Микола МАТВІЄНКО: «Спершу був фол Кривцова, тому призначили пенальті»

Захисник «Шахтаря» дав коментар за підсумками матчу Ліги Європи

2821
6
shakhtar.com

«Шахтар» у першому матчі плей-офф Ліги Європи обіграв «Бенфіку» 2:1, а коментар після гри дав захисник Микола Матвієнко.

«Якби перед грою сказали, що переможемо 2:1, то зраділи б. «Бенфіка» на ходу зараз. Але за підсумком ми створили більше моментів. Пропустили безглуздий гол, плюс скасували наш гол з VAR».

«Як суддя пояснив пенальті в наші ворота? Спершу був фол Кривцова, а потім офсайд. Тому поставили пенальті в наші ворота».

«Останні хвилин 10 першого і другого тайму були досить складними, суперник контролював м'яч. Ще нічого не вирішено, буде друга зустріч. Думаю, ми переграли суперника тактично», - сказав Матвієнко в ефірі телеканалу Футбол 1.

(12)

Топ-10 молодих обдарувань європейського футболу
Футбол | 08 травня 2024, 17:29 9

Золотий актив «Барси», зірка «МанСіті», надія Ірландії, улюбленець Пепа

ФОТО. Ключовий гравець Баварії травмувався на 25 хвилині матчу з Реалом
Футбол | 08 травня 2024, 22:45 0

Альфонсо Девіс замінив Сержа Гнабрі у поєдинку-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.