2020 09:13
    +1
    Олег Кулініч, 13.07.2020 09:08
    Смотрел он матч. И кое-что правильно он пишет. Не про то, конечно, что кротовню тянут, а про то что у многих тут не хватает ума матч обсудить. И про Пятова он очень правильно написал, а ведь это большая проблема. Я не хочу, чтоб из-за него (Пятова) Шахта или сборная где-то продула то, что должна была выиграть
    то что он как пес из мультика?! так это уже года два-три, где то спасет, где то нелепо пропустит.
    Может будут усиленно Трубина обкатывать к еврокубкам и новому чемпу
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.07.2020 09:12
    +1
    DKTheBest2, 12.07.2020 22:44
    Сьогодні обидва голи П'ятова. Могло бути і більше, просто Десна не попадала в рамку воріт.
    Не знаю чи П'ятов так здав, чи просто зливав гру?
    Я вже два місяця волаю, шоб на пенсію вже йшов. Тільки зара дійшло до більшості, то ж видно було уже давно, шо Пяточкін ніякий
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.07.2020 09:08
    0
    AK_228, 12.07.2020 22:25
    Конечно ты клоун... а кто ты!? Чучело, которое пишет про слитый матч Десной...
    Ты даже матч не смотрело, ладно не клоун... скоморох
    Смотрел он матч. И кое-что правильно он пишет. Не про то, конечно, что кротовню тянут, а про то что у многих тут не хватает ума матч обсудить. И про Пятова он очень правильно написал, а ведь это большая проблема. Я не хочу, чтоб из-за него (Пятова) Шахта или сборная где-то продула то, что должна была выиграть
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 22:51
    +1
    DKTheBest2, 12.07.2020 22:44
    Сьогодні обидва голи П'ятова. Могло бути і більше, просто Десна не попадала в рамку воріт.
    Не знаю чи П'ятов так здав, чи просто зливав гру?
    Сдал реально, уже как пару лет нет стабильности, лажает чаще чем спасает
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.07.2020 22:44
    +1
    AK_228, 12.07.2020 22:37
    Пока что Трубин что Пятов... играем вдесятером ... хотя пяточкин потянул пару раз неплохо
    Сьогодні обидва голи П'ятова. Могло бути і більше, просто Десна не попадала в рамку воріт.
    Не знаю чи П'ятов так здав, чи просто зливав гру?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2020 22:40
    +3
    Сікан,Мудрик-нарешті!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2020 22:38
    +5
    Патрік нарешті заграв,став одним з провідних гравців команди.Забиває кожну гру.Хто б подумав.Мільонів на десять Ахметов розбагатіє
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 22:37
    0
    DKTheBest2, 12.07.2020 22:32
    А П'ятов грав за Десну.
    Пока что Трубин что Пятов... играем вдесятером ... хотя пяточкин потянул пару раз неплохо
    JulikoB
    online
      JulikoB, 12.07.2020 22:32
    -1
    AK_228, 12.07.2020 22:31
    Да, ты в зоологии ты разбираешься лучше чем в футболе....
    Глупый скоморох
    Та да, тебя примата вижу насквозь.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.07.2020 22:32
    +4
    А П'ятов грав за Десну.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 22:31
    +3
    JulikoB, 12.07.2020 22:30
    Кому и кобыла невеста.
    Да, ты в зоологии ты разбираешься лучше чем в футболе....
    Глупый скоморох
    JulikoB
    online
      JulikoB, 12.07.2020 22:30
    -4
    AK_228, 12.07.2020 22:28
    Скоморох, конечно смотрел, отличный матч хороших команд
    Кому и кобыла невеста.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 12.07.2020 22:29
    -4
    AK_228, 12.07.2020 22:27
    Отдыхай малец... завтра панамку одевай, береги мозжечок свой
    Сходил уже под себя? Пусть твои дети оденут тебе подгузник.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 22:28
    +1
    JulikoB, 12.07.2020 22:26
    А ты его смотрело? Я в цирк в детстве любил ходить, а сейчас у меня другие предпочтения, я забавляюсь с дегенератов.
    Скоморох, конечно смотрел, отличный матч хороших команд
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 22:27
    +1
    JulikoB, 12.07.2020 22:25
    Пердуплет марш в туалет.
    Отдыхай малец... завтра панамку одевай, береги мозжечок свой
    JulikoB
    online
      JulikoB, 12.07.2020 22:26
    -5
    AK_228, 12.07.2020 22:25
    Конечно ты клоун... а кто ты!? Чучело, которое пишет про слитый матч Десной...
    Ты даже матч не смотрело, ладно не клоун... скоморох
    А ты его смотрело? Я в цирк в детстве любил ходить, а сейчас у меня другие предпочтения, я забавляюсь с дегенератов.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 21:31
    +13
    Подводя итоги:Шахтер дарит Динамо шанс за шансом на 2-е место, но Динамо раз за разом "благородно" эти шансы отклоняет.
