Українка впевнено стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії

17326
13
Twitter. Даяна Ястремська
Українська тенісистка Даяна Ястремська (№21 WTA) з перемоги стартувала на Australian Open. У матчі першого кола українка розібралася з переможницею кваліфікації Кайею Юван зі Словенії (№127 WTA).

Це була перша гра спортсменок в турі. Юван також дебютувала в основній сітці Australian Open.

Матч тривав 56 хвилин. Ястремська в першому сеті повела з рахунком 3:0, після чого взяла ще одну подачу суперниці і виграла сет з рахунком 6: 1. У другій партії українка тричі взяла подачу суперниці і перемогла з рахунком 6:1.

Australian Open. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) – Кайа Юван (Словенія) – 6:1, 6:1

У другому колі Ястремська змагатиметься проти екс-першої ракетки світу датчанки Каролін Возняцькі.

21 січня свої виступи на Australian Open розпочнуть українки Еліна Світоліна, Катерина Козлова і Катерина Бондаренко.

Опитування

Голосів 454
Хто, на ваш погляд, виграє Australian Open 2020 у жінок?

20 голосів 4.41 %

В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
(56)

Анчелотті оцінив шалений матч із Баварією, в якому Лунін пропустив двічі
Футбол | 01 травня 2024, 07:26 0

«Реал» зіграв унічию з мюнхенською командою на «Альянц-Арені» з рахунком 2:2

Матвій ПОНОМАРЕНКО: «Було відчуття, що сьогодні заб'ю перший гол за Динамо»
Футбол | 01 травня 2024, 19:10 3

Молодий гравець відзначився дебютним голом за першу команду

Коментарі 13
Lazio
Інколи поразка у фіналі від мегатоп - може стати потужним мотиватором для росту і бажання досягти висот. Ось це і пояснює "каток" від Даяни.
Така то моя філософія 😃😃
axylinam
Против Возняки у Ястремской очень хорошие шансы на победу
axylinam
Отличный результат,соперницу не заметила
aleksanddr2018
Очень хорошо, что опасения многих болельщиков тут на сайте по поводу словенки оказались напрасными. Очень этому рад. Отличная новость с утра, так бы и продолжить а закончить день победным "покером" от наших!
Vlad Ltava
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Vitaliy Onyper
--- Юван -- не тенисистка
Най спробує --НЄ ОСТАВІТЬ ШАНСОВ -- Возняцкі
serega-2019
Прекрасна гра від Даяни, що можна додати - все написано нижче в коментарях..
Даяні міцного здоров`я, гарного настрою та відпочинку, бойового настрою та успіхів у подальших іграх !!
Далі буде..
vital
Спокійно Даяна відіграла своє "тренування": дипломатично дала суперниці завершити матч без баранок, реалізувала 5 із 6-ти брейкпойнтів, 0 ейсів, 0 подвійних. Усю гру українка спокійно тримала матч у корті, чекаючи на помилку суперниці, або зручну нагоду для атаки. Лише 11 вінерсів за матч, за 17 невимушених показують що Даяна грала не напружуючись, у півсили, навіть не заряджаючись на силові удари.
Конта теж "порадувала", але поки Даяні треба буде більше викластись, що влаштувати завтра достойне прощання Каролін із профі туром. У цьому матчі Даяна точно буде фаворитом проти полько-датчанки.
Успішної гри і результату іншим нашим дівчатам, які будуть грати далі.
Stanislav Matusevych
Даяна здивувала тим, що намагалася переграти суперницю, а не перебити. Ніколи раніше я не бачив, щоб вона так довго тримала м'ячі в грі. В результаті вийшов майстер-клас для ровесниці. Прекрасно.
Окрема подяка Кайї за те, що забезпечила комфортне входження Даяні в турнір, що зазвичай для неї дуже потрібно. Словенка так і не змогла проявити свою перспективність.
А далі розпочнеться справжня гра. Возняцькі буде битися, щоб піти з тенісу на мажорній ноті.