Десна вперше в історії зіграє в єврокубках

Чернігівський клуб повинен подякувати «Динамо» за достроковий вихід на євроарену

Десна вперше в історії зіграє в єврокубках
© ФК Десна

Перемога київського «Динамо» у фіналі Кубка України забезпечила їм, а також «Десні» і «Зорі» участь в єврокубках.

Відзначимо, що луганчани в останні роки є постійним учасником Ліги Європи, а ось чернігівський клуб вперше в історії зіграє на європейській арені.

Якщо «Десна» фінішує другою в чемпіонаті, то буде стартувати з третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, який в цьому році буде складатися з одного матчу. Якщо «сіверяни» стануть третіми, а «Динамо» другим, то чернігівці відправляться напряму в групу Ліги Європи. Якщо другою буде «Зоря», то команді Олександра Рябоконя в будь-якому випадку доведеться грати кваліфікацію ЛЄ.

Відзначимо, що ще одне єврокубкове місце від України буде розіграно в плей-оф, в якому братимуть участь «Олександрія», «Колос», «Дніпро-1» і друга найкраща команда з другої шістки. П'яте місце зіграє з восьмим, а шосте з сьомим. Переможці змагатимуться за останню путівку до кваліфікації Ліги Європи.

Єврокубкові розклади для українських клубів на сезон 2020/21

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Володимир Клепач, Sport.ua

(222 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    y-grec
      y-grec, 09.07.2020 20:05
    +1
    Десні в останніх 3 матчах достатньо 2 перемог, щоб опинитися не нижче 3го місця і взяти медалі.
    Пам'ятаю, як років так з 18 тому вперше потрапив на матч Десни, і з того часу мріяв побачити Десну в еліті. Ще 5 років тому це здавалося нездійсннним, 3 роки тому, коли відбулася та махінація з Вересом та ПФК Львів, було надзвичайно прикро, що Десна не вийшла в УПЛ, а тепер Десна в одному кроці від п'ядесталу. Шкода, що я поїхав з Чернігова і не мав змоги потрапити на жоден з матчів Десни у Прем'єр Лізі, а, за іронією долі, коли приїхав, то ввели карантин. Не знаю на кого натрапить Десна в Єврокубках, але я зроблю все від мене можливе, щоб потрапити на їхній гостьовий матч!
    George Abuladze
      George Abuladze, 09.07.2020 13:25
    +3
    Игорю Михайловичу стоит задуматься, а не пригласить ли тренером Динамо - Буряка, возможно решение о его отставке. после влета в Киеве Туну было преждевременным и сделанным сгоряча?
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 09.07.2020 13:25
    0
    Справедливо. По игре лучшая сейчас команда УПЛ с лучшим украинским тренером, с хорошим подбором игроков и с достаточной глубиной состава.
    Очень симпатичная команда.
    Будем болеть.
    BekXan
      BekXan, 09.07.2020 13:20
    +3
    Удачи Десне ,хорошая команда.Жаль только одно что руководство так и не смогло решить вопрос со стадионом с другой стороной.Увы там не всё так просто.И теперь ЛЕ болельщикам прийдётся ехать в другой город.
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 09.07.2020 12:41
    +1
    Десна выглядит командой, которая стремится к одной цели - второе место.
    А к чему стремится Динамо мне не понятно. Тренер делает неудачные эксперименты на поле и замены. Игроки не стараются даже, как по мне. С каждым матчем игра все хуже и хуже.
    kerch30
    online
      kerch30, 09.07.2020 12:18
    -1
    D.Lanskoy, 09.07.2020 10:06
    Скромная Десна идет на 2 месте, вышла в еврокубки и реально претендует на Лигу чемпионов. Вот что значит работа тренера! Мне о Рябоконе все уши прожужжал мой друг, еще когда тот был тренером скромного Борисфена. Вот бы кого хотелось увидеть в Динамо. Хотя, наверное, это вряд ли возможно, зная игорька.
    не переживай он с Десной в ЛЧ вийдет, без Динамо обойдется
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 09.07.2020 12:11
    +1
    euro2012_za_2012euro, 09.07.2020 10:14
    Поздравляю Динамо с выходом в группу ЛЕ!!!
    Неправы были были те эксперты, которые говорили, что Десне и Заре необходим выигрыш кубка Динамо.
    Динамо кубок нужен был как воздух.
    Они рисковали обновить клубный антирекорд, с тех времён когда беляши были ещё горячими...
    Напомню тогда 4 в чемпе, победа в Кубке, проигрыш в Суперкубке.
    В этом году в теории можно было без выигрыша кубка вообще остаться без еврокубков!!! А это был бы эпичный залёт.