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 12.07.2020 22:14
    +7
    JulikoB, 12.07.2020 21:51
    Пеналь левый, тянут кротовню даже в незначащих играх.
    Ты клоун тупой! Ты реально смешной! если бы в этом случае тянули шахтёр, то победителем в этом матче была Десна! А твой супер клуб по окончании этого тура на 4ом месте! Баран! Ты хоть мозг включай наполовину, когда такую чушь пишешь!
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 12.07.2020 21:47
    +7
    С уверенной победой, смена старикам есть. Десна молодцы, спасибо за игру.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 21:39
    +7
    JulikoB, 12.07.2020 21:38
    Десна слила игру, разве что сами себе не забивали.

    Иди спать, мамин фантазёр
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 21:43
    +6
    JulikoB, 12.07.2020 21:41
    А ты чей пиздуплет, пробиркин?
    Отдыхай соплячок.... ты смешон в своём бессилии и зависти
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 21:31
    +6
    K_Sarioglo@i.ua, 12.07.2020 21:31
    Подводя итоги:Шахтер дарит Динамо шанс за шансом на 2-е место, но Динамо раз за разом "благородно" эти шансы отклоняет.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 12.07.2020 21:29
    +6
    С победой лучший клуб Украины!))) Уверенная победа! Молодежь понравилась, Соломон - топ!!))
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2020 22:38
    +5
    Патрік нарешті заграв,став одним з провідних гравців команди.Забиває кожну гру.Хто б подумав.Мільонів на десять Ахметов розбагатіє
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 12.07.2020 21:47
    +5
    JulikoB, 12.07.2020 21:38
    Десна слила игру, разве что сами себе не забивали.
    Очередное доказательство что среди дерьнамовского сброда нормальных людей нету)
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 21:33
    +5
    Шахтер держит марку чемпиона и вроде бы вышел полуосновным составном , но все равно настроенные на победу, если бы не откровенные ошибки обороны, может и этих двух мячей не было!!!
    Динамо не бзди, Шахтер не подведёт!!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.07.2020 22:32
    +4
    А П'ятов грав за Десну.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 21:35
    +4
    Вячеслав Самойлов, 12.07.2020 21:33
    Шахтер с победой! Молодежь показывает, что тоже умеет кое-что на поле.
    Хотя сыгранности между многими видно что недостает.
    Тайсон: вышел и не понял, зачем. В отсутствие (кроме Патрика) - с кем ему взаимодействовать в атаке - похоже бразилец растерялся и похоже, так и не вписался в игру (хотя атаки и старался разгонять)...
    Мудрик - несколько раз неплохо подключался, раз неплохо навешивал.
    Сикан - похоже, "потерялся" на поле (что обычно и делают большинство нападающих в Шахтере при бразильской полузащите, разве что - кроме Мораеса, который находит свои моменты), особенно ничем не запомнился...
    У Сикана был отличный удар головой после навеса Мудрика, вратарь спас
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 12.07.2020 21:31
    +4
    Это и есть чемпионский уровень. Никаких сливов, подстав и договорняков.
    Динамо оставит флаг Шахтёра в Киеве
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 12.07.2020 21:28
    +4
    Ось вам і молодь Шахтаря! Всім тим, що кричать: "старики Тайсон, Марлос та Ісмаїлі підуть, то Шахтар загнеться" наша бразильська молодь сьогодні затулила поиски, причому вже далеко не вперше! Ця команда здатна зайти дуже далеко! Браво!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 12.07.2020 22:40
    +3
    Сікан,Мудрик-нарешті!
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 22:31
    +3
    JulikoB, 12.07.2020 22:30
    Кому и кобыла невеста.
    Да, ты в зоологии ты разбираешься лучше чем в футболе....
    Глупый скоморох
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 12.07.2020 22:15
    +3
    Хотя какой там мозг там же одни опилки!!!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.07.2020 22:03
    +2
    Я смотрю Мариуполь не сильно рвется в плей офф За ЛЕ.
    У Ворсклы появляются шансы, в случае успеха в личке.
    Жалко Динамо уже В ЛЕ, а то могли повторить...
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 12.07.2020 21:53
    +2
    Хоменгуэй писал " интеллигентному человеку иногда необходимо напиться, для того что бы на равных общаться с дураками" , жаль что я не пью.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 12.07.2020 21:33
    +2
    Шахтер с победой! Молодежь показывает, что тоже умеет кое-что на поле.
    Хотя сыгранности между многими видно что недостает.
    Тайсон: вышел и не понял, зачем. В отсутствие (кроме Патрика) - с кем ему взаимодействовать в атаке - похоже бразилец растерялся и похоже, так и не вписался в игру (хотя атаки и старался разгонять)...
    Мудрик - несколько раз неплохо подключался, раз неплохо навешивал.
    Сикан - похоже, "потерялся" на поле (что обычно и делают большинство нападающих в Шахтере при бразильской полузащите, разве что - кроме Мораеса, который находит свои моменты), особенно ничем не запомнился...