    2... Раз не до снаги тримати такий Клуб, - продай його. Охочих було декілька. Так ганьбити імена Людей, котрі приносили Славу Динамо у минулих десятиліттях може тільки тупоголова наднажерлива істота.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 09.07.2020 12:08
    -2
    euro2012_za_2012euro, 09.07.2020 10:14
    Поздравляю Динамо с выходом в группу ЛЕ!!!
    Неправы были были те эксперты, которые говорили, что Десне и Заре необходим выигрыш кубка Динамо.
    Динамо кубок нужен был как воздух.
    Они рисковали обновить клубный антирекорд, с тех времён когда беляши были ещё горячими...
    Напомню тогда 4 в чемпе, победа в Кубке, проигрыш в Суперкубке.
    В этом году в теории можно было без выигрыша кубка вообще остаться без еврокубков!!! А это был бы эпичный залёт.
    Так можливо б і краще, яко Динамо пролетіло повз ВСЕ Можливо хоч тоді цього суркісячого антифутбольного непотребу позбавили усього того, що має назву ДИНАМО??? Інакше цього смердюка не відлучиш від динамівської структури. Навіть умовний туземець умовного племені тумбо-юмбо розуміє, що вся проблема САМЕ у баризі по життю, - молодшому Суркісу. Раз не до снаги тримати таки
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 09.07.2020 10:43
    +3
    D.Lanskoy, 09.07.2020 10:06
    Скромная Десна идет на 2 месте, вышла в еврокубки и реально претендует на Лигу чемпионов. Вот что значит работа тренера! Мне о Рябоконе все уши прожужжал мой друг, еще когда тот был тренером скромного Борисфена. Вот бы кого хотелось увидеть в Динамо. Хотя, наверное, это вряд ли возможно, зная игорька.
    так хіба в ДК проблема лише в тренері?
    якраз в Ігорі і основна проблема
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 09.07.2020 10:14
    +2
    Поздравляю Динамо с выходом в группу ЛЕ!!!
    Неправы были были те эксперты, которые говорили, что Десне и Заре необходим выигрыш кубка Динамо.
    Динамо кубок нужен был как воздух.
    Они рисковали обновить клубный антирекорд, с тех времён когда беляши были ещё горячими...
    Напомню тогда 4 в чемпе, победа в Кубке, проигрыш в Суперкубке.
    В этом году в теории можно было без выигрыша кубка вообще остаться без еврокубков!!! А это был бы эпичный залёт.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 10:10
    +5
    kgbukraine, 09.07.2020 09:45
    Это что было? Стеб или пожелание пройти как можно дальше, заработав балы Украине? Ничего личного, просто двухзначная фраза.
    Естественно на проход. Почему кому то попадаются грузины и молдоване, а нам румыны или немцы?
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 09.07.2020 10:06
    +11
    Скромная Десна идет на 2 месте, вышла в еврокубки и реально претендует на Лигу чемпионов. Вот что значит работа тренера! Мне о Рябоконе все уши прожужжал мой друг, еще когда тот был тренером скромного Борисфена. Вот бы кого хотелось увидеть в Динамо. Хотя, наверное, это вряд ли возможно, зная игорька.
    kgbukraine
      kgbukraine, 09.07.2020 09:45
    +2
    Виктор Иванов, 09.07.2020 09:15
    Пусть им попадутся албанцы или молдованцы))
    Это что было? Стеб или пожелание пройти как можно дальше, заработав балы Украине? Ничего личного, просто двухзначная фраза.
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 09.07.2020 09:39
    +7
    Это конечно хорошо, но квалификация и групповой раунд ле это совершенно разные еврокубки. Вот в группу желаю попасть Десне.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 09:15
    +1
    Пусть им попадутся албанцы или молдованцы))
    axylinam
    online
      axylinam, 09.07.2020 09:11
    +2
    Если Десна выиграет у Шахтёра,то своего не упустит
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 09.07.2020 10:06
    +11
    Скромная Десна идет на 2 месте, вышла в еврокубки и реально претендует на Лигу чемпионов. Вот что значит работа тренера! Мне о Рябоконе все уши прожужжал мой друг, еще когда тот был тренером скромного Борисфена. Вот бы кого хотелось увидеть в Динамо. Хотя, наверное, это вряд ли возможно, зная игорька.
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 09.07.2020 09:39
    +7
    Это конечно хорошо, но квалификация и групповой раунд ле это совершенно разные еврокубки. Вот в группу желаю попасть Десне.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 10:10
    +5
    kgbukraine, 09.07.2020 09:45
    Это что было? Стеб или пожелание пройти как можно дальше, заработав балы Украине? Ничего личного, просто двухзначная фраза.
    Естественно на проход. Почему кому то попадаются грузины и молдоване, а нам румыны или немцы?
    George Abuladze
      George Abuladze, 09.07.2020 13:25
    +3
    Игорю Михайловичу стоит задуматься, а не пригласить ли тренером Динамо - Буряка, возможно решение о его отставке. после влета в Киеве Туну было преждевременным и сделанным сгоряча?
    BekXan
      BekXan, 09.07.2020 13:20
    +3
    Удачи Десне ,хорошая команда.Жаль только одно что руководство так и не смогло решить вопрос со стадионом с другой стороной.Увы там не всё так просто.И теперь ЛЕ болельщикам прийдётся ехать в другой город.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 09.07.2020 10:43
    +3
    D.Lanskoy, 09.07.2020 10:06
    Скромная Десна идет на 2 месте, вышла в еврокубки и реально претендует на Лигу чемпионов. Вот что значит работа тренера! Мне о Рябоконе все уши прожужжал мой друг, еще когда тот был тренером скромного Борисфена. Вот бы кого хотелось увидеть в Динамо. Хотя, наверное, это вряд ли возможно, зная игорька.
    так хіба в ДК проблема лише в тренері?
    якраз в Ігорі і основна проблема
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 09.07.2020 10:14
    +2
    Поздравляю Динамо с выходом в группу ЛЕ!!!
    Неправы были были те эксперты, которые говорили, что Десне и Заре необходим выигрыш кубка Динамо.
    Динамо кубок нужен был как воздух.
    Они рисковали обновить клубный антирекорд, с тех времён когда беляши были ещё горячими...
    Напомню тогда 4 в чемпе, победа в Кубке, проигрыш в Суперкубке.
    В этом году в теории можно было без выигрыша кубка вообще остаться без еврокубков!!! А это был бы эпичный залёт.
    kgbukraine
      kgbukraine, 09.07.2020 09:45
    +2
    Виктор Иванов, 09.07.2020 09:15
    Пусть им попадутся албанцы или молдованцы))
    Это что было? Стеб или пожелание пройти как можно дальше, заработав балы Украине? Ничего личного, просто двухзначная фраза.
    axylinam
    online
      axylinam, 09.07.2020 09:11
    +2
    Если Десна выиграет у Шахтёра,то своего не упустит
    y-grec
      y-grec, 09.07.2020 20:05
    +1
    Десні в останніх 3 матчах достатньо 2 перемог, щоб опинитися не нижче 3го місця і взяти медалі.
    Пам'ятаю, як років так з 18 тому вперше потрапив на матч Десни, і з того часу мріяв побачити Десну в еліті. Ще 5 років тому це здавалося нездійсннним, 3 роки тому, коли відбулася та махінація з Вересом та ПФК Львів, було надзвичайно прикро, що Десна не вийшла в УПЛ, а тепер Десна в одному кроці від п'ядесталу. Шкода, що я поїхав з Чернігова і не мав змоги потрапити на жоден з матчів Десни у Прем'єр Лізі, а, за іронією долі, коли приїхав, то ввели карантин. Не знаю на кого натрапить Десна в Єврокубках, але я зроблю все від мене можливе, щоб потрапити на їхній гостьовий матч!
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 09.07.2020 12:41
    +1
    Десна выглядит командой, которая стремится к одной цели - второе место.
    А к чему стремится Динамо мне не понятно. Тренер делает неудачные эксперименты на поле и замены. Игроки не стараются даже, как по мне. С каждым матчем игра все хуже и хуже.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 09.07.2020 12:11
    +1
    euro2012_za_2012euro, 09.07.2020 10:14
    Поздравляю Динамо с выходом в группу ЛЕ!!!
    Неправы были были те эксперты, которые говорили, что Десне и Заре необходим выигрыш кубка Динамо.
    Динамо кубок нужен был как воздух.
    Они рисковали обновить клубный антирекорд, с тех времён когда беляши были ещё горячими...
    Напомню тогда 4 в чемпе, победа в Кубке, проигрыш в Суперкубке.
    В этом году в теории можно было без выигрыша кубка вообще остаться без еврокубков!!! А это был бы эпичный залёт.
    2... Раз не до снаги тримати такий Клуб, - продай його. Охочих було декілька. Так ганьбити імена Людей, котрі приносили Славу Динамо у минулих десятиліттях може тільки тупоголова наднажерлива істота.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 09:15
    +1
    Пусть им попадутся албанцы или молдованцы))
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 09.07.2020 13:25
    0
    Справедливо. По игре лучшая сейчас команда УПЛ с лучшим украинским тренером, с хорошим подбором игроков и с достаточной глубиной состава.
    Очень симпатичная команда.
    Будем болеть.